W pełni zaszczepiony Piotr Gąsowski trafił do szpitala z covidem

Piotr Gąsowski trafił do szpitala z koronawirusem: “No i przyszła kolej na mnie”

Piotr Gąsowski poinformował fanów, że został zakażony koronawirusem i musiał zostać hospitalizowany. Aktor pokazał nagrania w masce tlenowej i przy okazji podziękował ratownikom medycznym.

Podobnie jak wielu rodzimych celebrytów, Piotr Gąsowski dość aktywnie relacjonuje codzienne poczynania w sieci. Jakiś czas temu aktor ogłosił przerwę od Instagrama. Wszystko z powodu fali krytyki, jaka spadła niego, gdy publicznie stanął w obronie zatrzymanej za jazdę po pijanemu Beaty Kozidrak. Od jakiegoś czasu na profilu “Gąsa” znów pojawiają się jednak kolejne wpisy.

Zobacz również: W 100% zaszczepiony Gibraltar odwołuje obchody Bożego Narodzenia z powodu gwałtownego wzrostu Covid

W nocy z wtorku na środę Piotr Gąsowski zamieścił na InstaStories krótką relację, w której z maską tlenową na twarzy poinformował fanów o problemach zdrowotnych. Okazuje się, że aktor zachorował na koronawirusa. W związku z tym został przewieziony do szpitala.

No i przyszła kolej na mnie… Jestem już w szpitalu pod świetną opieką. Cudowny team ratowników medycznych. W końcu mnie też dowaliło, COVID. Ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która do mnie przyjechała – relacjonował na Instagramie, przy okazji dziękując ekipie ratowników medycznych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Nie żyje dziennikarz i publicysta Kamil Durczok, miał 53 lata

Next Article

Fiolki śmiertelnego wirusa ospy przypadkowo odkryte w ośrodku badawczym w Pensylwanii podczas czyszczenia zamrażarki

Related Posts
Total
0
Share