Kobieta cierpi na drgawki całego ciała po przyjęciu eksperymentalnej szczepionki Moderna COVID-19

Kobieta z Oakland City w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych ostrzegła innych, aby nie przyjmowali eksperymentalnej szczepionki Moderna COVID-19 po skurczach języka i konwulsjach całego ciała. Opublikowała swoje filmy na Facebooku, gdzie widać, jak całe jej ciało trzęsie się w niekontrolowany sposób. CDC stwierdziło, że takie skutki uboczne są „łagodne” i „normalne”

Shawn Skelton, mieszkanka Oakland City, która pracuje dla Good Samaritan Home, domu opieki w Evansville, twierdziła, że po przyjęciu eksperymentalnej szczepionki COVID-19 Moderna cierpiała na niekontrolowane drżenie i skurcze języka. Ona i jej narzeczony uważają, że konwulsje mogą być jedynie reakcją na szczepienie.

W poście na Facebooku z 8 stycznia 2021 r. Ostrzegła innych przed rozważeniem wykonania eksperymentalnej szczepionki.

Jeśli zastanawiasz się nad szczepionką przeciwko COVID… .. MODERNA…. Odradzałbym to! Jestem w złym stanie! Codziennie się pogarsza i nie otrzymuję pomocy ani odpowiedzi! Boję się co najmniej na śmierć!
A znalezienie kogoś, kto będzie chciał spróbować to rozgryźć, nie było wielkim sukcesem! Poszedłem dziś do 2 szpitali, wyszedłem z diakonis i udałem się do St Vincent. Tam też nie ma odpowiedzi. Mówią, że pójdziemy do neurologa (który wie, kiedy mnie widzą) wczoraj mój język zaczął skurczyć się i nie przestał.
Dziś całe moje ciało ma konwulsje przez cały dzień! Wysłali mnie do domu !! Publikuję 2 filmy, które są dość zawstydzające, jeśli mnie znasz, ale chcę, abyś zobaczył, co się ze mną dzieje!
Proszę, módlcie się za mnie

„Trzy dni po zastrzyku Moderny były to niekontrolowane wstrząsy” – powiedział narzeczony Skelton, Rich Vidiella, w szpitalu. „Jeśli się tym zdenerwuje, płacze. Obejmę jej ciało na dobrą minutę lub dwie, a ona zacznie się trząść jeszcze gorzej.

„Nikt nie chce kierować winy w stronę szczepionki” – powiedział Vidiella.

Przemawiając w tej sprawie, dr Craig Everett Haseman, miejscowy lekarz powiedział: „Aby wywołać niekontrolowane drżenie, musiałbyś mieć coś, co w całym ciele wpływa na mózg lub układ nerwowy. Musiałoby to spowodować jakieś neurologiczne nieprawidłowości w rdzeniu kręgowym lub w samym mózgu”

W międzyczasie CDC rozważając twierdzenia Skeltona stwierdziło, że skutki uboczne „mają zwykle łagodny lub umiarkowany charakter i szybko ustępują”

Według współzałożyciela BioNTech dr Ugura Sahina, szczepionka COVID-19 dla firmy Pfizer, została zaprojektowana w zaledwie kilku godzin w ciągu jednego dnia 25 stycznia 2020 r. Żadna inna szczepionka w historii nie została stworzona i wyprodukowana tak szybko. Wcześniej najszybsza szczepionka, jaką kiedykolwiek opracowano, zajmowała ponad cztery lata.

Co więcej, opracowanie szczepionki na koronawirusa Moderny zajęło tylko dwa dni.

Według giganta farmaceutycznego Moderna, eksperymentalne szczepionki na bazie mRNA COVID-19 to system operacyjny zaprojektowany do programowania ludzkiego DNA. Szczepionki te po raz pierwszy w historii zostały zatwierdzone do użytku w nagłych wypadkach.

Wskaźniki śmiertelności związane z COVID-19 napompowane przez CDC o 1600%

Total
0
Shares
2 comments
  1. Miałem identyczną reakcję, tylko wyglądają groźnie, ale to efekt porządny, pokazuje, że jest reakcja na szczepionkę, więc groźna nie jest. Jak ktoś wie jak działają szczepionki, to nie powinien się dziwić, przecież ma za zadanie imitować prawdziwą infekcję. Na szczęście u mnie skończyło się po godzinie lub dwóch, ogólne objawy zmęczenia czy coś skończyły się po 3 dniach, wolę to niż znowu covid przechodzić (lub żeby ktoś miał przechodzić) i być wyjety z życia na półtora miesiąca. Akurat to nic strasznego i sama pani z tego co wiem czuję się już dobrze, też bym sie tak poczuł jakby mi wpłacono kilka tysięcy dolarów na leczenie krotkotrwałych objawów 😃

  2. Znalazłem inny artykuł, że kobieta się źle czuje i dalej pobiera wsparcie finansowe. To już nie wiem, może jest epilektyczką, bo mnie te niegroźne, jedynie groźnie wyglądające objawy związane z niekontrolowanymi drgawkami przeszły po godzinie, dwóch.

    Ale może jej coś innego dolega 🤷🏼‍♂️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

BADANIE: Szczepionka Billa Gatesa DTP zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba

Next Article

Indyjski pracownik szpitala umiera zaledwie 24 godziny po otrzymaniu szczepionki COVID-19 Covishield

Related Posts
Total
0
Share