Freedom Convoy Poland – Polski Konwój Wolności

W sobotę 12 lutego odbędzie się „Polski Konwój Wolności”

Wzorem innych krajów, a zwłaszcza Kanady, 12 lutego 2022 roku ma odbyć się Polski Konwój Wolności, czyli ogólnopolski strajk pokojowy.

Mają wziąć w nim udział kierowcy wszystkich pojazdów.

Sprawa w internecie nabiera coraz większego rozgłosu i zapowiada się na to, że 12 lutego będzie niezwykle trudny na drogach. Akcję jako pierwsi na świecie zapoczątkowali kierowcy ciężarówek, ale dołączyły do niej wszystkie inne pojazdy.

FreedomConvoyPoland to ogólnokrajowy strajk pokojowy, który pokazuje sprzeciw obywateli wobec decyzji rządzących. U nas ma odbyć się manifestacja przeciwko restrykcjom pandemicznym, pakietom mobilności oraz ”Polskiemu Ładowi”.

Na Konwój Wolności są zaproszeni wszyscy. Każdy może przyjechać m.in. tirem, busem, samochodem osobowym, motorem i czymkolwiek co po prostu jeździ.

”Planujemy też mniejsze konwoje, kto może przyjeżdża od 7 lutego. Główny Polski Konwój odbędzie się 12 lutego i zostajemy do oporu. Szczegóły, takie jak godziny wyjazdu i trasy są koordynowane przez grupy lokalne w mediach społecznościowych” – informują organizatorzy. Jak wyglądały tego typu manifestacje w Kanadzie można zobaczyć m.in. na poniższym nagraniu.

https://twitter.com/ArtValley818_/status/1490387072708136962

W Kanadzie sytuacja wymknęła się spod kontroli

Pomysłodawcy tego typu akcji doprowadzili w Kanadzie do tego, że cały event przerodził się w masowe protesty. Tam społeczeństwo domaga się wyłącznie zniesienia obostrzeń pandemicznych, które mocno ingerują w życie obywateli. Sytuacja stała się na tyle poważna, że premier musiał został ewakuowany ze swojego domu w obawie o jego bezpieczeństwo.

W Polsce Konwój Wolności chce tylko pokazać, że sprzeciwia się pewnym decyzjom. Konwój Wolności, jaki pojawi się 12 lutego na pewno nie będzie mały, co już wiadomo. A jako, że akcja staje się coraz głośniejsza i donosi o niej coraz więcej mediów, można spodziewać się dużych utrudnień w ruchu.

Nie wiadomo dokładnie, jak będzie przebiegał sam Konwój Wolności i ile będzie trwał. Bo nawet wszelkiego rodzaju zaplanowanie tego, wydaje się w tego typu sytuacji nierealne, dlatego najlepiej być przygotowanym na różne scenariusze.

https://imbbe.com/thread/57

Dołącz do GRUPY na Telegramie:

FREEDOM CONVOY POLAND
/ Konwój Wolności Polska
https://t.me/FreedomConvoyPoland

Freedom Convoy Poland – Konwój Wolności Polska
Śledź kanał z najważniejszymi informacjami:
https://t.me/FreedomConvoyPolandNews

World Convoy
http://t.me/FreedomEuro

Canada Convoy
https://t.me/+e8NH0BgYfyI3NTgx

Live Krzysztofa Trzepacza, link znajdziecie na stronie
https://moje.live

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

5 milionów dolarów kanadyjskich ze zbiórki funduszy dla 'Convoy For Freedom' zamrożone przez GoFundMe

Next Article

Nowa Zelandia. Policja uderza w protest kierowców ciężarówek w Wellington

Related Posts
Total
0
Share