Grzegorz Braun przeprowadził interwencję poselską w URPLWMiPB. Skandaliczne zachowanie prezesa Grzegorza Cessaka

Pospieszalski UJAWNIA: „Cessak trzykrotnie minął się z prawdą”

Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych podpisał decyzję o testowaniu zdrowych dzieci preparatem firmy Pfizer. W trakcie interwencji poselskiej prezes w/w urzędu uciekł z miejsca pracy, a urzędnicy nie chcieli wydać dokumentacji ponieważ, jak twierdzą firma farmaceutyczna nie zezwala im na to. Tak oto urząd państwowy przestaje reprezentować państwo polskie i przykłada rękę do eksperymentów medycznych przeprowadzanych na polskich dzieciach.

Po tym jak Grzegorz Braun przeprowadził interwencję poselską w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych prezes urzędu Grzegorz Cessak pobiegł do mediów i poskarżył się na posła Konfederacji. Tymczasem dziennikarz Jan Pospieszalski ujawnia, że Cessak trzykrotnie w swej relacji skłamał.

W wyniku kontroli poselskiej poseł Braun dotarł do dokumentu, z którego wynika, że już w kwietniu prezes Cessak wydał zgodę koncernowi Pfizer na testowanie szczepionek przeciw COVID-19 na zdrowych dzieciach poniżej 12. roku życia.

Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorz Cessak składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie przekroczenia uprawnień przez posła Konfederacji Grzegorza Brauna.

Prezes poinformował, że w poniedziałek do jego biura, “pod hasłem kontroli poselskiej”, wkroczył Grzegorz Braun (Konfederacja) razem z grupą przeciwników szczepień.

Nie miałem takiej sytuacji do tej pory. Oczywiście kontrole poselskie się zdarzają, ale zawsze są one w pełnej kulturze, dyskusji, przede wszystkim w zrozumieniu tematu – powiedział.

Po tym incydencie prezes URPL przekazał, że składa zawiadomienie do prokuratury, Urząd będzie dodatkowo chroniony przez policję.

Jak mówił Cessak, grupa osób, która zjawiła się w jego biurze oczekiwała wglądu do badań klinicznych szczepionek w populacji dzieci poniżej 12. roku życia.

Jednak bardziej skupiono się na show, które było transmitowane na YouTube niż na samym poznaniu kwestii badań klinicznych w populacji pediatrycznej – ocenił.

Pospieszalski, relacjonując wizytę w urzędzie dowodzonym przez Cessaka, wskazał, że ten trzykrotnie w swoim oświadczeniu minął się z prawdą.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Prezydent Meksyku; Nie pozwolimy, by Big Pharma nami dyktowała

Next Article

Dr Cole o zastrzykach na COVID: „To trujący atak na naszą populację i musimy to zatrzymać!”

Related Posts
Total
0
Share