Ikona fitness ujawnia swoje najlepsze sekrety dobrego samopoczucia na Nowy Rok

Denise Austin ujawnia swoje najlepsze sekrety dobrego samopoczucia na Nowy Rok
Denise Austin ujawnia swoje najlepsze sekrety dobrego samopoczucia na Nowy Rok

Denise Austin, lat 65, ujawnia swoje sekrety, jak uzyskać kształt bikini na Nowy Rok

Ikona fitnessu i jej córka Katie Austin stworzyły stroje kąpielowe modelki do pokazu Sports Illustrated Swimsuit Runway Show 2022

W wieku 65 lat Denise Austin z dumą nosi bikini.

Słynna instruktorka fitness zrobiła furorę tego lata, kiedy wraz z córką Katie Austin pozowała w dwuczęściowych kostiumach na wybiegu podczas pokazu Sports Illustrated Swimsuit Runway Show 2022 w Miami.

Gwiazda lat 80. powiedziała, że „była pełna radości” ze współpracy z 29-latką, która dzięki własnej aplikacji dała się już poznać jako influencerka fitness w mediach społecznościowych. Katie zadebiutowała w stroju kąpielowym SI w 2021 roku w ramach corocznego wyszukiwania Swim Search. Następnie wróciła do tegorocznego wydania jako oficjalny debiutant.

Austin zauważyła, że ​​choć z dumą pokazuje swoje ciało, ma nadzieję, że zainspiruje to również inne kobiety do uświadomienia sobie, że nie jest za późno na zmianę ich celów zdrowotnych .

Zdjęcie z przeszłości Denise Austin z mężem w ich domowej siłowni w północnej Wirginii.

„Po pierwsze, kochaj ciało, w którym jesteś” – powiedziała Austin. „Rób najlepiej, jak potrafisz. Naprawdę wierzę w dobre nastawienie. To naprawdę pochodzi z wewnątrz. Kocham to, co robię i czuję, że mogę pomóc kobietom poczuć się lepiej. Ćwiczenia, właściwe odżywianie, dobre nastawienie, dobry sen – to wszystko pomaga w zdrowym stylu życia. Chcę, żeby kobiety naprawdę starały się zdrowo odżywiać i więcej się ruszać. To jest moje przesłanie. Zawsze powtarzam, że przez te 40 lat, po prostu rób wszystko, co możesz. To jest klucz”.

Katie Austin i Denise Austin pozują za kulisami pokazu Sports Illustrated Swimsuit Runway Show podczas Paraiso Miami Beach, 16 lipca 2022 r. W Miami Beach na Florydzie.

Austin, która zyskała sławę w latach 80. i 90. dzięki 8-minutowemu treningowi mięśni brzucha, przez lata sprzedała ponad 24 miliony filmów i płyt DVD z ćwiczeniami. Przez 14 lat występowała także w czołowym programie fitness „Fit & Lite”.

Ostatnio duet matka-córka ponownie połączył siły. W listopadzie uruchomili zajęcia fitness „SlimFast Loves the ’80s”, będące hołdem dla początków marki. Zawiera klasyczne ruchy aerobowe, a także bardziej nowoczesne podejście Katie do przełamywania potu. Austin powiedziała, że ​​zaprojektowała 30-minutowy trening dla tych, którzy nie chcą czekać do 2023 roku z realizacją swoich postanowień.

Rozpoczęcie pracy może być zaskakująco proste, powiedziała Austin.

W listopadzie Denise Austin i Katie Austin ponownie połączyły siły, aby rozpocząć 30-minutową lekcję ćwiczeń dla SlimFast.

„Chodzenie jest świetną formą ćwiczeń” – powiedziała. „Staram się chodzić każdego dnia. Stawiam kroki. … Gdybyś mógł chodzić i pompować ramionami, spalisz więcej kalorii, ponieważ używasz więcej mięśni. … Choć chodzenie jest w porządku. Wierzę w trzy sposoby aby pozostać w formie – kardio, aby spalić trochę tłuszczu, ujędrnianie, aby wzmocnić mięśnie, a następnie rozciąganie, aby poprawić elastyczność… Mówię ludziom, jeśli dopiero zaczynają, [ćwiczenia] trzy dni w tygodniu. Zobaczysz różnicę w swoim ciele. Upewnij się, że robisz to trochę na raz. Nie spiesz się, rozluźnij się”.

Denise Austin stała się powszechnie znana w latach 80. i 90.

„Staram się ćwiczyć przez większość dni w tygodniu, ale ćwiczę tylko przez 30 minut” – kontynuowała Austin. „Podczas wakacji uwielbiam spacerować i stawiać kroki. …Uwielbiam ćwiczyć rano. W ten sposób mam cały dzień i nie martwię się, jak go ułożyć. Ale szczerze mówiąc, to jest to, co najlepiej pasuje do twojego harmonogramu. Dlatego jeśli możesz po prostu ćwiczyć przez 10 minut rano, a potem kolejne 10 minut wieczorem, to też jest OK. Tak długo, jak to się kumuluje około 20-30 minut przez większość dni w tygodniu. Będziesz świetnie sobie radzić.… Zacznij od małego. Obudź się może 10 minut wcześniej niż zwykle i wciśnij ten 10-minutowy trening rano”.

Austin zaleciła skontaktowanie się z ukochaną osobą, jeśli potrzebujesz dodatkowej zachęty. Powiedziała, że ​​ćwiczenia z kumplem mogą sprawić, że trening będzie dla niektórych przyjemniejszy.

„Zawsze dzwonię do moich sióstr i pytam:„ Kto chce poćwiczyć? lub „Kto wybiera się na spacer w tym tygodniu?”, powiedziała. „Myślę, że ty też powinieneś planować [swoje treningi]. Umieść to w swoim harmonogramie, uczyń z tego część swojego planu, aby mieć to w swoim kalendarzu i stanie się częścią twojego życia. Wszystko zależy od stylu życia. to ma pomóc ci prowadzić zdrowszy tryb życia. Ułatw sobie życie, a już tak zostanie. Będziesz to robić częściej i dobrze się przy tym bawić. A muzyka to podstawa. Uwielbiam zabawną muzykę.… Moja lista odtwarzania jest bardzo zróżnicowana . Mam muzykę od Drake’a, przez Taylor Swift, po Bruce’a Springsteena.

Austin powiedział, że najczęstszym błędem, jaki ludzie popełniają w Nowym Roku, jest przytłaczanie się „za dużo, za wcześnie”.

„Myślę, że o wiele łatwiej jest zacząć od małych rzeczy i robić małe rzeczy, takie jak chodzenie” – powiedziała Austin. „Myślę, że ludzie czasami próbują zrobić za dużo. Potem staje się to tak skomplikowane, że się nie trzyma; nie będziesz konsekwentny i nie zobaczysz różnicy. Zacznij od trzech dni w tygodniu i zbuduj do czterech dni. Niech Twoje treningi będą zabawą, czymś, na co nie możesz się doczekać. W ten sposób będziesz się tego trzymał.

Jeśli chodzi o rozpoczęcie nowego schematu treningowego, Denise Austin, po lewej, radziła zacząć od małych kroków.

„Czasami trudno jest dojechać na siłownię” – powiedziała. „Dlatego lubię ćwiczyć w domu, ponieważ jest to takie wygodne. Jeśli jest wygodne, ułatwia życie i będziesz się tego trzymał przez cały rok”.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Ćwiczenia pleców, newsinsider

Ćwiczenia pleców, które budują mięśnie

Next Article
Disney, LGBT, parada gejowska, Gay Nite, Robert Iger

Ostrzeżenie: Pierwsza oficjalna Parada Gejowska zorganizowana przez Disneya

Related Posts
Total
0
Share