Majda El Azrak, 14 lat – Śmierć po syfionce firmy Pfizer

Majda El Azrak – Pfizer 22 lipca 2021

Zmarła 17 sierpnia 2021 w wieku zaledwie 14 lat

Majda zapadła w śpiączkę, która rozpoczęła się zaledwie dwa dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer i niestety zmarła 26 dni później.

Majda, która mieszkała we Włoszech i była pochodzenia marokańskiego, pierwszą dawkę szczepionki Pfizer otrzymała 22 lipca, a drugie szczepienie 17 sierpnia. Następnego dnia, 18 sierpnia, doświadczyła silnego bólu głowy i obrzęku jednego oka, co spowodowało konieczność hospitalizacji 19 sierpnia.

Kilka godzin później obraz kliniczny pogorszył się i zapadła w śpiączkę, która trwała 26 dni w szpitalu Giovanni XXIII w Tricase we Włoszech. Do sekcji zwłok należeć będzie wyjaśnienie, czy istnieją jakiekolwiek korelacje między śmiercią a podwójnym podaniem szczepionki.

Jej rodzice, wspomagani przez prawnika kryminalnego Pasquale Scorrano, wnieśli oskarżenie przeciwko lekarzom, którzy podawali szczepionkę. „Rodzina ma pełne prawo wiedzieć, co się stało” – powiedział Pasquale. Prokurator Donatina Buffelli zleciła sekcję zwłok w celu uzyskania wszystkich informacji niezbędnych do przeprowadzenia dokładnego śledztwa i ustalenia potwierdzonej diagnozy.

Ruffano, Włochy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Mariza Provata – Ciężki NOP po syfionce Pfizer'a

Next Article

Sofia Benharira umiera w wieku zaledwie 17 lat – po syfionce Pfizer'a

Related Posts
Total
0
Share