Nagłe zgony i urazy wśród młodych i wcześniej zdrowych ludzi trwają

Po miesiącach przeglądu na biurkach europejskich organów regulacyjnych, GSK i Sanofi zdobyły pierwszą na świecie zgodę na wejście na rynek szczepionek przeciwko COVID-19 w Europie ze swoim wzmacniaczem pandemicznym VidPrevtyn Beta.

Komisja Europejska zatwierdziła szczepionkę przypominającą Sanofi-GSK w celu zwiększenia ochrony przed COVID-19 u dorosłych w wieku od 18 lat, dzięki czemu VidPrevtyn jest pierwszą zatwierdzoną w Europie adiuwantową szczepionką przeciwko COVID-19 na bazie białka nowej generacji ( Pełny artykuł ).

Australia postąpiła dokładnie odwrotnie i oświadczyła, że ​​NIE zatwierdza nowych dawek przypominających COVID-19 dla osób poniżej 30 roku życia ze względu na wysokie ryzyko chorób serca w wyniku szczepień.

Rząd Australii twierdzi, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po dawce przypominającej COVID może być większe niż sam COVID – więc nie pozwoli osobom poniżej 30 roku życia na otrzymanie czwartej szczepionki.

W przypadku mężczyzn w wieku 16-40 lat nie jest pewne, czy ryzyko po COVID-19 pozostaje wyższe niż ryzyko po szczepieniu” – poinformował rząd ( Pełny artykuł ).

Oto najnowszy montaż młodych ofiar, które doznały „nagłej śmierci” lub okaleczonych obrażeń. Zaczyna się od zeznań 24-letniej brytyjskiej zawodowej sportsmenki i aktorki Genevieve Florence, która została upoważniona do zrobienia zastrzyku, aby móc kontynuować filmowanie, i całkowicie ją unieruchomiło..

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

48 817 ZMARTWYCH i 5 107 883 rannych po szczepionkach przeciwko COVID-19 w europejskiej bazie danych działań niepożądanych

Next Article

Czy George Soros zmarł na Węgrzech?

Related Posts
Total
0
Share