OPANCERZONY HUMVEE SKRADZIONY Z BAZY WOJSKOWEJ PRZED PLANOWANYMI PROTESTAMI ZBROJNYMI W STOLICACH STANÓW

humvee
humvee

15 stycznia rano ktoś ukradł opancerzony wojskowy humvee z ośrodka Gwardii Narodowej w Los Angeles w Kalifornii.

Rzeczniczka FBI Laura Eimiller powiedziała, że ​​Humvee to pojazd bojowy z zaawansowanym pancerzem.

Biuro oferuje nagrodę w wysokości 10 tysięcy dolarów za informacje prowadzące do odzyskania Humvee, napisał na Twitterze w sobotę FBI.

Do tweeta dołączono również kilka zdjęć zaginionego Humvee. Pojazd jest ubrany w „zielony kamuflaż”, a na oknach wyraźnie widać kuloodporną zbroję.

Biuro powiedziało: „Identyfikatory obejmują zderzak # 40BSBHQ6; Administrator # WV57TO-HQ06 / M1165A1; Reg # NZ311R & Battalion 40TH BSB ”są widoczne na pojeździe.

Kradzież pojazdu bojowego ma miejsce na kilka dni przed tym, jak FBI ostrzegło o „protestach zbrojnych” we wszystkich 50 stolicach stanów i Kapitolu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie, przed inauguracją prezydenta elekta Joe Bidena 20 stycznia.

Zbrojne protesty planowane są we wszystkich 50 stolicach stanów od 16 stycznia do co najmniej 20 stycznia oraz w Kapitolu od 17 do 20 stycznia

– podało FBI.

Tak więc kradzież pojazdu bojowego sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy ktoś lub jakaś grupa użyje pojazdu podczas zbrojnych protestów spodziewanych w nadchodzących dniach… czy jest to kolejne wydarzenie umożliwiające fałszywe flagi, mające na celu zainspirowanie do rozprawienia się z „krajowym terroryzmem” i przejście Patriot Act II.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
naloty izraelskie

IZRAEL ROZPOCZYNA „NAJBARDZIEJ ŚMIERCIONOŚNE NALOTY OD LAT” NA SYRIĘ Z KOORDYNACJĄ AMERYKAŃSKIEGO WYWIADU

Next Article
Plymouth

Polscy urzędnicy i kościół katolicki interweniują w sprawie Polaka skazanego na śmieć przez brytyjski szpital z Plymouth

Related Posts
Total
0
Share