Sofia Benharira umiera w wieku zaledwie 17 lat – po syfionce Pfizer’a

Sofia Benharira, 17 lat – Pfizer 14 września 2021 r.

Zmarł 21 września 2021 r. na masywną zakrzepicę poszczepienną

Młoda uczennica szkoły średniej w Gardanne (Bouches-du-Rhône) umiera 7 dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID-19, rodzina szuka odpowiedzi.

Sofia zmarła 21 września 2021 r. po dwóch zatrzymaniach krążenia i masywnej zakrzepicy poszczepiennej.

Motywacją Sofii do zaszczepienia się na COVID-19 było to, aby mogła uczestniczyć w zajęciach, które są ograniczone do osób, które nie są zaszczepione. Po zastrzyku 14 września cierpiała na liczne problemy zdrowotne. 20 września, będąc w szkole, Sofia miała tak silny dyskomfort, że została zabrana do szpitala. Doznała ataku serca wczesnym rankiem we wtorek 21 września. Zmarła o 06:00 w Szpitalu Ogólnym w Aix-en-Provence.

Sofia nie miała historii medycznej i była w doskonałym zdrowiu.

Świadectwo złożone przez matkę chrzestną Sofii.

„Smutek jest wielki…. Sofia była pełna życia. Chciała zostać pielęgniarką. Była w ostatniej klasie szkoły. Niestety opuściła nas. W poniedziałek rano, kiedy była w szkole, poczuła dyskomfort. Szkoła wezwała straż pożarną, która przewiozła ją do szpitala w Aix-en-Provence. Miała atak serca i zmarła we wtorek o szóstej rano.
My, rodzina, prosiliśmy o autopsję, bo zdrowa 17-latka nagle tak zmarła, nie… Nie, moja Sofia nie była chora. A to, co dzisiejsza autopsja ujawniła, to niewyjaśniona masywna zatorowość płucna. Nie możemy powiedzieć więcej. Nie wiemy. Tak nam powiedział prokurator. Na razie trzymamy się tego, ale będziemy kontynuować nasze badania, dopóki nie znajdziemy przyczyny tej zakrzepicy płucnej. To wszystko, co mam do powiedzenia. Również rodzice muszą uważać na swoje małe dzieci, bo nam się to przydarzyło i to jest prawdziwe. To może się przydarzyć każdemu. Rodzice, dbajcie o swoje dzieci. Zwróć uwagę, pomyśl. To wszystko, co mam do powiedzenia. ”

Stowarzyszenie na rzecz Zdrowia Dzieci Dzieci we Francji, Collectif Réinfocovid IDF, tak zareagowało na nagłą śmierć zdrowej 17-latki:

„Zaalarmowaliśmy nasze sieci pracowników służby zdrowia, stowarzyszenia rodziców i prawników. Jesteśmy w szoku. Miała na imię Sofia…”

Rodzina i przyjaciele złożyli ostatni hołd dziewczynce na jej pogrzebie w kościele w Gardanne 27 września 2021 o godzinie 15;30:

Valabre, Gardanne, Francja

Wiadomość pojawiła się niedługo po śmierci 14-letniej uczennicy we Włoszech, która spędziła 26 dni w śpiączce po swojej drugiej szczepionce Pfizer COVID-19.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Majda El Azrak, 14 lat – Śmierć po syfionce firmy Pfizer

Next Article

Arianna, 13 lat – zmarła po syfionce firmy Pfizer

Related Posts
Total
0
Share