2000% wzrost zgonów płodów po szczepionkach przeciw COVID-19, ale CDC nadal zaleca je kobietom w ciąży

Działania przestępcze FDA i CDC polegające na dalszym utrzymywaniu „szczepionek” mRNA COVID-19 na rynku pomimo przytłaczających dowodów na to, że powodują szkody, z ponad 1 milionem przypadków zgonów i obrażeń zgłoszonych do VAERS.

System zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych zaczyna nawet mieć miejsce w korporacyjnych mediach pro-Pharma, ponieważ firmy ubezpieczeniowe nadal informują o swoich danych z 2021 r., kiedy wprowadzono szczepionki, które ukazują dramatyczny wzrost należnych roszczeń z tytułu ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotnego do szczepionek COVID-19.

Młodzi ludzie cierpią na choroby serca po szczepieniu COVID-19 w rekordowej liczbie, ponieważ nawet CDC i FDA muszą teraz przyznać, że szczepionki powodują zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia.

Nowe badania FDA i CDC pokazują, że wiedzą, że szczepionki przeciw COVID powodują zapalenie mięśnia sercowego u dzieci, ale odmawiają wycofania ich z rynku.

Jednym otrzeźwiającym faktem, który pokazuje własne dane rządu USA w VAERS jest to, że te szczepienia zabijają nienarodzone dzieci będące w łonie matkek w rekordowym tempie, lecz CDC nadal nie zaktualizowało swoich zaleceń dotyczących szczepionek przeciw COVID-19 i kobiet w ciąży, pomimo tych szokujacych danych.

Według aktualizacji bazy danych VAERS, która obejmuje dane do 18 lutego 22, odnotowano 3725 zgonów płodów po wstrzyknięciu szczepionek przeciw COVID-19 kobietom w ciąży i w wieku rozrodczym ( Źródło ).

Większość zgonów płodów miała miejsce po szczepionkach firmy Pfizer.

Według CDC w Stanach Zjednoczonych podano obecnie 550 milionów dawek szczepionek przeciw COVID-19.

Oznacza to, że na każde 147 651 podanych dawek szczepionek przeciw COVID-19 w badaniu VAERS odnotowano 1 zgon płodu.

Dla porównania w Stanach Zjednoczonych w latach 2006-2019 podano ponad 4 MILIARDY (4 092 757 049) dawek szczepionek ( Źródło ).

W ciągu tych 14 lat w VAERS zgłoszono 1369 zgonów płodów przy użyciu dokładnie tych samych haseł wyszukiwania, które zostały użyte do znalezienia zgonów płodów po szczepionkach COVID-19, przy czym najwyższe liczby wystąpiły po szczepionkach przeciw HPV firmy Merck ( Źródło ).

Oznacza to, że w latach 2006-2019 do VAERS zgłoszono jeden zgon płodu na każde 2 989 596 podanych dawek .

Oznacza to wzrost zgonów płodów o 1925% po szczepieniu COVID-19 w porównaniu ze wszystkimi szczepionkami podanymi w okresie 14 lat od 2006 do 2019 roku.

Ale zalecenie CDC, aby kobiety w ciąży otrzymały szczepionkę przeciw COVID-19, nie zmieniło się, nawet po badaniu, do którego się odnieśli.

Szczepienie COVID-19 jest zalecane dla osób, które starają się zajść w ciążę teraz lub mogą zajść w ciążę w przyszłości, a także ich partnerów. Ponadto każdą kobietę w ciąży, karmiącą piersią, starającą się zajść w ciążę lub mogącą zajść w ciążę w przyszłości namawia się na zastrzyk przypominający. CDC zaleca, aby osoby rozpoczynające serię szczepionek lub otrzymujące dawkę przypominającą otrzymały Pfizer-BioNTech lub Moderna (szczepionki mRNA COVID-19), ale w niektórych sytuacjach można rozważyć szczepionkę J&J/Janssen COVID-19.

Nie ma zaleceń dotyczących rutynowych testów ciążowych przed otrzymaniem szczepionki przeciw COVID-19. Jeśli próbujesz zajść w ciążę lub chcesz zajść w ciążę, nie musisz unikać szczepienia przeciwko COVID-19. Osoby, które próbują zajść w ciążę, nie muszą unikać ciąży po szczepieniu przeciwko COVID-19. Jeśli zajdziesz w ciążę po otrzymaniu pierwszego zastrzyku szczepionki przeciw COVID-19, która wymaga dwóch dawek (tj. szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19 lub szczepionki Moderna COVID-19), powinieneś otrzymać drugą dawkę, aby uzyskać jak największą ochronę ( Źródło ).

Zastanawiające, co te matki, które straciły dzieci po otrzymaniu zalecanego przez CDC zastrzyku COVID-19, powiedziałyby o tych zaleceniach?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Nowa Zelandia. Policja uderza w protest kierowców ciężarówek w Wellington

Next Article

Domowy zestaw testowy na COVID-19 może zawierać toksyczną substancję

Related Posts
Total
0
Share