Materiał wideo informatora dotyczący przymusowych szczepionek przeciwko COVID w niemieckich domach opieki trafia do wiadomości publicznej – prawnik: „Mamy do czynienia z zabójstwem, może nawet morderstwem”

Prokurator Reiner Fuellmich opublikował z informatorem pracującym w domu opieki nagranie, w którym kilku mieszkańcom wstrzyknięto eksperymentalne zastrzyki mRNA COVID wbrew ich woli, a wielu z nich zmarło krótko potem.

Informator: 8 z 31 mieszkańców zmarło w niemieckim domu opieki po tym, jak zostali przymusowo poddani eksperymentalnym zastrzykom mRNA COVID firmy Pfizer wbrew ich woli.

Od czasu opublikowania tej informacji inne osoby w Niemczech, którzy pracują w domach opieki, również wystąpiły naprzód, z nagraniami wideo pokazujących zatrzymywanie i szczepienia mieszkańców wbrew ich woli.

Adwokat Reiner Fuellmich, mówiąc o mieszkańcach, którzy wcześniej byli zdrowi fizycznie i cierpieli tylko na „demencję”, stwierdził:

Jeden z nich to biegacz, z lat siedemdziesiątych, a raczej BYŁ biegaczem, powinienem powiedzieć, że był także śpiewakiem operowym.
Wyprzedził jedną z pielęgniarek, która ma około trzydziestki. W dniu szczepienia nadal śpiewał opery.
Po zaszczepieniu, kilka dni później, zmarł.
Więc ten śpiewak operowy już nie śpiewa.

Jedną z najbardziej niepokojących rzeczy w tym, co ujawniają te filmy z informatorami, według mecenasa Fuellmicha, jest to, że teraz otrzymują coraz więcej telefonów od innych pielęgniarzy w domach opieki, w Niemczech i na całym świecie, którzy zgłaszają te same rzeczy.

Otrzymujemy coraz więcej telefonów od innych sygnalistów z innych domów opieki w tym kraju, a ponadto otrzymujemy informacje z innych krajów, na przykład Szwecji, na przykład Norwegii, na przykład Gibraltaru , są też incydenty w Anglii i Stanach Zjednoczonych. Stany, które pasują do tych opisów.

Adwokat Fuellmich nie boi się dokładnie określić, dokąd prowadzą nas te dowody:

Oznacza to, że ludzie umierają z powodu szczepionek.
To, co widzimy w tym klipie wideo, jest gorsze niż wszystko, czego kiedykolwiek oczekiwaliśmy.
Jeśli jest to pokazuje, co się dzieje w innych domach opieki i w innych krajach, to mamy bardzo poważny problem.
Podobnie robią ludzie, którzy produkują szczepionki, tak samo robią ludzie, którzy je podają.
Coraz bardziej wygląda na to, że mamy do czynienia z zabójstwem, a może nawet morderstwem.
Jesteśmy świadkami programu eugeniki, który obejmuje ludobójstwo.

Jak dobrze, że nadchodząca teraz fala informatorów nabiera rozpędu w Niemczech, których ludność prawdopodobnie aż nazbyt dobrze zna historię programu eugenicznego, który został wprowadzony w Niemczech podczas II wojny światowej.

Przerażające eksperymenty medyczne i ludobójstwo, które miały miejsce w Niemczech, zostały potępione podczas procesów w Norymberdze i jest bardzo jasne, że te eksperymentalne zastrzyki z mRNA COVID, podawane ludziom bez świadomej zgody i wbrew ich woli, wyraźnie naruszają zasady świadomej zgody lekarskiej oraz potępienie eksperymentów medycznych, które jest zapisane w Kodeksie Norymberskim.

Każdemu, kto bierze udział w przymusowych szczepieniach przeciwko COVID, poprzez dostarczanie zastrzyków lub faktyczne wykonywanie zastrzyków, niniejszym zostajesz powiadomiony, że bierzesz udział w zabójstwie i masowym morderstwie, a wymiar sprawiedliwości w pewnym momencie cię dosięgnie.

Nie uciekniesz i nie będziesz mógł twierdzić, że ignorancja jest pretekstem do udziału w morderstwie.

A co do opinii publicznej: czy w końcu obudzisz się i zaczniesz chronić niewinnych? A może będziesz stać obok i być cicho, idąc za kiepskimi przykładami w Niemczech podczas II wojny światowej, gdzie większość społeczeństwa nic nie powiedziała i nic nie zrobiła?

Total
0
Shares
1 comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

8 z 31 mieszkańców zmarło w niemieckim domu opieki po tym, jak zostali przymusowo zaszczepieni eksperymentalną szczepionką mRNA COVID firmy Pfizer wbrew ich woli

Next Article

22 Osoby w podeszłym wieku z demencją zmarły w tydzień po eksperymentalnym wstrzyknięciu mRNA COVID w Holandii

Related Posts
Total
0
Share