Ta 35-metrowa łódź podwodna Bonkers została zaprojektowana do organizowania imprez pod wodą

Under Water Entertainment Platform
Under Water Entertainment Platform, UWEP

Najnowszy członek floty U-Boat Worx przenosi uroczystości na zupełnie nowy poziom.

U-Boat Worx nazwał swojego najnowszego członka floty Under Water Entertainment Platform, w skrócie UWEP.

Pierwsza w swojej klasie, łódź podwodna rozciąga się na 35 m od czubka do ogona i może nurkować około 650 stóp poniżej linii wodnej. Platforma UWEP została zaprojektowana z myślą o organizacji najbardziej prestiżowych i zapadających w pamięć wydarzeń. Takich jak prezentacje produktów, przyjęcia, wesela, konferencje lub inne występy sceniczne. W tym celu można go wyposażyć w szereg udogodnień ułatwiających wszelkiego rodzaju wieczory na morzu.

Operator może skonfigurować ponad 150 m2 powierzchni, od podwodnej restauracji na 64 miejsca, przez podwodną siłownię po kasyno głębinowe. UWEP to całkowicie autonomiczny okręt podwodny, który może pomieścić do 120 gości, z wyłączeniem załogi. Goście będą mogli wygodnie i stylowo nurkować na głębokości do 200 metrów i swobodnie chodzić tak jak na pokładzie statku wycieczkowego.

Under Water Entertainment Platform

UWEP może być również używana jako miejsce na wesela, wystawy, prezentacje, występy i tym podobne. Pomyśl o tym jako o mini statku wycieczkowym, który może zabrać Ciebie i Twoją grupę pod fale. Aha, a klimatyzowana kabina jest w pełni ciśnieniowa, więc nie będzie potrzeby dekompresji po podróży pod falami.

UWEP jest wyposażony w 14 dużych okien, z doskonałym widokiem na głęboki ocean i tętniące życiem morskie. Wyposażony w szereg zewnętrznych świateł, które oświetlają otoczenie i dodają trochę dodatkowej pizzy do nocnych nurkowań.

Under Water Entertainment Platform

Impreza też nigdy się nie kończy. Autonomiczny UWEP jest zasilany bateryjnie i może działać nieprzerwanie przez 24 godziny. Pomiędzy wycieczkami łódź podwodną można ładować i uzupełniać w porcie lub doku pływającym.

„UWEP wstrząśnie zarówno branżą łodzi podwodnych, jak i hotelarstwem, a także wytyczy kierunek w szytych na miarę wydarzeniach podwodnych. Zaprezentujemy nie tylko wspaniałe doświadczenie dla najbardziej wymagających klientów, ale także możliwość biznesową. Która przyniesie korzyści przedsiębiorcom i przyczyni się do naszego zrozumienia oceanów” – mówi Bert Houtman, założyciel i dyrektor generalny U-Boat Worx.

„Naszym celem jako firmy zawsze było uczynienie oceanów bardziej dostępnymi dla wszystkich. A wraz z uruchomieniem naszego UWEP możemy naprawdę powiedzieć, że U-Boat Worx zapewnia dostęp do odkryć” – mówi kierownik ds. marketingu w U- Łódź Worx.

Najlepsze jest to, że U-Boat Worx już ocenia partnerów i odpowiednie lokalizacje. Przygotuj się na imprezę.

Under Water Entertainment Platform
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
hipersoniczny samolot kosmiczny

Ten nowy hipersoniczny „samolot kosmiczny” zabierze Cię z Nowego Jorku do Londynu w godzinę

Next Article
LinkedIn

Zmiany w algorytmie LinkedIn nadadzą priorytet wysokiej jakości treści we wszystkich markach i profilach

Related Posts
Total
0
Share