Najnowszy dokument Stew Peters’a – Zmarł Nagle

Premiera nowego filmu Stew Petersa, Zmarł Nagle, odbyła się 21 listopada.

Dokument traktujący o szczepieniach, konsekwencjach przedstawianych przez między innymi balsamistów i lekarzy, informatorów wojskowych i wielu innych ludzi pomagających ludzkości w toczącej się wojnie informacyjnej.

Dokument bada gwałtowny wzrost liczby nagłych zgonów wśród zaszczepionych osób i zawiera wyjaśnienia specjalistów na temat tego, co ich zdaniem się dzieje i dlaczego tak się dzieje.

Między styczniem 2021 a kwietniem 2022 GoodSciencing.com odnotował miesięczną średnią 42 sportowców — od młodych amatorów po zawodowców — którzy „zmarli nagle”, głównie z powodu problemów kardiologicznych. Następnie porównali te liczby z badaniem opublikowanym w 2006 roku przez Oddział Kardiologii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego w Lozannie w Szwajcarii, który wykazał zaledwie 2,35 takich zgonów miesięcznie na całym świecie w latach 1966-2004.

Odpowiada to 1700-procentowemu wzrostowi liczby nagłych zgonów wśród sportowców, odkąd szczepionka na COVID-19 została zaoferowana ogółowi społeczeństwa.

Dokument „Zmarł nagle” oskarża krajowe i światowe agencje zdrowia o wprowadzenia szczepionki, której nie udowodniono, że jest bezpieczna ani skuteczna.

Twórcy filmu starają się też wyjaśnić, dlaczego tak wielu pozornie zdrowych ludzi, zwykle poniżej 40 roku życia, umiera nagle z powodu zespołu nagłej śmierci dorosłych (SADS).

SADS zwykle koreluje z incydentami sercowymi u zdrowych osób, często bez wcześniejszych objawów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Czy George Soros zmarł na Węgrzech?

Next Article

Rosyjski pocisk S-300 trafił w pięciopiętrowy budynek pod Charkowem

Related Posts
Total
0
Share