Dr Cole o zastrzykach na COVID: „To trujący atak na naszą populację i musimy to zatrzymać!”

Dr Ryan Cole jest dyrektorem generalnym i dyrektorem medycznym Cole Diagnostics, jednego z największych niezależnych laboratoriów w stanie Idaho.

Dr Cole jest certyfikowanym patologiem przeszkolonym przez Mayo Clinic.

Posiada certyfikat Board Certified w zakresie anatomii i patologii klinicznej. Posiada wiedzę specjalistyczną z zakresu immunologii i wirusologii, a także posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu patologii skóry.

W swojej karierze widział ponad 350 000 pacjentów. W wykładzie, który wygłosił na początku tego roku w kwietniu omawiał sposoby leczenia objawów COVID-19 i ostrzegał przed niebezpieczeństwami „szczepionek przeciw COVID”.

Dr Cole wygłosił kolejną prezentację w zeszły weekend w Teksasie, jako część seminarium z amerykańskimi lekarzami pierwszej linii.

Będąc patologiem, który prowadzi własne prywatne laboratorium diagnostyczne, dr Cole jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wykwalifikowanych lekarzy w Ameryce, który obecnie dokonuje niezależnej, uczciwej oceny aktualnego wprowadzenia „szczepionek” przeciwko COVID-19.

W swojej prezentacji przestrzega przed szczepionkami, mówiąc:

Musimy natychmiast powstrzymać szaleństwo. To koniec. Koniec gry. To już nie jest dobra nauka. To trujący atak na naszą populację. I teraz musi się skończyć!

Ubolewa nad faktem, że wydajemy miliardy na reklamę, aby ludzie przyjęli te eksperymentalne preparaty, ale nic na naukę, aby zbadać ich wpływ na populację.

Gdzie jest finansowanie nauki? Wydajemy miliardy na reklamę „zastrzyków” dla dzieci.
Kiedy nowy, niezatwierdzony lek trafia na rynek, musimy skorzystać z francuskiego systemu prawnego: winni aż do udowodnienia niewinności, a teraz robimy coś wręcz przeciwnego.

Omówił, w jaki sposób „białko kolczaste” jest toksyną, która jest wstrzykiwana każdemu i że przekracza barierę krew-mózg.

Po co, u licha, mielibyśmy wprowadzać do ludzkiego ciała toksynę, która zniszczy naczynia krwionośne w mózgu, wpuści tam kolec i wywoła stan zapalny?
To nie jest szczepionka. Wciąż okłamują opinię publiczną, nazywając to szczepionką. To eksperyment na ludzkości.

Te białka kolczaste powodują uszkodzenia wielu narządów, w tym serca, co obecnie obserwujemy u dzieci zranionych przez zastrzyki.

Kiedy doznasz uszkodzenia serca, serce samo się nie leczy. Serce jest zniszczone na zawsze.
Te zastrzyki rujnują serca dzieci na całe życie.

A co z długoterminowymi badaniami takimi jak płodność, rak itp.?

Nie ma żadnych. „Nic o nich nie wiemy”.

Stwierdził, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy od wypuszczenia zastrzyków zaobserwował 10 do 20-krotny wzrost zachorowań na raka macicy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Grzegorz Braun przeprowadził interwencję poselską w URPLWMiPB. Skandaliczne zachowanie prezesa Grzegorza Cessaka

Next Article

Francja, Włochy ogarnięte masowymi protestami przeciwko przepustce zdrowotnej COVID

Related Posts
Total
0
Share