Badanie: Prawie wszystkie zaszczepione osoby wykazywały efekt elektromagnetyczny

„Europejskie Forum Kontroli Szczepień” przebadało 30 osób, które zostały zaszczepione.

U 29 osób w miejscu wstrzyknięcia przyczepiono magnes. W przypadku tych, którzy byli dwukrotnie zaszczepieni, przylgnęło to nawet do obu ramion.

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych krążą filmy przedstawiające magnesy i monety przyklejone do strony szczepień. Europejskie Forum Bezpieczeństwa Szczepień (EFVV) w Luksemburgu chciało sprawdzić, czy osoby, które zostały zaszczepione rzeczywiście wykazują efekt elektromagnetycznego i ich zlecenie dyrektora finansowego oraz osobę odpowiedzialną za kwestie demograficznych i socjologicznych Amar Goudjil, do przeprowadzenia odpowiedniego dochodzenia. EFVV zauważa, że ​​śledztwo ma charakter czysto statystyczny i socjologiczny.

Śledztwo stawia co najmniej trzy ważne pytania:

  1. Czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekty elektromagnetyczne po szczepieniu?
  2. Jeśli tak, to czy to prawda, że ​​tylko osoby zaszczepione wykazują ten efekt?
  3. Co tak naprawdę jest wstrzykiwane ludziom zwane szczepionką, która powoduje ten efekt?

Amar Goudjil przetestował 30 zaszczepionych i 30 nieszczepionych osób, aby sprawdzić, czy magnes przyklei się do ich ramion. Dodatkowo na ramionach badanych osób umieszczono urządzenie do pomiaru promieniowania (marka Meterk, model MK54). To dlatego, że stowarzyszenie zostało również poinformowane, że zaszczepione osoby również będą generować pola elektryczne. Każda grupa składała się z 15 kobiet i 15 mężczyzn.

W grupie zaszczepionej magnes bez problemu przylgnął do skóry 29 z 30 osób. Spośród tych 29 osób magnes przylgnął tylko do jednego ramienia i tylko do miejsca wstrzyknięcia u 22 uczestników badania. Te 22 osoby to te, które otrzymały tylko jeden zastrzyk. W przypadku pozostałych 7 osób z tej grupy magnes był przymocowany do obu ramion. Jednak w grupie niezaszczepionej ani jedna osoba nie przyciągnęła magnesu.

Z grupy zaszczepionych otrzymali:

17 co najmniej jeden zastrzyk firmy Pfizer
7 co najmniej jedno wstrzyknięcie AstraZeneca
3 co najmniej jeden zastrzyk Moderna
3 Jedyny zastrzyk Johnson & Johnson
6 oba zastrzyki od firmy Pfizer
1 oba zastrzyki z Astra Zeneca
1 oba wtryski z Moderna

Ponadto dwie osoby w grupie zaszczepionej wykazały całkowicie nienormalne emisje pola elektrycznego.

Wydaje się, według autorów, że osoby, które były wcześniej szczepione w ramach państwowego programu szczepień, są znacznie bardziej elektromagnetyczne niż osoby, które zostały zaszczepione niedawno. Magnes przykleja się szybciej i trzyma się lepiej niż u osób świeżo zaszczepionych. W przypadku tego ostatniego odkrycia należałoby przeprowadzić dokładniejsze pomiary.

Autorzy zauważają, że – ponieważ ćwiczenie było całkowicie destabilizujące dla badanych – nigdy nie poproszono ich o umieszczenie magnesu w innym miejscu niż ich ramiona. Chciałoby się wiedzieć, czy magnes przywarłby do innych części ciała i czy inne metalowe przedmioty również się przykleiły.

Wniosek:

Analiza wykazała, że ​​zaszczepieni ludzie faktycznie emitują pole elektromagnetyczne i że im wcześniej ludzie zostali zaszczepieni, tym było ono silniejsze. To czysto dotykowe doświadczenie nakładania i zdejmowania magnesu na ramieniu należy zweryfikować za pomocą znacznie bardziej precyzyjnych urządzeń.

Niezwykle trudno było znaleźć osoby chętne do wzięcia udziału w tym wręcz „dezorientującym eksperymencie”. Ludzie interesują się eksperymentem z ciekawości i gdy widzą, że magnes przykleja się do ich skóry, na początku stają się podejrzliwi, a potem nagle robią się zimni.

Niektórzy z nich byli wyjątkowo zdenerwowani, a nawet całkowicie zszokowani. Badane osoby poważnie zadały sobie pytanie, w jaki sposób magnes może tak łatwo przykleić się do ich skóry. Tak jak na metalowym słupku. Kobieta nawet płakała. Powiedziała Goudjilowi, że nie chce się szczepić, ale została do tego zmuszona. Jej pracodawca powiedział, że musi to zrobić, ponieważ ma kontakt z klientami.

Rozmowy pokazały, że ludzie nie są nawet szczepieni z powodów medycznych lub zdrowotnych, z przekonania lub strachu przed chorobą, ale często w nadziei powrotu do normalnego życia i możliwości swobodnego podróżowania.

Podczas wymiany ludzie wyraźnie wyrażali swoje przerażenie. Później powiedzieli, że czuli się, jakby zostali wzięci jako zakładnicy. Wielu uzna, że ​​ten zastrzyk nie jest zgodny i nigdy nie otrzymał żadnego racjonalnego wyjaśnienia, nawet jeśli jest to tylko z perspektywy ryzyka i korzyści. Po namyśle i dyskusji określiliby ten czyn jako „błąd, szaleństwo, lukę, rozwiązanie, a nawet szantaż”.

Autorzy zalecają przeprowadzenie badań psychospołecznych w celu ustalenia rzeczywistych motywacji, które skłoniły osoby zaszczepione do wyrażenia zgody na zastrzyk. Najlepiej byłoby, gdyby wszystkie rozmowy z zaszczepionymi osobami były nagrywane i filmowane w celu dalszej analizy.

Badanie zostało przerwane ze względów sumienia i moralności, ponieważ Goudjil nie był już w stanie znieść „bezradności ludzi”. Ich twarze skamieniały, gdy zdawali sobie sprawę, że wstrzyknięto im substancję, o której nic nie wiedzieli.

Goudjil, który w przeszłości studiował techniki zarządzania i psychosocjologię , czuł się bardzo nieswojo w tym eksperymencie, w którym ludzie zastanawiali się, co się z nimi dzieje. Ludzie robili się bladzi, biali i nerwowi. Kładzieli rękę na czole lub krzyżowali ramiona i przygryzali dolną wargę. Niektórzy pocili się na rękach, wycierając je o biodra lub uda.

Według Goudjila te efekty i gesty normalnie występowałyby w stanach strachu , skrajnego stresu lub naprawdę mierzalnego napięcia.
Te niekontrolowane objawy fizyczne wskazują na głęboki dyskomfort ze strony uczestników testu, ponieważ z perspektywy czasu uświadamiają sobie, że mogli zrobić coś nieodwracalnego. Szczepienie jest „aktem nieodwracalnym”, piszą autorzy.

Na pytanie, czy to prawda, że ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po otrzymaniu przynajmniej jednego szczepienia, odpowiedź brzmi: „Tak, rzeczywiście, ludzie stają się elektromagnetyczni przynajmniej w obszarze miejsca wstrzyknięcia”.

Na pytanie, co jest wstrzykiwane ludziom, co powoduje ten efekt, musiałyby odpowiedzieć rządy i agencje odpowiedzialne za zdrowie obywateli. Bo to oni podjęli poważną decyzję o zaszczepieniu ludności.

Badanie elektromagnetyzmu osób zaszczepionych w Luksemburgu:

[ link do doc efvv pdf (bezpieczne) ] [ link do efvv.eu (bezpieczne) ]

Tlenek grafenu w żelach do dezynfekcji. Żele te mogą być kolejnym źródłem wchłaniania tlenku grafenu w dużych dawkach przez organizm, co oprócz działania toksycznego (objawy Covid) wyjaśnia również magnetyzm organizmu
https://polmsg.pl/z2md

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

OSTRZEŻENIE przed szczepionkami koronowymi!

Next Article

Większość zmarłych z powodu COVID-19 w Szwecji i Wielkiej Brytanii to osoby w pełni zaszczepione

Related Posts
Total
0
Share