Śmiertelna trucizna w preparacie Moderny

Wydział Zdrowia Publicznego stanu Connecticut opublikował listę składników preparatu kurwidowego firmy Moderna. Okazało się że preparat zawiera substancję “SM-102“.

Karta charakterystyki substancji niebezpiecznej SM-102 opisuje tę substancję jako „NIE PRZEZNACZONA DO UŻYTKU PRZEZ LUDZI LUB WETERYNARIĘ

Oto informacje opublikowane przez Departament Zdrowia Connecticut na temat szczepionki Moderna COVID, która zawiera listę jej SKŁADNIKÓW:

Więcej:

Według producenta, Cayman Chemical Comp. w zgłoszeniu do (OSHA), ta substancja powoduje “ostrą toksyczność i może być śmiertelna w kontakcie ze skórą“.

W tym samym wniosku do OSHA, producent deklaruje że SM-102 “powoduje uszkodzenie centralnego układu nerwowego, nerki, wątroby i układu oddechowego poprzez przedłużoną lub powtarzaną ekspozycję“.

Oto sekcja ze zgłoszenia OSHA producenta:

Wydaje się, że właśnie to wstrzykują w TWOJE ramię, gdy przyjmujesz szczepionkę Moderna COVID!

Być może dlatego tak wiele osób ma „niekorzystne reakcje” na tak zwaną „szczepionkę”?

Jednak departamenty zdrowia w całym kraju emitują reklamy telewizyjne i radiowe, które informują opinię publiczną, że ta szczepionka jest „bezpieczna”. To wydaje się być FAŁSZYWĄ REKLAMĄ.

Pełne informacje wydane przez Departament Zdrowia stanu Connecticut, zawierające wykaz składników, można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej rządu stanu Connecticut TUTAJ (zarchiwizowane TUTAJ)

Pełną Kartę Charakterystyki Substancji Chemicznych „SM-102” można pobrać ze strony internetowej Cayman Chemical Company TUTAJ (Archiwum TUTAJ )

Teraz, gdy te informacje są już dostępne, możesz chcieć ponownie przemyśleć, czy chcesz, aby ktoś wstrzyknął to w CIEBIE.

Dla tych, którzy podjęli decyzję o otrzymaniu tej szczepionki, możesz skontaktować się z dobrym prawnikiem ds. obrażeń ciała i przedstawić te informacje temu prawnikowi. (Jeśli jeszcze żyjesz.)

Najwyraźniej wielu z Was podjęło decyzję o otrzymaniu tej szczepionki na podstawie celowo fałszywych oświadczeń polityków, celebrytów, urzędników zdrowia publicznego, stacji telewizyjnych i radiowych, drukowanych i elektronicznych MEDIALNYCH WIADOMOŚCI (TVN, POLSAT, TVP, ABC, NBC, CBS, CNN, MSNBC, CNBS, itp.) i być może innych, które powiedziały Wam, że te szczepionki są „bezpieczne”.

Dlaczego mówili ludziom, że jest to „bezpieczne”, skoro lista składników wyraźnie pokazuje substancję chemiczną „nie do użytku… u ludzi”, o której wiadomo, że „powoduje raka” i „uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego”.

Może CI LUDZIE POWINNI BYĆ POZWANI za to, co zrobiły z tobą ich fałszywe informacje. Gdzie była ich należyta staranność? Czy w ogóle zadawali sobie trud, aby sprawdzić składniki i powiedzieli opinii publicznej, że to „bezpieczne”?

Aha, a co z gigantami mediów społecznościowych (z głębokimi kieszeniami), takimi jak Facebook, Twitter, Reddit, Google/Youtube? Nie tylko rozpowszechniali fałszywe informacje, ale także aktywnie i agresywnie BLOKOWALI prawdziwe informacje o zachodzących złych reakcjach oraz CENZUROWALI lub WYŁĄCZALI konta, próbując wyciszyć przekaz faktów do opinii publicznej. Jaką cenę powinni zapłacić za to, co zrobili?

Wydaje się, że ich CENZURA była próbą pomocy w przepływie fałszywych informacji o bezpieczeństwie! Może firmy zajmujące się mediami społecznościowymi też muszą zostać pozwane?

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jeśli wielkie gęby, najświętsi celebryci, aktorzy, lewicowi eksperci medialni i politycy, wszyscy zostaną pozwani za to, co publicznie kazali ludziom zrobić, może tych ludzie zamknie się (w końcu) . . .

A co z gubernatorami stanów? Faceci tacy jak Andrew Cuomo z Nowego Jorku i gubernator stanu New Jersey Phil Murphy, lub ta nieszczęsna kobieta Gretchen Whitmer z Michigan; albo Adam Niedzielski i Ministerstwo Zdrowia. Oni prawie codziennie przez MIESIĄCE, mówili ludziom: „Zaszczep się, to jest bezpieczne”. Co powinno się stać z takimi ludźmi, którzy wpychali tę toksyczną i śmiertelną substancję chemiczną w ludzi?

Ci z Was, którzy pracują lub uczęszczają do szkoły w miejscach, w których szefowie lub administracja szkolna WYMAGAJĄ, abyście otrzymali szczepionkę jako warunek dalszego zatrudnienia lub uczęszczania do szkoły, być może RÓWNIEŻ POWINNI ZOSTAĆ POZWOWANI.

OSHA jasno stwierdziła, że ​​kiedy pracodawca WYMAGA, aby ludzie wzięli eksperymentalną szczepionkę, pracodawca jest odpowiedzialny zgodnie z przepisami o odszkodowaniu pracowników za wszelkie urazy lub zgony!

Wielu z tych ludzi wydaje się myśleć, że są o wiele mądrzejsi od wszystkich innych i jakoś musieli powiedzieć nam wszystkim „małym ludziom”, co jest dla nas najlepsze.

Niech wyjaśnią, jak „dobre” było dla nas wstrzykiwanie rakotwórczej substancji chemicznej wyraźnie oznaczonej „NIE DO UŻYTKU DLA LUDZI”. Zobaczmy, co o tym pomyśli ława przysięgłych.

Niech ich ogromny osobisty intelekt, który wydaje się, że czyni ich o wiele mądrzejszymi od nas, trafi do ich portfela; może zaczną zajmować się własnym biznesem . . . jeśli po tych wszystkich procesach pozostałby im jakiś interes!

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, wydaje się, że ludzie, którzy wzięli „szczepionkę” Moderny, prawdopodobnie będą chorować coraz bardziej, aż do śmierci. Może się mylę. Jednak karta charakterystyki wyraźnie stwierdza: „Powoduje uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, nerek, wątroby i układu oddechowego poprzez przedłużone lub powtarzające się narażenie”, więc oznacza to, że za każdym razem, gdy twoje serce bije i płynie krew, ta substancja chemiczna WIELOKROTNIE uderza w komórki twojego ciała. To sprawia, że ​​jest to „przedłużone i powtarzające się narażenie”.

Ci z was, którzy cierpią z powodu „zastrzyku”, powinni zapytać prawnika.

Prawnik może powiedzieć, że firmy szczepionkowe otrzymały immunitet jako warunek wypuszczenia ich eksperymentalnej szczepionki. Ale Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł w przeszłości, że „oszustwo szkodzi wszystkim” (patrz „STANY ZJEDNOCZONE przeciwko THROCKMORTON” 98 US 61 ) i jeśli te firmy produkujące szczepionki powiedziały rządowi, że ich szczepionka jest „bezpieczna”, gdy ich własna lista składników mówi inaczej, to może się zdarzyć , że te firmy popełniły oszustwo . . . Może więc sąd orzekł, że te firmy produkujące szczepionki NIE mają immunitetu?

Oczywiście udowodnienie oszustwa jest trudną czynnością prawną. Ale może to pomoże; Firmy farmaceutyczne są zobowiązane do umieszczania WKŁADEK w swoich produktach, które wymieniają składniki i wszystkie znane skutki uboczne. Ale jak pokażą poniższe obrazy, te wkładki zapakowane w „szczepionki” . . . SĄ PUSTE!

Nie jestem ekspertem farmaceutycznym, więc nie wiem, dlaczego firmy pozostawiły tę wkładkę pustą. Pewien mężczyzna, pracował dla dużego PRODUCENTA farmaceutycznego i powiedział, że te wstawki noszą nazwę „Etykiety pomocnicze”, a kiedy pracował w branży, firma poinstruowała go, że są to wymogi FDA; bez nich nie mogliby wysłać produktu.

Jednak Moderna (i kilka innych) wysłała produkt z pustymi wkładkami. Czemu?

Czy obawiali się, że ludzie będą szukać składników, dowiedzą się, że nie są one przeznaczone do użytku przez ludzi ani weterynarię? Czy w prawie karnym decyzja o zastosowaniu pustych wstawek może być „świadomością winy”?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

O tym jak rząd USA sfingował pandemię w 1976 roku

Next Article

Prezydent Meksyku; Nie pozwolimy, by Big Pharma nami dyktowała

Related Posts
Total
0
Share