Kobieta, która cierpiała na konwulsje, poddana badaniu przesiewowemu pod kątem trwałego uszkodzenia mózgu spowodowanego metalami w szczepionce Pfizer COVID-19

Kobieta z Luizjany, która doznała niekontrolowanych drgawek po podaniu eksperymentalnej szczepionki Pfizer COVID-19, została przebadana pod kątem trwałego uszkodzenia mózgu spowodowanego metalami zawartymi w szczepionce.

Brant Griner z Lake Charles w Luizjanie opublikował na swoim koncie na Facebooku film przedstawiający jego matkę, która w niekontrolowany sposób konwulsje po otrzymaniu eksperymentalnego zastrzyku Pfizera COVID. Po szczepieniu została przyjęta do szpitala.

https://youtu.be/Mh3rqIBI3OQ

Griner opisał swoją matkę jako „bardzo zdrowego” 45-latka, która nigdy wcześniej nie cierpiała na żadną poważną chorobę lub stan zdrowia.

Według mieszkańca Luizjany obudziła się z bólem głowy dzień po otrzymaniu zastrzyku.

Kilka dni później zaczęła cierpieć na „napadowe ruchy” lewej nogi. Czwartego dnia nie miała „kontroli” nad nogami i została przewieziona na izbę przyjęć.

Griner powiedział RT, że szpital stwierdził, że doświadcza „reakcji neurologicznej”, powiedział, dodając, że lekarze uważają, że stan chorobowy był spowodowany przez „metale zawarte w szczepionce”

Teraz wypisana ze szpitala matka Griner przechodzi testy, a jej lekarze mają nadzieję, że wyzdrowieje, pod warunkiem, że nie dojdzie do trwałego uszkodzenia mózgu.

Pfizer powiedział w oświadczeniu dla RT, że „bada” ten przypadek, ale jak dotąd nie był w stanie go „potwierdzić”. „Zaburzenia nerwowo-mięśniowe do tej pory nie były sygnałem bezpieczeństwa” – powiedział przedstawiciel firmy farmaceutycznej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Indyjski pracownik szpitala umiera zaledwie 24 godziny po otrzymaniu szczepionki COVID-19 Covishield

Next Article

Indyjski pracownik służby zdrowia umiera 6 dni po zastrzyku COVID-19, rodzina chce zakazać szczepionki Covishield

Related Posts
Total
0
Share