Maddie de Garay – badania kliniczne Pfizer w wieku 12-15 lat i ciężki NOP

Maddie de Garay – Pfizer styczeń 2021

Badania kliniczne firmy Pfizer dla dzieci w wieku 12–15 lat — ciężkie ciągłe działania niepożądane

Stephanie aktualizuje historię swojej córki Maddie, która ma zaledwie 12 lat.

Maddie brała udział w badaniach klinicznych firmy Pfizer dla dzieci w wieku 12–15 lat prowadzonych w ramach programu Gamble w Szpitalu Dziecięcym w Cincinnati.

Była zdrową, energiczną dziewczynką, dobrą uczennicą, miłą i towarzyską – ale nie ma już tej wersji Maddie, odkąd dostała drugą szczepionkę Pfizera.

W ciągu 24 godzin rozwinął się u niej ból brzucha, mięśni i nerwów, który stał się nie do zniesienia i w ciągu następnych dwóch i pół miesiąca została trzykrotnie przyjęta do szpitala, przy czym każdy pobyt był nieco dłuższy niż poprzedni.

Pojawiły się u niej dodatkowe objawy, takie jak gastropareza, nudności i wymioty, nieregularne ciśnienie krwi i tętno, utrata pamięci (myli słowa), mgła mózgowa, bóle głowy, zawroty głowy, omdlenia (upadła i uderzyła się w głowę) i drgawki.

Pojawiły się tiki werbalne i ruchowe, utrata czucia od pasa w dół, osłabienie mięśni, drastyczne zmiany widzenia, zatrzymanie moczu i utrata kontroli nad pęcherzem, bardzo nieregularne, ciężkie cykle miesiączkowe i ostatecznie musiała mieć rurkę NG (karmienie), aby umozliwić odżywianie. Wszystkie te objawy są nadal obecne, a niektóre dni są gorsze niż inne.

Steph de Garay, matka Maddie, mówi: „Nie było z nią nic złego. Była całkowicie szczęśliwa i teraz, cokolwiek się wydarzyło, zmieniło ją”.

Dziewięć miesięcy po szczepieniu nadal żyją koszmarem bez wsparcia ze strony środowiska medycznego.

Cincinnati, Ohio, USA

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Weverton Silva, 13 lat – zmarł po syfionce firmy Pfizer

Next Article

Alpa Tailor – AstraZeneca Śmierć

Related Posts
Total
0
Share