Domowy zestaw testowy na COVID-19 może zawierać toksyczną substancję

Ośrodki kontroli zatruć wydają ostrzeżenie dotyczące domowych zestawów testowych na COVID, ponieważ zgłoszono już ponad 200 przypadków zatrucia

W grudniu ubiegłego roku został opublikowany raport wideo Grega Reese z Infowars.com, że śmiertelny lek zawarty w zestawie testowym BinaxNOW COVID-19 firmy Abbott ma historię zabijania ludzi nawet w małych dawkach.

Te zestawy testowe NIE są zatwierdzone przez FDA, ale zostały przyspieszone dzięki autoryzacji do użycia w sytuacjach awaryjnych, ponieważ administracja Bidena powołała się na ustawę o ochronie obrony, aby wydać 3 MILIARDY USD na zakup i udostępnić pół miliarda tych domowych zestawów testowych na COVID dla wszystkich Amerykanów .

Ponieważ wiele z tych zestawów zostało już dostarczonych do domów, centra kontroli zatruć w Stanach Zjednoczonych podniosły alarm z powodu śmiertelnej substancji chemicznej azydku sodu w tych domowych zestawach testowych, ponieważ zgłoszono ponad 200 raportów o zatruciu w wyniku narażenia na to działanie.

Prawie 200 milionów domowych testów na COVID-19 zostało ostatnio wysłanych do USA.
Ale element znajdujący się w niektórych z tych zestawów budzi obawy.
„Niektóre zestawy rzeczywiście zawierają w sobie azydek sodu. Azydek sodu jest substancją chemiczną, która może być potencjalnie trująca” – powiedział dr Kelly Johnson-Arbor z National Capital Poison Center.
Dr Kelly Johnson-Arbor jest toksykologiem medycznym w National Capital Poison Center w Waszyngtonie
Mówi, że przypadkowe narażenie lub połknięcie tego płynu zdarza się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
„Ludzie mogą pomylić je z kroplami do oczu. Dzieci mogą upuścić go na skórę. Dorośli czasami błędnie wkładają je sobie w oczy” – powiedział dr Johnson-Arbor.
Odkąd zestawy stały się dostępne poza gabinetami lekarskimi i aptekami, w stanie Keystone sporządzono kilkanaście przypadkowych zgłoszeń narażenia.

Oto raport z Ohio:

Pamiętaj: zestaw testowy na COVID-19 w Twoim domu może zawierać toksyczną substancję, która może być szkodliwa dla Twoich dzieci i Ciebie.
Substancją jest azydek sodu, a Centrum Informacji o Narkotykach i Truciznach Szpitala Dziecięcego w Cincinnati odnotowało gwałtowny wzrost liczby telefonów dotyczących narażenia na działanie substancji chemicznej, ponieważ coraz więcej osób rozpoczęło samotestowanie w kierunku COVID-19 w domu.
Pięćdziesiąt milionów amerykańskich gospodarstw domowych otrzymało jakąś wersję zestawów testowych, chociaż nie jest jasne, ile z nich zawiera azydek sodu. Rząd wysłał 200 milionów zestawów, z których około 85% zostało zrealizowanych początkowych zamówień, poinformowali urzędnicy podczas briefingu w Białym Domu w zeszłym tygodniu.
Powiedziała, że ​​azydek sodu, często używany jako środek konserwujący, jest ciekłym odczynnikiem w kilku zestawach testowych COVID-19. Spożycie go może powodować niskie ciśnienie krwi, co może wywołać zawroty głowy, bóle głowy lub kołatanie serca. Narażenie na nią może również powodować podrażnienie skóry, oczu lub nozdrzy.
Centrum Informacji o Narkotykach i Truciznach dla Dzieci w Cincinnati zarejestrowało 38 przypadków narażenia na azydek sodu, przy czym liczba przypadków osiągnęła szczyt w styczniu, mniej więcej w czasie, gdy wariant omikronu wywołał dużą liczbę przypadków COVID-19, powiedział Goertemoeller. Dorośli, którzy zostali narażeni, zazwyczaj doświadczają łagodnego podrażnienia skóry, które może się pogorszyć, jeśli obszar ten nie zostanie dokładnie umyty.
Centrum Informacji o Lekach i Truciznach dla Dzieci w Cincinnati obejmuje połowę populacji Ohio, obejmując obszar połączeń w południowo-zachodnim Ohio i północno-wschodnim Ohio, w tym Akron. Ogólnopolskie Centrum Zatruć dla Dzieci w Central Ohio zajmuje się drugą połową populacji stanu.
„Przede wszystkim bardzo martwiłem się o nasze małe dzieci” – powiedział Goertemoeller.
„Dobra wiadomość” jest taka, że ​​przypadki zgłoszone do Centrum Dziecięcego w Cincinnati w większości były niewielkie i zostały rozwiązane w domu, powiedział Goertemoeller. Dodała, że ​​ilość azydku sodu w szybkich testach COVID-19 jest niewielka.
Duże narażenie na azydek sodu może powodować poważne zagrożenia dla zdrowia , prowadzące do drgawek, utraty przytomności, uszkodzenia płuc, niewydolności oddechowej prowadzącej do śmierci, zauważa Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Substancja chemiczna jest najbardziej znana jako ta, którą można znaleźć w poduszkach powietrznych.
Kilka ośrodków zatruć w całych Stanach Zjednoczonych zgłosiło narażenie na azydek sodu z zestawów testowych COVID-19. Goertemoeller oszacował, że zgłoszono ponad 200 przypadków z 55 ośrodków zatruć w całym kraju ( Pełny artykuł ).

Po raz kolejny ci z „teoretyków spiskowych” w alternatywnych mediach donosili o niebezpieczeństwach związanych z tymi domowymi zestawami testowymi na kilka miesięcy przed korporacyjnymi źródłami medialnymi finansowanymi przez farmację.

Jestem całkiem pewien, że powstali nowi milionerzy i założono nowe biznesy po prostu dlatego, że rząd USA dał im 3 MILIARDY dolarów na wykonanie tych zestawów testowych.

Ci miliarderzy i bankierzy z Wall Street nie dbają ani o twoje zdrowie, ani nawet o twoje życie, i wykupują polityków, aby upewnić się, że ich produkty są kupowane nie na wolnym rynku, ale w tym, co w zasadzie stało się uspołecznioną opieką zdrowotną w USA teraz.

Prawie wszystkie te produkty COVID są czystymi śmieciami, które albo nie przynoszą konsumentowi korzyści zdrowotnych, albo, co gorsza, szkodzą i zabijają konsumenta, od masek, przez zestawy testowe na COVID, po wentylatory, po szczepionki – ŻADEN z tych produktów nigdy nie przetrwałby w wolny rynek, na którym ludzie musieliby za nie płacić, ponieważ stałoby się powszechnie wiadome, że te produkty są śmieciami i wszyscy przestaliby je kupować.

Ale zamiast tego rząd kupuje je i albo rozdaje za darmo, albo nakazuje ich używanie jako wymóg uczestnictwa w społeczeństwie.

A jeśli coś pójdzie nie tak z jednym z tych przyspieszonych produktów i zostaniesz skrzywdzony lub zabity, nie możesz pozwać producenta. Musisz spróbować pozwać rząd USA i powodzenia.

Witamy w nowej Socjalistycznej Republice Stanów Zjednoczonych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

2000% wzrost zgonów płodów po szczepionkach przeciw COVID-19, ale CDC nadal zaleca je kobietom w ciąży

Next Article

Witryna Anonymous zhakowana po ogłoszeniu cyberwojny z Rosją

Related Posts
Total
0
Share