„Bardzo zdrowy 56-letni” położnik z Miami umiera po wstrzyknięciu eksperymentalnej szczepionki przeciw COVID firmy Pfizer

Eksperymentalna szczepionka Pfizer COVID pochłonęła kolejne życie lekarza i można się tylko zastanawiać, jakie są prawdziwe liczby ofiar wśród lekarzy, odkąd CDC przestało zgłaszać poważne działania niepożądane 22 grudnia 2020 r.

Gregory Michael MD , „bardzo zdrowy 56-letni” położnik, który miał swój gabinet w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach, zmarł po wstrzyknięciu eksperymentalnej szczepionki Pfizer COVID, według posta jego żony na Facebooku.

Jego żona Heidi Neckelmann mówi, że jej mąż był całkowicie zdrowy, dopóki nie otrzymał szczepionki 18 grudnia w Mount Sinai Medical Center.

Uległ udarowi wywołanemu przez ostrą ITP – idiopatyczną plamicę małopłytkową – zaburzenie krwi spowodowane brakiem płytek krwi ITP może być ostre lub przewlekłe, trwające sześć miesięcy lub dłużej, atakujące samo lub w połączeniu z innymi chorobami autoimmunologicznymi lub niektóre rodzaje raka.

Jednak Heidi podkreśla w swoim poście na Facebooku, że jej mąż nie miał zaburzenia immunologicznego ani żadnego podobnego stanu, który mógłby spowodować ITP i że jego śmierć była spowodowana „silną reakcją na szczepionkę”.

Miłość mojego życia, mój mąż Gregory Michael MD, położnik, który miał swoje biuro w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach zmarł przedwczoraj z powodu silnej reakcji na szczepionkę COVID.
Był bardzo zdrowym 56-latkiem, kochanym przez wszystkich w społeczności urodził setki zdrowych dzieci i pracował niestrudzenie podczas pandemii.
Został zaszczepiony szczepionką Pfizer w MSMC 18 grudnia, 3 dni później zobaczył silne wybroczyny na stopach i rękach, które skłoniły go do zwrócenia się o pomoc na izbie przyjęć MSMC. CBC, które zostało zrobione przy jego przybyciu, wykazało, że liczba płytek krwi wynosi 0 (normalna liczba płytek krwi waha się od 150 000 do 450 000 płytek krwi na mikrolitr krwi).
Został przyjęty na OIT z rozpoznaniem ostrej ITP wywołanej reakcją na szczepionkę COVID. Zespół doświadczonych lekarzy przez 2 tygodnie bezskutecznie próbował zwiększyć liczbę płytek krwi. W jego opiekę zaangażowani byli eksperci z całego kraju.
Bez względu na to, co zrobili, liczba płytek krwi nie chciała wzrosnąć. Był przytomny i energiczny przez cały proces, ale 2 dni przed operacją ostatniej instancji dostał udaru krwotocznego spowodowanego brakiem płytek krwi, który odebrał mu życie w ciągu kilku minut.
Był zwolennikiem szczepionek, dlatego sam to dostał.
Uważam, że ludzie powinni mieć świadomość, że mogą się zdarzyć skutki uboczne, że nie jest to dobre dla wszystkich iw tym przypadku zniszczyło piękne życie, doskonałą rodzinę i dotknęło tak wielu ludzi w społeczności.
Nie pozwólcie, aby jego śmierć poszła na marne, proszę ocalcie więcej istnień, czyniąc te informacje wiadomościami.

Jak zwykle rzecznik Pfizera powiedział ( broniąc szczepionkowego biznesu ), że firma badała śmierć Gregory’ego, ale nie wierzyli, że śmierć miała jakikolwiek związek ze szczepionką.

Wcześniej, firma Pfizer zapłaciła 2,3 miliarda dolarów w ramach największej w historii ugody dotyczącej oszustw zdrowotnych w celu rozwiązania odpowiedzialności karnej i cywilnej wynikającej z nielegalnej promocji niektórych produktów farmaceutycznych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Jak Bill Gates stworzył Bharat Biotech - indyjskiego producenta szczepionek COVID-19 „Swadeshi” COVAXIN

Next Article
odchudzanie, utrata wagi

Wybór programu utraty wagi

Related Posts
Total
0
Share