Holly – Ciężka reakcja niepożądana na syfionkę firmy Pfizer

Holly – Szczepionka Pfizer 7 maja 2021 r.

Śpiączka z powodu krwawienia do mózgu, które doprowadziło do operacji mózgu.

Holly, lat 34 z Leeds w Wielkiej Brytanii, przyjęła szczepionkę Pfizer 7 maja 2021 r., co spowodowało śpiączkę z powodu krwawienia do mózgu.

Holly była pielęgniarką w żłobku w szkole podstawowej, pracując z 2-letnimi dziećmi, jest piękną, życzliwą duszą i myślała, że ​​przyjęcie szczepionki ochroni jej otoczenie, zwłaszcza podczas pracy z dziećmi.

Pięć tygodni po szczepieniu Holly zaczęła odczuwać osłabiające bóle głowy i choroby, a dwa tygodnie później, 18 lipca Holly zasłabła i została przyjęta do szpitala w Leeds General Infirmary. Szpital potwierdził, po wykonaniu rezonansu magnetycznego, że Holly miała 4 skrzepy krwi po prawej stronie mózgu.

Holly została wysłana na natychmiastową neurochirurgię mózgu, aby usunąć skrzepy i włożyć dren do jej czaszki, aby usunąć płyn nagromadzony w obrzęku mózgu.

Po operacji Holly była w śpiączce i pozostała na OIOM-ie. Holly nie była w stanie samodzielnie oddychać i została zaintubowana, chociaż zaobserwowaliśmy poprawę i może teraz oddychać samodzielnie, mimo że wykonano jej tracheotomię.

Ku przerażeniu rodziny szpital początkowo odmówił odwiedzin Holly poza pół godziny tygodniowo, wyjaśniając, że jest to rządowa dyrektywa z powodu Covida!

Zostały zebrane fundusze na honoraria prawników dla rodziny, do walki z decyzją szpitali, aby umożliwić im umieszczenie rodziny na oddziale, a ten proces prawny został rozpoczęty i koordynowany 17 sierpnia przez No More Silence. Opłaty instruktażowe uiszczała firma No More Silence, choć aby legalnie walczyć z tą sprawą, koszty będą znacznie wyższe.

Kiedy rodzina odwiedziła (wizyta półgodzinna) Holly ścisnęła rękę męża i siostry, otworzyła oczy i wystawiła język na komendę. Personel szpitala nie widział tego przed wizytą rodziny i pokazuje, że interakcja rodzin w procesie zdrowienia Holly była absolutnie konieczna.

Leeds, Wielka Brytania

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Casey Hodgkinson, 23 lata – Pfizer wrzesień 2021

Next Article

W 100% zaszczepiony Gibraltar odwołuje obchody Bożego Narodzenia z powodu gwałtownego wzrostu Covid

Related Posts
Total
0
Share