Najnowszy raport UKHSA pokazuje, że szczepionki przeciw Covid-19 mają ujemną skuteczność tak niską, jak MINUS 126%

Najnowszy raport dostępny w brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia pokazuje, że szczepionki przeciw Covid-19 mają teraz negatywną skuteczność u wszystkich w wieku powyżej 30 lat w Wielkiej Brytanii tak niską, jak minus sto dwadzieścia sześć procent.

Pfizer twierdzi, że szczepionka mRNA Covid-19 ma skuteczność na poziomie 95%. Mogli tak twierdzić z następujących powodów:

Podczas trwającego badania klinicznego 43 661 osób zostało równo podzielonych między grupy otrzymujące placebo i szczepionkę (około 21 830 osób na grupę).

W grupie placebo — grupie, która nie otrzymała szczepionki Pfizer Covid-19 — 162 zostało zarażonych koronawirusem i wykazywało objawy.

Podczas gdy w grupie zaszczepionej — grupie, która otrzymała prawdziwą szczepionkę — liczba ta wynosiła tylko 8.

Dlatego odsetek grupy placebo, która uległa zakażeniu, wyniósł 0,74% ( 162/21830 x 100 = 0,74 ).

Podczas gdy 0,04% zaszczepionej grupy zostało zarażonych (8 / 21830 x 100 = 0,04 )

Aby obliczyć skuteczność wstrzyknięcia mRNA Covid-19, firma Pfizer wykonała następujące obliczenia:

Najpierw odjęli odsetek infekcji w grupie zaszczepionej od odsetka infekcji w grupie placebo.

0,74% – 0,04% = 0,7%

Następnie podzielili tę sumę przez odsetek infekcji w grupie placebo, który wyniósł 95%.

0,7 / 0,74 = 95%.

Dlatego firma Pfizer mogła twierdzić, że ich zastrzyki mRNA Covid-19 są skuteczne w 95%.

Nie musimy wchodzić w fakt, że te obliczenia były wyjątkowo mylące i mierzyły jedynie skuteczność względną, a nie bezwzględną. Nie musimy też zagłębiać się w fakt, że firma Pfizer zdecydowała się zignorować tysiące innych podejrzanych infekcji podczas trwającego badania i nie przeprowadzić testu PCR w celu potwierdzenia zakażenia, ponieważ jego skuteczność spadłaby poniżej wymaganego minimum 50%, aby uzyskać zgodę organu regulacyjnego.

Powodem, dla którego nie musimy w to wchodzić, jest to, że opinii publicznej mówi się, że szczepionka Pfizer Covid-19 jest skuteczna w 95% ze względu na powyższe obliczenia. Te same obliczenia zostały również zastosowane w oparciu o indywidualne wyniki, aby stwierdzić, że skuteczność szczepionki wynosi około 70% dla AstraZeneca i około 98% dla Moderna.

Teraz, dzięki bogactwu danych opublikowanych przez nową brytyjską Agencję Bezpieczeństwa Zdrowia, jesteśmy w stanie użyć tych samych obliczeń, które zostały zastosowane przez Pfizera, do obliczenia rzeczywistej skuteczności szczepionek Covid-19.

Tabela 3 raportu UK Health Security Agency Vaccine Surveillance , opublikowanego 11 listopada 2021 r., pokazuje liczbę zarejestrowanych zakażeń według statusu szczepienia między tygodniem 41 a 44. 2021 r. Pokazuje również potwierdzony odsetek przypadków wśród osób w pełni zaszczepionych oraz wskaźniki wśród osoby niezaszczepione na 100 000 osób.

Firma Pfizer miała taką samą liczbę osób, które zostały zaszczepione i nie zostały zaszczepione w trwającym badaniu klinicznym, aby obliczyć skuteczność swojej szczepionki, więc aby obliczyć skuteczność rzeczywistą, wystarczy wykonać to samo obliczenie przy użyciu 100 000 numerów dostarczonych przez brytyjską Agencję Bezpieczeństwa Zdrowia, które są następujące:

Skuteczność wszystkich dostępnych szczepionek łącznie jest tak niska, jak minus-126% w grupie wiekowej 40-49 lat i tylko +13% w grupie wiekowej 18-29 lat, jedyna grupa wiekowa inna niż poniżej 18 lat, w której szczepionki wykazują obecnie pozytywną skuteczność.

To dowodzi, że szczepionki przeciwko Covid-19 sprawiają, że ludzie są bardziej podatni na zachorowanie na Covid-19, zamiast zapobiegać przypadkom Covid-19 o deklarowane 95%, oraz fakt, że skuteczność szczepionek przekroczyła teraz barierę minus 100% u wszystkich w wieku od 40 do 69 lat sugeruje, że całkowicie zdziesiątkował ich układ odpornościowy, przynajmniej jeśli chodzi o infekcję rzekomym wirusem SARS-CoV-2.

Łącząc liczby podane dla wszystkich grup wiekowych powyżej 18 roku życia, byliśmy w stanie obliczyć średnią skuteczność szczepionki na poziomie minus-69% i zdecydowanie widzimy to w liczbie potwierdzonych przypadków według stanu szczepienia.

Między 41. a 44. tygodniem 2021 r. było 79 516 potwierdzonych przypadków Covid-19 u nieszczepionych powyżej 18 roku życia, 25 554 potwierdzonych przypadków u częściowo zaszczepionych powyżej 18 roku życia i przerażające 450 132 potwierdzonych przypadków u w pełni zaszczepionych powyżej 18 roku życia.

Nowy raport brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia dowodzi bez cienia wątpliwości, że szczepionki Covid-19 nie zapobiegają infekcji ani transmisji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Fiolki śmiertelnego wirusa ospy przypadkowo odkryte w ośrodku badawczym w Pensylwanii podczas czyszczenia zamrażarki

Next Article

Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia; W pełni zaszczepieni są na drodze do katastrofy

Related Posts
Total
0
Share