Indyjski pracownik szpitala umiera zaledwie 24 godziny po otrzymaniu szczepionki COVID-19 Covishield

Indyjski pracownik szpitala z Uttar Pradesh zmarł zaledwie 24 godziny po otrzymaniu szczepionki COVID-19 Covishield z Serum Institute of India.

Raport sekcji zwłok ujawnia bezpośrednią przyczynę śmierci jako „wstrząs kardiogenny, wstrząs posocznicowy” spowodowany „chorobą sercowo-płucną”, według rządu Uttar Pradesh.

46-letni pracownik szpitala rządowego w Moradabad w stanie Uttar Pradesh zmarł w niedzielę wieczorem 17 stycznia, 24 godziny po podaniu szczepionki Covid. Główny lekarz dystryktu powiedział, że śmierć nie ma związku ze szczepieniami.

„Został zaszczepiony w sobotę około południa. W niedzielę czuł zadyszkę i narzekał na zatkanie klatki piersiowej. Pytamy o przyczyny śmierci. Zrobimy sekcję zwłok. Wydaje się, że nie jest to reakcja na szczepienie. W sobotę pełnił także nocną służbę i nie było żadnych problemów ”- powiedział dziennikarzom MC Garg, główny lekarz Moradabad.

Zarzuty dotyczące uszkodzenia mózgu

21 listopada czterdziestoletni uczestnik badania klinicznego AstraZeneca, który mieszka w Indiach, wysłał zawiadomienie do Instytutu Serum w Indiach, w którym twierdzi, że szczepionka spowodowała rozwój ostrej neuroencefalopatii lub uszkodzenia mózgu. W zawiadomieniu uczestnik powiedział, że „musi otrzymać przynajmniej rekompensatę za wszystkie cierpienia, które on i jego rodzina przeszli i prawdopodobnie będą musieli doświadczyć w przyszłości”

W odpowiedzi Instytut Serum stwierdził, że komplikacje medyczne uczestnika nie mają związku z próbą szczepionki i powiedział, że podejmie „kroki prawne” przeciwko uczestnikowi z uszkodzeniem mózgu za zniesławienie reputacji firmy, domagając się odszkodowania przekraczającego 13 milionów dolarów.

„To pierwszy raz, kiedy słyszałem o sponsorze grożącym uczestnikowi badania” – powiedział o incydencie Amar Jesani, redaktor Indian Journal of Medical Ethics.

Zagrożenia związane ze szczepieniami COVID-19

Wyniki badania opublikowanego w International Journal of Clinical Practuce wykazały, że dostępna jest wystarczająca literatura, aby stwierdzić, że szczepionki COVID-19 zwiększają ryzyko poważniejszych chorób i że biorcy powinni być świadomi wszystkich zagrożeń przed zaszczepieniem.

Naukowcy doszli do wniosku, że szczepionki mogą pogorszyć chorobę COVID-19 poprzez wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE) i że ryzyko jest utrzymywane w tajemnicy w protokołach badań klinicznych i formularzach zgody.

Niedawno kobieta z Luizjany doznała niekontrolowanych drgawek po podaniu eksperymentalnej szczepionki Pfizer COVID-19 . Efekty uboczne były podobne do innych kobiet z Oakland City, które doznały skurczów języka i drgawek całego ciała po przyjęciu eksperymentalnej szczepionki Moderna COVID-19 .

Wcześniej, firma Pfizer zapłaciła 2,3 miliarda dolarów w ramach największej w historii ugody dotyczącej oszustw zdrowotnych w celu rozwiązania odpowiedzialności karnej i cywilnej wynikającej z nielegalnej promocji niektórych produktów farmaceutycznych.

Nawet rząd USA zapłacił ponad 57 milionów dolarów odszkodowania za obrażenia wywołane szczepionkami i zgony do samego marca 2020 roku.

Jednak obecnie w Indiach nie ma przepisów, które chroniłyby ofiary skutków ubocznych szczepionki COVID-19 .

W międzyczasie rządy podpisały tajne porozumienia w celu ochrony firm farmaceutycznych przed odpowiedzialnością , pozostawiając ofiary szczepionek bez możliwości prawnych.

Producenci szczepionek związani z Brytyjskim Ruchem Eugenicznym

Instytut Serum otrzymał co najmniej 18,6 miliona dolarów od Fundacji Billa i Melindy Gatesów i ma umowę z firmą AstraZeneca na wyprodukowanie miliarda dawek szczepionki.

Twórcy szczepionki Oxford-AstraZeneca COVID-19 mają bezpośrednie powiązania z Brytyjskim Ruchem Eugenicznym

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Kobieta cierpi na drgawki całego ciała po przyjęciu eksperymentalnej szczepionki Moderna COVID-19

Next Article

Kobieta, która cierpiała na konwulsje, poddana badaniu przesiewowemu pod kątem trwałego uszkodzenia mózgu spowodowanego metalami w szczepionce Pfizer COVID-19

Related Posts
Total
0
Share