Zastrzyki na COVID zabijają i okaleczają nastolatków w rekordowych liczbach – następne są małe dzieci

„Szczepionki” COVID-19 zabijają i niszczą życie wielu nastolatków.

To prawdziwa „pandemia”, przed którą stoi teraz nasze społeczeństwo, ponieważ obserwujemy rekordową liczbę urazów i zgonów u osób tak młodych i wcześniej zdrowych, po zrobieniu jednego z zastrzyków COVID-19.

Własne statystyki FDA i CDC w ich bazie danych Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) faktycznie implikują ich w zbrodnie przeciwko ludzkości, a jednak większość ludzi wciąż śpi i łudzi się.

Finansowane przez Big Pharma media korporacyjne nadal okłamują ludzi na co dzień.

Oto aktualne statystyki dotyczące obrażeń i zgonów wśród dzieci w wieku od 12 do 17 lat w ciągu ostatnich 9 miesięcy od czasu zatwierdzenia zastrzyków COVID. Pamiętaj, że zezwolenie dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat pojawiło się dopiero 11 maja. Mniej niż 5 miesięcy temu.

Należy również pamiętać, że jest to bardzo niewielki procent wszystkich rzeczywistych przypadków, ponieważ wielu sygnalistów zgłosiło teraz, że istnieje nacisk na lekarzy i pielęgniarki, aby NIE przypisywali urazu lub śmierci szczepionkom COVID i nie składali zgłoszenia z VAERS (co zajmuje średnio około 30 minut).

Źródło

Teraz tutaj jest dokładnie ten sam raport dotyczący WSZYSTKICH szczepionek w tej samej grupie wiekowej z ostatnich 5 lat, minus 1 miesiąc (grudzień 2020 r., kiedy szczepionki COVID-19 zostały po raz pierwszy zatwierdzone).

Źródło

Jak widać, w ciągu ostatnich 9 miesięcy wśród nastolatków z USA było 3000 więcej przypadków, więcej zgonów, więcej hospitalizacji i więcej zdarzeń zagrażających życiu niż w ciągu ostatnich 5 lat w przypadku WSZYSTKICH szczepionek .

A teraz nacisk kładziony jest na autoryzację szczepionek na COVID dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 11 lat, a ta autoryzacja jest oczekiwana lada dzień.

Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, obecnie w VAERS odnotowuje się więcej zgonów po szczepieniach przeciw COVID w ciągu ostatnich 9 miesięcy niż w ciągu ostatnich 30 lat po WSZYSTKICH szczepionkach.

A w ciągu ostatnich 30 lat, przed zatwierdzeniem szczepionek przeciw COVID, która grupa wiekowa, twoim zdaniem, najbardziej ucierpiała na szczepionkach opartych na raporcie VAERS?

Źródło

Według rządu USA ponad 56% z 6076 zarejestrowanych zgonów po szczepieniu w ciągu ostatnich 30 lat przed COVID dotyczyło niemowląt w wieku poniżej 3 lat.

Ani jedno z tych dzieci, które zmarły, nie miało udokumentowanej przyczyny śmierci jako „szczepionki” w akcie zgonu, ponieważ CDC nie ma żadnej kategorii, która wymieniałaby „szczepionki” jako przyczynę śmierci, więc zostały wymienione jako SIDS (zespół nagłej śmierci niemowląt). ( Źródło .)

I to jest kolejna grupa wiekowa, do której zaczną wstrzykiwać mRNA COVID-19 z białkami kolczastymi.

Czy nadal uważasz, że zmniejszenie światowej populacji w celu „ratowania Ziemi” poprzez stosowanie szczepionek jest „teorią spiskową”? Eugenika żyje i ma się dobrze w Stanach Zjednoczonych.

Oto kilka twarzy, które można przyporządkować do zimnej liczby nastolatków, którzy zapłacili najwyższą cenę, robiąc zastrzyk COVID-19. Media będą nadal próbować obwiniać za śmierć „COVID” lub inne rzeczy i ignorować fakt, że zostali „zaszczepieni” zastrzykiem mRNA.

Azorskie Tatum

16-letnie dziecko z Tennessee mdleje w szkole, umiera kilka dni później po otrzymaniu zastrzyku mRNA firmy Pfizer.

MEMPHIS:

Nie żyje 16-letni piłkarz z liceum; a media głównego nurtu robią, co w ich mocy, aby obwiniać „COVID-19”.

Pan Azorean Tatum wrócił do Westwood High School w Memphis w stanie Tennessee w poniedziałek 9 sierpnia – pierwszego dnia szkoły.

Cztery dni później, w piątek 13 sierpnia, Azorczyk, który nazywa się „Zo”, nagle zasłabł w szkole. Zadzwonił do mamy, płacząc i ledwo mogąc oddychać. Azorean powiedział jej, że coś jest poważnie nie tak. Nie mógł sam wstać ani chodzić. Sanitariusze zawieźli go do Szpitala Dziecięcego Baptystów .

Pani Quintina Buckner, matka Azoreana, powiedziała WREG News Channel 3 w Memphis, że lekarze zdiagnozowali u jej syna „COVID-19”.

Azorean spędził dwa dni w szpitalu, zanim został zwolniony i „poddany kwarantannie”. Nie ma doniesień o wykonywaniu testów (TK, EKG itp.), z wyjątkiem testów na COVID-19. Po powrocie do domu stan młodego człowieka gwałtownie się pogorszył. Pani Buckner dała mu Tylenol, witaminy, płyny i cokolwiek innego, ale nic nie pomogło.

Chłopiec został przewieziony do Szpitala Dziecięcego Le Bonheur w piątek, 20 sierpnia. Ale wtedy było już za późno. Młody Azorean zmarł w szpitalu w sobotę 21 sierpnia.

Manipulacja w mediach głównego nurtu, awaria branży medycznej

Ta historia jest chyba najbardziej rażącym przypadkiem celowej obojętności i manipulacji ze strony, odpowiednio, głównego nurtu medycyny i mediów, jak dotąd. Pani Buckner powiedziała, że ​​jej syn był w szkole, jak zwykle od poniedziałku do czwartku .

„Nie charczał, nie kaszlał, był po prostu szczęśliwy. Był w szkole przez trzy dni i po prostu drastycznie zachorował. To niewiarygodne.”

Ale w jakiś sposób wyszkoleni lekarze nazwali 16-latka, który słabnie i nie może oddychać, jako „COVID-19”. Pani Buckner wyjaśniła, że ​​jej rodzina otrzymała pierwszą dawkę mRNA firmy Pfizer tuż przed rozpoczęciem szkoły. Ale zarówno media głównego nurtu, jak i wszyscy zaangażowani lekarze zignorowali ten bardzo ważny fakt.

Inês Rafael Mendes

18-letnia portugalska studentka college’u zmarła pięć dni po „szczepionce” na COVID-19; policja obwinia konsumpcję alkoholu

VIEIRA DO MINHO:

18-letnia studentka dziennikarstwa nie żyje, a władze odmawiają uznania tego, co wydarzyło się niecały tydzień wcześniej.

Inês Rafael Mendes otrzymała jeden z eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 w poniedziałek, 2 sierpnia, członkowie rodziny powiedzieli gazecie Correio da Manhã. Nie wiadomo, który z zastrzyków otrzymała. Ale Portugalia podaje zastrzyki AstraZeneca tylko osobom powyżej 60 roku życia. Infarmed, portugalski odpowiednik amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), zawiesił w zeszłym miesiącu stosowanie partii Johnson & Johnson po tym, jak wiele osób zemdlało po zastrzykach w Mafrze. Tak więc pannna Mendes najprawdopodobniej otrzymała jeden z eksperymentalnych zastrzyków mRNA ( Pfizer lub Moderna ).

18-letnia Mendes (niektóre doniesienia mówią, że miała 19 lat) i 12 przyjaciół wybrali się na wycieczkę na kemping do Cabreira Camping Park, piątek, 6 sierpnia. Jak praktycznie wszystkie nastolatki na Zachodzie, pili i imprezowali do późna. Mendes obudziła się w sobotę wczesnym rankiem, czując się „źle”. Oczywiście to jest norma po długich nocach picia. Zdiagnozowano u niej również zapalenie żołądka i jelit (infekcję jelitową) dwa tygodnie wcześniej i potencjalnie nadal odczuwała jego skutki.

Zatrzymania krążenia i „nagłe zachorowanie” w sobotę rano. Sanitariusze próbowali ją ożywić, ale było już za późno. Panna Mendes zmarła wkrótce potem.

Zrzuć to na alkohol

Widzieliśmy i słyszeliśmy to wszystko w odniesieniach do władz i przemysłu medycznego chroniącego eksperymentalne mRNA i zastrzyki DNA wektora wirusowego. Lekarze obwiniali hormony o częściowy paraliż i napady padaczkowe u jednej kobiety po wstrzyknięciu. Odnotowano co najmniej dwa przypadki, w których alergie pokarmowe były obwiniane jako zabójca po wstrzyknięciu mRNA. Centrum Kontroli Chorób (CDC) twierdzi, że lęk powoduje większość niepożądanych reakcji na „szczepionkę” .

Policja sądowa w Bradze przyjęła założenie, że panna Mendes zmarła, ponieważ wypiła za dużo alkoholu . Przed śmiercią nie miała problemów z sercem ani poważnych schorzeń, które już zostały nazwane zatrzymaniem akcji serca. Jej wujek powiedział Correio da Manhã, że Mendes przed zastrzykiem ćwiczyła taniec klasyczny i była całkowicie zdrowa. Nie pozwala, by oficjalna narracja się utrzymała.

Powiedział:

„To obrzydliwe, gdy zdrowa dziewczyna, uprawiająca sport i uważna w diecie, nagle umiera w ten sposób. Nie wierzę, że były ekscesy, bo Inês nie piła alkoholu”

Zatrucie alkoholem występuje, gdy stężenie alkoholu we krwi (BAC) przekracza 0,40%. Przeciętna osoba (ważąca tyle co panna Mendes) musiałaby wypić od 25 do 30 piw lub cztery butelki wina w ciągu trzech godzin lub mniej, aby uzyskać tak wysoki poziom alkoholu we krwi. Innymi słowy, musiałbyś być poważnym alkoholikiem, aby zatruć się alkoholem i umrzeć bez wymiotów.

Sekcja zwłok została przeprowadzona w następny poniedziałek. Ale władze powiedziały, że nie mogą ustalić, czy eksperymentalny zastrzyk spowodował jej śmierć pięć dni później.

Maisy Evans

17-letnia Walijka ma zakrzepy krwi, hospitalizowana po pierwszym wstrzyknięciu mRNA firmy Pfizer, obwinia COVID, zachęca nastolatków do „zaszczepienia się”

NEWPORT, WALIA:

17-letnia walijska dziewczyna jest nadal hospitalizowana i promuje eksperymentalne zastrzyki pomimo niekwestionowanej przyczyny jej stanu.

Według jej strony na Twitterze, panna Maisy Evans otrzymała swój pierwszy eksperymentalny zastrzyk mRNA 11 sierpnia. Nie jest jasne, jaki zastrzyk otrzymała. Ale tylko Pfizer, Moderna i AstraZeneca są dostępne w Walii. Według Wales Online AstraZeneca jest oferowana tylko osobom powyżej 40 roku życia. W ten sposób pani Evans otrzymała zastrzyk firmy Pfizer, który jest jedynym dopuszczonym w Wielkiej Brytanii dla dzieci poniżej 18 roku życia.

Ogólne złe samopoczucie pojawiło się 13 sierpnia. Potem pojawiły się bóle głowy i mięśni. Evans powiedziała, że ​​14 sierpnia „testowała pozytywnie” na COVID-19.

Napisała na Twitterze „kto powiedział, że COVID nie wpływa źle na młodych ludzi? Źle, proszę pana”, 19 sierpnia. Ten tweet zawierał hashtagi #WearAMask i #GetVaccinated.

Panna Evans nadal obwiniała COVID-19 za swój stan. Pomimo tego, że nie zachorowała podczas 18-miesięcznej tak zwanej pandemii, a potem zachorowała po wstrzyknięciu mRNA, Evans żałowała, że ​​zaoferowano jej zastrzyk.

Covid Vaccine Injuries

Poniższe historie są publikowane na kanale telegramu „Covid Vaccine Injuries”.

Oto film przedstawiający niektóre z poprzednich historii nastolatków i młodych ludzi, które również omówiliśmy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Płody oraz dzieci karmione piersią umierają i chorują po szczepieniach matek na COVID

Next Article

Śmierć i zniszczenie nadal podążają za szczepionkami Pfizer COVID-19 – teraz zatwierdzonymi przez FDA

Related Posts
Total
0
Share