Indyjski pracownik służby zdrowia umiera 6 dni po zastrzyku COVID-19, rodzina chce zakazać szczepionki Covishield

Indyjski pracownik służby zdrowia zmarł 6 dni po otrzymaniu eksperymentalnej szczepionki przeciwko COVID-19 Covishield. Rodzina zmarłego żąda teraz zakazu szczepień.

Pracownik służby zdrowia w Gurugram Haryany zmarł sześć dni po podaniu pierwszej szczepionki Covid-19. Rajwanti, 55-letnia pracownik służby zdrowia oddelegowana do PHC Center w Bhangrauli, była jednym z pierwszych, którzy otrzymali szczepionkę Covid-19 w sobotę 16 stycznia.
Ponad 130 godzin później, nad ranem w piątek, zmarła w swoim domu. Według doniesień rodzina Rajwanti powiedziała, że ​​nie obudziła się rano i została zabrana do szpitala w Medanta.

Teraz rodzina domaga się zakazu szczepionki. Syn Rajwanti złożył wniosek na komisariacie New Colony w Gurugram przeciwko szczepionce.

Ale dyrektor medyczny Gurgaon, dr Virendra Yadav, powiedział , że niewłaściwe byłoby łączenie śmierci Rajwanti ze szczepionką, dopóki jej raport z sekcji zwłok nie zostanie opublikowany.

„Dopiero gdy nadejdzie raport z sekcji zwłok, przyczyna śmierci Rajwanti będzie znana. Do tego czasu nie będzie słuszne twierdzenie, że Rajwanti zmarła z powodu szczepionki ”- powiedział dyrektor medyczny Gurgaon, dr Virendra Yadav.

Rajwanti otrzymała szczepionkę przeciwko koronawirusowi Covishield wyprodukowaną przez Serum Institute of India, finansowaną w dużej mierze przez Billa Gatesa.

18 stycznia 2021 r. Inny indyjski pracownik szpitala z Uttar Pradesh zmarł zaledwie 24 godziny po otrzymaniu szczepionki COVID-19 Covishield z Serum Institute of India. Raport z sekcji zwłok ujawnił bezpośrednią przyczynę śmierci jako „wstrząs kardiogenny / wstrząs posocznicowy” spowodowany „chorobą sercowo-płucną” – według rządu Uttar Pradesh.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Kobieta, która cierpiała na konwulsje, poddana badaniu przesiewowemu pod kątem trwałego uszkodzenia mózgu spowodowanego metalami w szczepionce Pfizer COVID-19

Next Article

653 Amerykanów zmarło z powodu szczepionek COVID-19 w ciągu zaledwie 3 tygodni

Related Posts
Total
0
Share