Standardowe leczenie zgodnie z protokołem COVID wciąż zabija pacjentów w szpitalach – kiedy ustaną morderstwa?

Policja włócząca się po ulicach Australii, egzekwująca medyczny stan wojenny.

Aresztowania seniorów za nienoszenie masek, grożenie młodej matce w jej domu na oczach dzieci za opublikowanie na Facebooku czegoś o proteście – to wszystko obrazy, które wyszły z Australii w ostatnich dniach, gdzie niektórzy twierdzą, że Australia stała się państwem policji medycznej.

Bardzo niepokojące wideo opublikowane przez kobietę na Instagramie, która twierdzi, że pochodzi z Sydney w Australii, donosi, że młody mężczyzna, który został zabrany do nienazwanego szpitala w Sydney na zapalenie płuc i miał negatywny wynik testu na COVID-19, został zmuszony do otrzymania COVID standardowe leczenie wbrew jego woli, co spowodowało, że zapadł w indukowaną śpiączkę, w której jego serce przestało bić na kilka minut i został uznany za zmarłego, „śmierć na COVID”.

Kobieta publikująca wideo z Australii nazywa się Maria Zeee na swoim koncie na Instagramie.

Podobno rozmawiała z tym młodym mężczyzną, który przeżył śpiączkę, i donosi, co następuje.

Ten młody mężczyzna trafił niedawno do szpitala na zapalenie płuc. Kiedy trafił do szpitala, zdiagnozowano u niego zapalenie płuc.
Ale ponieważ miał tak duże trudności z oddychaniem, został zabrany do jednego z tych respiratorów. A ponieważ powiedział, że to nie pomogło, wprawili go w indukowaną śpiączkę.
Po tym, jak był w indukowanej śpiączce przez trzy dni, obudził się na OIOM po tym. Następnie został przeniesiony na oddział COVID.
Zauważył naprawdę dziwne zachowanie pielęgniarek. Byli bardzo „ruchliwi”. Poproszono go o zażycie leków, których nie rozumiał, dlaczego musiał brać. Był leczony jako pacjent z COVID, kiedy tego nie miał.
Po kilku dniach poczuł się lepiej i chciał wyjść ze swojego pokoju zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz, ponieważ słyszał plotki od innych.
Podobno stwierdził, że kiedy otworzył drzwi, to, co zobaczył, „wyglądało jak film”. Powiedział, że na podłodze leżą ludzie, ludzie są przytrzymywani przez pielęgniarki i policję, aby otrzymać leczenie z powodu COVID-19, a ludzie krzyczeli: „Nie mam tego! Testowałem negatywny.”
Niektórzy ludzie zostali rzekomo zabrani na oddział psychiatryczny po wygłoszeniu tych twierdzeń.

Obejrzyj wideo, aby usłyszeć wszystko, co Maria przekazała.

Tu, w USA, mój przyjaciel, którego znam od lat, wysłał mi kilka dni temu następujący e-mail.

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale ponieważ mam zamiar udać się do [innego stanu], aby pochować mojego młodszego brata, muszę się z tym zmierzyć.
Protokoły COVID zabiły mojego brata, a ja mam taką mieszankę emocji – głównie złość na system i to, jak zabijają ludzi – oraz smutek, szok i niedowierzanie, że mój brat tak naprawdę odszedł.
Zmarł w zeszłym tygodniu, ale byłam w zbyt wielkim szoku, żeby nawet o tym pisać, ale skoro teraz tam kieruję, muszę ci powiedzieć.
Mój brat zachorował na COVID kilka tygodni temu. Moja siostrzenica (która dzieli mieszkanie) faktycznie miała to pierwsza, ale wyzdrowiała za pomocą protokołu witaminowego i iwermektyny. Mój brat pomagał się nią opiekować.
Potem zachorował, ale to naprawdę uderzyło w jego układ pokarmowy i miał silną biegunkę i wymioty, a po 2 dniach naprawdę się odwodnił.
Moja starsza siostra (która również dzieliła mieszkanie) zabrała go do miejscowego ER, gdzie natychmiast podali mu płynne kroplówki.
Potem butla z tlenem. Potem dużo narkotyków. Potem wentylator. I więcej narkotyków… dużo leków, które wprawią go w śpiączkę i „sparaliżują”, żeby nie walczył z respiratorem.
Błagałem ich, aby nie podłączali go do respiratora, próbowali HCQ, Ivermectin, VIT C IV… ale „żaden z nich nie jest zatwierdzony przez FDA ani protokół”.
Błagałem głuchych i niemych uszu.
Przyznali nawet, że ani jeden pacjent, który przeszedł na respirator, nie wyszedł z niego! Wiedzieli, że go zabijają!
Ale powiedzieli, że „umrze”, nie robiąc tego.
Zapytałem… co masz do stracenia, próbując niektórych z tych innych terapii, które okazały się skuteczne przez wielu lekarzy tutaj w USA i za granicą?
Ale nie ruszyli się. Ich cholerne protokoły zabiły mojego brata!
Poszedł po płyny IVC i skończył na respiratorze – że nikt nie wyłącza – wszystko dlatego, że ich protokoły zabijają ludzi i są zbyt ślepi, aby to zobaczyć – albo po prostu nie obchodzi!
Po prostu nie wiem! Wiem tylko, że mój brat wiedział, że to plandemia, nie „zamaskował się” i nie przyjął szczepionki. Wiele osób, które będą na jego pogrzebie, powie „gdyby tylko wziął szczepionkę…”
Mówię, gdyby tylko szpitale rzeczywiście dbały o stosowanie metod leczenia ludzi i nie trzymały się swoich eugenicznych protokołów zabijania ludzi!
Zmarł kilka dni po swoich 49. urodzinach. Nie miał żadnych wcześniejszych schorzeń poza wrzodem.
Gdybym tylko był tam, aby pomóc mu upewnić się, że jest nawodniony i brał wszystkie odpowiednie witaminy. Gdyby tylko FDA nie była złą organizacją śmierci popychającą narkotyki. Gdyby tylko szpitale naprawdę leczyły ludzi.
Wiele „jeśli tylko”, ale jedno „jeśli tylko”, którego nie mam, mówi „gdyby tylko znał Jezusa”, ponieważ znał Jezusa, i to jest JEDYNĄ pociechę, jaką teraz mam. Schodzę na dół, by stanąć twarzą w twarz z jego dziećmi i jestem pewien, że uderzy we mnie ta fala.

Czy masz historię przyjaciela lub członka rodziny, który został zabity przez „standardowe protokoły” COVID, podczas gdy inne skuteczne terapie zostały wstrzymane?

Jeśli tak, podziel się nią w komentarzu.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Francja, Włochy ogarnięte masowymi protestami przeciwko przepustce zdrowotnej COVID

Next Article

Były wiceprezes Pfizer ostrzega kobiety w wieku rozrodczym: „Nie akceptuj tych szczepionek”

Related Posts
Total
0
Share