Casey Hodgkinson, 23 lata – Pfizer wrzesień 2021

Ciężka reakcja niepożądana – ciężkie zaburzenie neurologiczne, drgawki, tiki głosowe

Anna opowiada historię swojej córki Casey:

To tylko niewielka część tego, przez co przechodzi moja 23-letnia córka, z powodu jednej dawki szczepionki Pfizer (zobacz wideo).

Minęły już cztery tygodnie i pogarsza się, wraz ze złymi epizodami, ona również traci zdolność mówienia! Cierpi ciągły ból, który jest rozdzierający, zwłaszcza gdy ma zły napad, który może trwać od pół godziny lub przez wiele godzin na raz! Jej nogi są albo w agonii, albo zdrętwiałe. Jej partner powiedział, że jej ból to 10/10 i nie mógł nawet dotknąć jej nóg, nie powodując jej cierpienia.

Ciśnienie w jej głowie jest nie do zniesienia i pogarsza się z każdym epizodem. Z trudem chodzi sama, a po przejściu ponad 100 metrów następuje atak chorobowy. Zdarzyło się to dwa razy dzisiaj, kiedy zabierałem ją na wizytę u lekarza, bez dostępnego wózka inwalidzkiego!

Chciałem ją dzisiaj sfilmować, ale nie wolno mi było tego robić w laboratorium medycznym. Została odesłana do domu ze szpitala z fałszywymi informacjami na wypisach ze szpitala i dostała leki na lęki i schizofrenię, co sugeruje, że ktoś z jej rodziny powiedział im, że ma historię tików, co jest kompletną bzdurą! Zostało to napisane w jej informacjach o wypisie…. dranie! Nie miała tego przed szczepieniem….. co oni do diabła myślą!!

Proszę, nadal proszę o modlitwę za moją dziewczynkę, abyśmy wkrótce to odkryli i aby przestało się pogarszać każdego dnia!

Moje serce jest złamane z powodu mojej dziewczynki.

Ten film przedstawia to, co Casey musi znosić;

Casey dzielnie opowiada swoją historię poniżej:

„Skończyłam milczeć!

Ostatnio mam do czynienia z okropnymi skutkami ubocznymi szczepionki.
Mam trwające skurcze mięśni i to, co Doktorzy nazywają Tikami. Dostaję złe napady, w których moje ciało drga przez wieki. Nie mogę kontrolować tików. Dostaję też tiki wokalne i tiki całego ciała, a teraz ledwo mogę chodzić.

Nie umiem jeździć, ani pracować – dlatego dostałam szczepionkę, żebym mogła pracować!! Teraz wiele rzeczy zostało odebranych. Wiele drzwi może być zamkniętych na dobre.

Lekarze przyznali, że jest to zła reakcja na szczepionkę Pfizera i najprawdopodobniej pogorszyła wszelkie podstawowe problemy. Mam to od kilku tygodni i nie ma żadnych oznak, by się skończyło.

Nie oceniam „czyjegokolwiek wyboru”. Możesz być antyszczepionkowcem lub zwolennikiem szczepień, a ja nadal będę cię wspierać.

Najbardziej bolało mnie to, że członkowie rodziny traktowali mój problem tak, jakby to nic – próbując poczuć się lepiej. Ponieważ wierzą w szczepionkę.

Chcę, żeby inni poznali prawdę. Wziąłam szczepionkę wierząc, że pomoże i się myliłam. Inni też źle zareagowali.

Kiedy zostałam przewieziona do szpitala, niezdolna do kontrolowania tików i niezdolna do chodzenia lub komunikowania się (ten zły atak trwał cały dzień), słyszałam, jak lekarze mówili, że ktoś inny również został przyjęty, nie może oddychać z powodu złej reakcji na szczepionkę.

Nie chcę zmieniać twojej opinii. Chcę tylko, żeby ludzie znali moją historię i to, przez co przeszłam.

Casey”

https://www.facebook.com/nzmikewilson/videos/408414367598605

Aukland, Nowa Zelandia

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Certyfikat szczepień do kupienia na Telegramie

Next Article

Holly – Ciężka reakcja niepożądana na syfionkę firmy Pfizer

Related Posts
Total
0
Share