Śmierć i zniszczenie nadal podążają za szczepionkami Pfizer COVID-19 – teraz zatwierdzonymi przez FDA

Pełna aprobata FDA na eksperymentalne “szczepionki”

Pomimo 1517211 urazów i 9027 zgonów po szczepionkach Pfizer COVID-19 zarejestrowanych w amerykańskim rządowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), FDA poszła naprzód i mimo wszystko wydała na to pełną aprobatę.

FDA zatwierdziła zastrzyki Pfizer/BioNTech, ale najwyraźniej rozszerzyła również EUA ( autoryzację do użytku awaryjnego ) na istniejące dawki zastrzyku.

Tak więc teraz najwyraźniej istnieją dwie różne „szczepionki” produkowane przez Pfizer/BioNTech, jedna pod EUA, a druga zatwierdzona przez FDA.

Nazwa tego, który zatwierdziło FDA, to „Comirnaty”.

Komunikat prasowy FDA można przeczytać tutaj.

FDA wysłała do firmy Pfizer pismo rozszerzające EUA na istniejące dawki, które można przeczytać tutaj.

List został wysłany przez FDA do BioNTech zatwierdzający „szczepionkę Comirnaty” i możesz przeczytać ten list tutaj.

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi i będziemy nadal aktualizować tę historię, gdy informacje będą dostępne.

Wygląda jednak na to, że zastrzyki, które są obecnie używane, to wszystkie preparaty EUA, mimo że obie wersje mają być „identyczne”.

Niektóre z pytań w tym momencie to:

Jeśli zatwierdzony produkt nie obejmuje dzieci w wieku od 12 do 15 lat, dlaczego nadal wstrzykują one dzieciom w tym wieku wersję EUA? Czy to tylko legalne manewry, aby firma Pfizer pozostała prawnie odporna na obrażenia i zgony spowodowane przez ich produkt?

Wiele osób, które przyjrzały się temu, co robią FDA i Pfizer, zatwierdzając te szczepionki, twierdzi, że jest to niezgodne z prawem. I rzeczywiście, nawet EUA przyznane firmie Pfizer i innym firmom farmaceutycznym nie były legalne, ponieważ na rynku są już bezpieczne i skuteczne metody leczenia osób z objawami COVID, co sprawia, że ​​szczepionki są całkowicie niepotrzebne.

Kobieta w Arabii Saudyjskiej cierpi na okropne obrażenia skóry po zastrzyku Pfizera

Recenzowane studium przypadku opublikowane w Arabii Saudyjskiej opisuje kobietę, która doznała bardzo ciężkiej, zagrażającej życiu reakcji skórnej po wstrzyknięciu Pfizera COVID-19. Zdiagnozowano u niej zespół Stevensa-Johnsona/toksyczne martwicze oddzielanie się naskórka (SJS/TEN).

49-letnia kobieta bez wcześniejszej historii choroby zgłosiła się do izby przyjęć z gorączką i wykwitami skórnymi. Otrzymała szczepionkę COVID-19 Pfizer (BNT162b1) w dawce 0,3 ml podaną domięśniowo na tydzień przed wystąpieniem tych objawów.

U pacjentki pojawiła się gorączka, zmęczenie i ból głowy, a następnie zmiany skórne obejmujące tułów, które zaczęły rozprzestrzeniać się na twarz i kończyny górne z owrzodzeniem jamy ustnej.

Pacjent przebywał w POZ, otrzymał paracetamol i nie zauważono poprawy. Pacjentka nie miała historii przyjmowania nowych leków ani zabiegów kosmetycznych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przed pojawieniem się zmian skórnych.

Podczas badania pacjent był żywotnie stabilny, niespokojny i odczuwał silny ból. Miała liczne plamiste i ciemnoczerwone plamki obejmujące klatkę piersiową, brzuch, kończyny górne, twarz, narządy płciowe i górne uda z obszarami wykazującymi zlewanie się zmian z wiotkimi pęcherzami i obszarami odwarstwienia naskórka.

Jej stan obejmował błonę śluzową, w której wystąpiły rozległe owrzodzenia jamy ustnej i krwotoczne strupy na wargach, a także obustronne przekrwienie spojówek wraz z nadżerkami powiek górnych oraz zmiany na błonach śluzowych narządów płciowych.

Zaangażowanie zmian w powierzchnię ciała (BSA) szacuje się na ponad 30%. Badania laboratoryjne wykazały niski poziom WBC (3,87 × 109/l) i podwyższony poziom enzymów wątrobowych (aminotransferaza asparaginianowa [AST] 178 j./l, aminotransferaza alaninowa [ALT] 90 j./l). Prześwietlenie klatki piersiowej było w normie, a serologia była negatywna w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu B, C i HIV.

Skala ciężkości choroby dla toksycznej martwicy naskórka (SCORTEN) wynosiła dwa w dniu przyjęcia, ponieważ miała ponad 40 lat i stężenie wodorowęglanów w surowicy poniżej 20 mmol/l.

Junbin Zeng, Mąż i Ojciec ZMARŁ po “szczepionce” Pfizer

Junbin Zeng dostał obie dawki zastrzyku Pfizera i wylądował w szpitalu z ogromnymi rachunkami, więc założył stronę GoFundMe, aby poradzić sobie w wydatkach.

Nazywam się Zeng. Byłem szefem kuchni z Bamboo. Aby pomóc zakończyć pandemię, zrobiłem swoją część, przyjmując dwie dawki szczepionki Pfizer. Po drugim zastrzyku 6 czerwca nie mogłem chodzić przez 2 tygodnie, a po nieco ponad miesiącu zdiagnozowano bardzo rzadkiego raka o nazwie „gruczolakorak pęcherzykowaty”

Od 14 do 26 lipca w moim mózgu narosło 7 guzów, 1 w prawym oku i liczne w moim ciele, narządach i naczyniach. Moja hemoglobina spadła z 14 do 7,5. Moja nerka całkowicie zawiodła. Płyn wypełnił moje płuca. UPenn zalecił przeniesienie mnie do hospicjum i ogłosił koniec mojego życia.

Moja ukochana żona przyleciała z Syczuanu w Chinach, aby towarzyszyć mi w ostatniej podróży mojego życia. Zawsze myślałem, że zaopiekuję się żoną, dopóki nie będzie za stara, by chodzić. Zdałem sobie sprawę, że zostawię ją tylko z rachunkami, długami i bólem serca. Doceniam modlitwy wspaniałych przyjaciół i klientów. Proszę pomóż mojej żonie i mnie z rachunkami za opiekę medyczną, kosztami podróży i życia oraz możliwymi kosztami pogrzebu. Twoja hojność jest bardzo doceniana.

Wkrótce po opublikowaniu tego zmarł.

Jego żona napisała:

Mój mąż Zeng opuścił świat zaledwie kilka godzin po tym, jak opublikowaliśmy zbiórkę na GoFundMe. Jego serce na zawsze przestało bić o 4:20 rano 19 sierpnia.

Jestem wdzięczna, że ​​spędziłam z nim 3 dni i byłam u jego boku, kiedy wziął ostatni oddech na tym świecie. Mój syn w Chinach i ja jesteśmy w głębokim smutku i żalu. Mój mąż był żywicielem rodziny.

Jego nieobecność to dla nas ogromna strata, emocjonalnie i finansowa. Muszę zająć się jego pogrzebem i sprowadzić jego prochy z powrotem do Chin po odpowiedniej dokumentacji. Rozpaczliwie potrzebuję pomocy finansowej, aby pokryć rachunki za leczenie, koszty utrzymania i pogrzebu. Modlitwa i darowizna są jednakowo cenione. ( Źródło .)

Mona Hasegawa

KOBIETA W PROTESTIE MÓWI, ŻE SZCZEPIONKA PFIZER ZWIĄZAŁA JEJ Z WÓZKIEM INWALIDZKIM

Mona Hasegawa, 41-letnia kobieta, zawsze była szczęśliwa, uśmiechnięta i biegała.

Tak było do niedawna 24 kwietnia 2021 r., Kiedy otrzymała szczepionkę Pfizer, aby chronić się przed Covid 19.

Po otrzymaniu szczepionki nastąpiło osłabienie.

„Byłam tak słaba, że musiałam zadzwonić pod numer 911 i udać się do szpitala. Nie mogłam chodzić”. Powiedziała Hasegawa. „Poszłam do szpitala i niewiele pamiętam. Lekarze powiedzieli mi, że nie ma ze mną nic złego. Tak było, dopóki nie znalazłam mojego lekarza, którego mam teraz.

Hasegawa, która nie chciała podać nazwiska swojego lekarza, stwierdziła, że ​​jej lekarzowi grozi obecnie utrata licencji, ponieważ obwinia szczepionkę Covid, lecząc Hasegawę lekami, które są obecnie sprzeczne z zarządem.

Lekarz obecnie leczy ją hydroksychlorochiną i iwermektyną.

Zapytana, czy jej leczenie się poprawia, Hasegawa stwierdziła:

„Te zabiegi trochę pomogły”. Hasegawa dodała, że „Jest więcej ludzi takich jak ja. Setki do tysięcy ludzi ma takie same problemy jak ja. Nie słyszysz o tym.

Hasegawa powiedziała, że ​​poszła na dzisiejszy protest, ponieważ obawia się o bezpieczeństwo pracowników szpitala.

„Jeśli pracownicy zachorują tak jak ja, kto nam pomoże?”

Hasegawa poprosiła o założenie fundusz na jej leczenie, które przekraczają 200 tyś dolarów. Link można znaleźć tutaj: 
https://gofund.me/0ac33e42

Oto kilka innych historii o reakcjach na “szczepionko” firmy Pfizer z Telegram https://t.me/covid_vaccine_injuries

Oto raport wideo zestawiony z doświadczeniami ŚMIERCI i poważnych obrażeń po zastrzyku Pfizera, w tym rapera z Nowej Zelandii, który kpił z „antyszczepionkowców” i tych, którzy protestowali przeciwko blokadom, ale potem zmarł po preparacie Pfizera.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Zastrzyki na COVID zabijają i okaleczają nastolatków w rekordowych liczbach – następne są małe dzieci

Next Article

Syfionka odebrała mu nogę!

Related Posts
Total
0
Share