Imane „Pokimane” Anys ze łzami w oczach wyjaśnia przerwę na Twitch i zmiany w harmonogramie transmisji

Pokimane
Pokimane

Imane Anys to marokańsko-kanadyjska streamerka Twitch i YouTuber.

Pokimane jest najbardziej znana ze swoich transmisji na żywo na Twitchu, emitując treści z gier wideo, w szczególności w League of Legends i Fortnite. Jest obecnie najczęściej obserwowaną streamerką na platformie. Jest członkiem i współzałożycielką OfflineTV, internetowej grupy twórców treści zajmującej się rozrywką społecznościową.

Gwiazda Twitcha Pokimane oficjalnie powróciła do mediów społecznościowych po miesięcznej przerwie od przesyłania strumieniowego z emocjonalnym przesłaniem do fanów, wyjaśniającym jej „nowy rozdział” treści.

W połowie lipca Imane „Pokimane” Anys ogłosiła, że ​​zrobi sobie dłuższą przerwę od streamowania na Twitchu w celu „resetu psychicznego”.

Chociaż nie była to pierwsza długa przerwa, którą zrobiła w pracy w streamingu, zniknęła ze swojego kanału na ponad miesiąc – podobnie jak z wielu innych kont w mediach społecznościowych.

1 września Pokimane opublikowała emocjonalny film na YouTube wyjaśniający powody, dla których zdecydowała się odejść od streamingu, jednym z nich jest potrzeba po prostu „odetchnięcia”.

Pokimane wspomniała również o „ciągłej pętli sprzężenia zwrotnego”, w którą wpadają streamerzy podczas swojej kariery, stale polegając na komentarzach i krytyce siebie, aby zadowolić fanów.

Pokimane mówi o presji bycia streamerem Twitcha

„Zdaję sobie sprawę, że ciągłe występowanie w streamingu, obraca się wokół tej ciągłej pętli sprzężenia zwrotnego ludzi, którzy mówią ci, co o tobie myślą. Od siedmiosekundowych klipów TikTok, przez 10-minutowe filmy na YouTube, po 10-godzinne transmisje, a wszystkie obracają się wokół komentarzy”.

Streamerka wspomniała również, że często czuje potrzebę „kapitalizowania każdego trendu” i nadążania za innymi nadawcami, mówiąc, że jest „w takim momencie w swoim życiu, w którym nie czuje się już kreatywnie spełniona”.

Pokimane przeniesie uwagę na inne platformy mediów społecznościowych

Teraz Pokimane skupi się mniej na swoim kanale Twitch, a bardziej na innych platformach, takich jak jej kanały TikTok i YouTube.

Streamerka twierdzi, że prawdopodobnie będzie nadawać tylko 2-3 dni w tygodniu, a widzowie mogą oczekiwać od niej więcej na innych platformach.

„Streaming i gry pasują do tego, ale to nie musi być wszystko” – powiedziała.

„Moje serce pragnie więcej odkrywać, jednocześnie zachowując tę ​​część mojej tożsamości, i naprawdę mam nadzieję, że możecie to zrozumieć”.

Anys zakończyła swoją wiadomość do fanów ze łzami w oczach, mówiąc, że czuje, jakby „zamykała rozdział” w części swojej kariery.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Ten super jacht warty miliard $ ma tor Grand Prix, na którym można ścigać się gokartami

Next Article
Tyler Ninja Blevins

Tyler „Ninja” Blevins kończy z internetem

Related Posts
Total
0
Share