22 Osoby w podeszłym wieku z demencją zmarły w tydzień po eksperymentalnym wstrzyknięciu mRNA COVID w Holandii

Maski na twarz nie mogą chronić ludzi przed zastrzykami na COVID

RTV Utrecht w Holandii poinformowała w tym tygodniu, że 22 mieszkańców zmarło w ciągu 1 tygodnia w domu opieki i pensjonacie Św. Elżbiety w Amersfoort po wstrzyknięciu 30 stycznia jednej z eksperymentalnych „szczepionek” przeciwko COVID z mRNA.

Członkini zarządu Evelien Bongers powiedziała RTV Utrecht;

Wraz z rozpoczęciem szczepień spodziewaliśmy się, że liczba infekcji zmniejszy się, ale tak się nie stało i jesteśmy z tego powodu bardzo zdenerwowani. To bardzo intensywny czas. Dla mieszkańców, dla ich rodzin i bliskich oraz dla naszego personelu. Jest nie tylko ciężki ze względu na ostatni tydzień, ale także dlatego, że wirus od dawna bardzo nas przeraża.

Ta tragiczna historia podąża za tym, co jest obecnie dobrze znane czytelnikom Polmsg . Masowe szczepienia osób starszych w domach opieki długoterminowej są uważnie obserwowane, u wszystkich pojawia się NOP, po czym następuje masowa śmierć. O śmierć jest następnie obwiniany COVID zamiast szczepionek.

W tym raporcie z Holandii ujawniono również, że ci mieszkańcy cierpieli na demencję i mieli inne podstawowe schorzenia, więc trudno jest winić COVID za spowodowanie zgonów.

W Domu Opieki i Pensjonacie św. Elżbiety mieszkają osoby starsze z demencją. To bardzo wrażliwa grupa.

„Ci mieszkańcy potrzebują opieki i troski. Jeśli zostaną zarażeni koronawirusem, może to być po prostu za dużo ”.

Właśnie z powodu ukrytego cierpienia nie jest możliwe ustalenie z całą pewnością, czy śmierć jest bezpośrednim skutkiem wirusa. „Ci starsi ludzie zginęli niekoniecznie na koronę”.

Czy ci seniorzy z demencją zgodzili się na wstrzyknięcie eksperymentalnego zastrzyku? Wiemy, że w Niemczech i Hiszpanii seniorzy z demencją są szczepieni wbrew ich woli. Widzieć:

Materiał wideo informatora dotyczący przymusowych szczepionek przeciwko COVID w niemieckich domach opieki trafia do wiadomości publicznej – prawnik: „Mamy do czynienia z zabójstwem, może nawet morderstwem”

Sądy w Hiszpanii nakazują przymusowe szczepienie chorych na COVID-19 mieszkańców domów opieki. To jest określony cel eugeników. Eliminacja słabych i starszych w celu kontroli populacji.

Globalistyczni medyczni tyrani popełniają morderstwa i eutanazję, gdy świat siedzi i patrzy, zamiast tego wierzą kłamstwu, że wszystko to powoduje śmiertelny wirus. Wirus, który według tysięcy lekarzy na całym świecie nie jest niebezpieczny i w 100% uleczalny za pomocą istniejących, starszych leków, a także naturalnych środków, takich jak witamina C, witamina D, cynk, olej kokosowy z pierwszego tłoczenia i inne.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Materiał wideo informatora dotyczący przymusowych szczepionek przeciwko COVID w niemieckich domach opieki trafia do wiadomości publicznej - prawnik: „Mamy do czynienia z zabójstwem, może nawet morderstwem”

Next Article

Sądy w Hiszpanii nakazują przymusowe szczepienie chorych na COVID-19 mieszkańców domów opieki

Related Posts
Total
0
Share