Nie żyje dziennikarz i publicysta Kamil Durczok, miał 53 lata

Kamil Durczok trafił do katowickiego szpitala w poniedziałek po południu. Dziś nad ranem zmarł.

Ostatnie nagranie Kamila Durczoka przed śmiercią. Dziennikarz był mocno zdenerwowany

Głos w sprawie śmierci Kamila Durczoka zabrała rzeczniczka katowickiego szpitala. Przedstawicielka placówki poinformowała o okolicznościach przyjęcia dziennikarza do szpitala oraz przyczynie jego śmierci.

Wieści o odejściu Durczoka w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła jego była żona, Marianna Dufek. Jak poinformowała, dziennikarz był reanimowany i zmarł w szpitalu po długiej walce z chorobą.

Śmierć Kamila Durczoka zdążyła już skomentować rzeczniczka katowickiego szpitala, Joann Chłądzyńska. W rozmowie z Wirtualną Polską przekazała ona, że dziennikarza przyjęto do placówki w poniedziałek.

“Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii” – podało biuro prasowe placówki.

Rzeczniczka szpitala przekazała, że stan Durczoka określano jako bardzo ciężki. Jak przyznała, dziennikarz zmarł o godzinie 4:23 “w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia”.

Przedstawicielka katowickiego szpitala złożyła kondolencje rodzinie Durczoka.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

W 100% zaszczepiony Gibraltar odwołuje obchody Bożego Narodzenia z powodu gwałtownego wzrostu Covid

Next Article

W pełni zaszczepiony Piotr Gąsowski trafił do szpitala z covidem

Related Posts
Total
0
Share