Związek Moniki Kozakiewicz i Pawła Tyburskiego z “Love Island” zakończył się z hukiem

Monika Pawel, Love Island
Monika Pawel, Love Island

Monika i Paweł z “Love Island” rozstali się! Załamana celebrytka pokazuje DOWODY ZDRADY, a Paweł płacze na InstaStory.

“Love Island. Wyspa miłości” Monika Kozakiewicz i Pawel Tyburski

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski byli uczestnikami pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Poznali się na planie kontrowersyjnego show, ale ich miłość rozkwitła poza kamerami. Byli razem ponad rok, ale okazuje się, że ich związek to już przeszłość. Paweł zdradził Monikę, do czego przyznał się w mediach społecznościowych. Zapłakany i załamany postanowił ostrzec swoich fanów przed popełnianiem podobnych błędów.

Paweł podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie smutną wiadomością. Poinformował, że jego związek z Moniką to już przeszłość. Mężczyzna pokazał się fanom zapłakany i załamany. W kilku relacjach na InstaStories wyznał, że zrobił coś, czego bardzo żałuje.

Właśnie zawalił mi się mój cały świat. Przez moją głupotę. Chciałbym po prostu was ostrzec, żebyście nie popełnili mojego błędu i żebyście szanowali i kochali to, co macie. I doceniali to przede wszystkim, bo głupi mały błąd lub większy może spowodować, że to wszystko stracicie na amen. I może to być wasz błąd życia
Nagrywam to dlatego, że nas, Moni i mnie, nie ma już. Nie ma dlatego, że to ja odstawiłem numer jakiś czas temu i to wróciło do mnie. Chcę wam powiedzieć tylko i pokazać, że nie ma kozaka na takie coś… Trzeba szanować wszystko, co macie. Nie wstydzę się tego, że teraz płaczę, bo nie wstydzę się też tego, że w końcu pokochałem kogoś całym sercem. Po prostu odpowiadam za jakiś tam błąd z przeszłości
Nie chcę ukrywać tego, bo uważam, że takie zachowania zasługują na potępienie. Zachowałem się jak ch** i za to odpowiadam. Dlatego jeszcze raz przestrzegam was przed tym. Jeżeli kochacie kogoś bardzo mocno, to nie odpier żadnych numerów

– wyznał załamany Paweł.

Niedługo po tym, jak Paweł zwrócił się do fanów na InstaStories, Monika również postanowiła odnieść się do sprawy na swoim profilu. Opublikowała w relacji screeny z SMS-ami Pawła, z których jasno wynika, że mężczyzna ją zdradził. Zdjęcia szybko jednak zniknęły z jej profilu. Paweł podejrzewa, że Monika zamieściła prywatne wiadomości w sieci pod wpływem koleżanek.

Kozakiewicz udostępniła na InstaStory screeny rozmowy dwóch mężczyzn, jak można było się domyślić jednym z nich był jej (eks) partner.

Jak nazywa się maść na grzyba na k*tasa? – dopytywał kolegi Paweł.

Wchodzę pod prysznic. Oddzwonię. Clotrimazol. co żeś nawyrabiał? – odpowiedział znajomy.

Zapobiegawczo. Po ostatniej szmacie coś mnie swędzi – wyznał Paweł.

A co r*chałeś?

Haha taka czarna, mała – odparł celebryta.

Później nagrał krótką wiadomość głosową, w której wyjaśniał, że podczas seksu z kobietą towarzyszył mu Piotrek (najpewniej chodzi o jego brata bliźniaka).

Najpierw ja, potem Piotrek, ona myślała, że to ja – dodał Tyburski opisując akt seksualny.

Gdyby tego wszystkiego było mało uczestnik Love Island dodał: Ja stary z tą Monią też skończę. Pi*rdolę. Ona też k*rwa ciężki człowiek jest.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Plymouth

Petycja w obronie Polaka z Plymouth

Next Article
Shamil Musaev, Uros Jurisic, KSW

KSW 58: Shamil Musaev rozpoczyna awanturę po wygranej walce z Uros Jurisic

Related Posts
Total
0
Share