Były wiceprezes Pfizer ostrzega kobiety w wieku rozrodczym: „Nie akceptuj tych szczepionek”

Dr Michael Yeadon omówił ostatnie odkrycia wskazujące, że eksperymentalne szczepionki COVID-19 koncentrują się w jajnikach kobiety i wywołują „atak autoimmunologiczny” na łożysko.

W swojej krótkiej prezentacji na środowej internetowej konferencji „ Stop the Shot ” były wiceprezes firmy Pfizer, dr Michael Yeadon, podkreślił trzy powody, dla których kobiety w wieku rozrodczym i młodsze powinny całkowicie odrzucić eksperymentalne szczepionki genoterapii COVID-19.

https://infowarsmedia.com/js/player.js

Okłamywano cię, okłamywano mnie – powiedział zawodowy naukowiec. „Władze nie dają nam pełnych informacji na temat zagrożeń związanych z tymi produktami”.

Yeadon, który ma stopnie naukowe z biochemii i toksykologii oraz doktorat z farmakologii układu oddechowego, pracował przez 32 lata w przemyśle farmaceutycznym i przeszedł na emeryturę w 2011 roku z najwyższego stanowiska w swojej dziedzinie jako wiceprezesa i głównego naukowca ds. alergii i układu oddechowego w firmie Pfizer .

Stamtąd założył własną firmę biotechnologiczną Ziarco, którą w 2017 roku sprzedał największej na świecie firmie farmaceutycznej Novartis.

Obywatel brytyjski wyjaśnił swój pierwszy punkt jako „tak oczywisty”, że wszyscy mogą się zgodzić. „Nigdy, przenigdy nie dajemy eksperymentalnych leków kobietom w ciąży. Dlaczego tego nie robimy?” on zapytał.

Następnie wyjaśnił, jak 60 lat temu:

„Kobiety miały kontakt z nowym produktem na poranne mdłości zwanym talidomidem, który doprowadził do co najmniej 10 000 wad wrodzonych”.
Badania przed jego wydaniem w tamtym czasie nie były w stanie zidentyfikować „talidomidu jako toksyny w macicy”.
Wyjaśnił, że ta tragedia nauczyła naukowców, że:
„dzieci nie są bezpieczne i chronione w macicy, tak jak zwykliśmy sądzić. Ale w rzeczywistości są cudem drobnego rozwoju. Krytyczne etapy, szczególnie we wczesnych stadiach, kiedy ingerują w substancje biochemiczne lub coś innego, mogą nieodwracalnie zmienić przebieg rozwoju tego dziecka”.
„Nigdy nie podaje się kobiecie w ciąży niedostatecznie przebadanych leków, produktów leczniczych” – podkreślił. „I dokładnie to się dzieje. Nasz rząd wzywa kobiety w ciąży i kobiety w wieku rozrodczym do szczepienia. I mówią im, że są bezpieczni. A to kłamstwo, ponieważ te badania po prostu nie zostały wykonane”.
Co więcej, „toksykologia reprodukcyjna nie została podjęta w przypadku żadnego z tych produktów, a na pewno nie pełnego zestawu testów, które byś chciał” – powiedział Yeadon.
“Tak więc jesteśmy. Potencjalnie setki milionów kobiet w wieku rozrodczym [wstrzyknięto] produkty, które nie zostały przetestowane pod względem wpływu na zapłodnienie i rozwój dziecka”.
„To wystarczająco źle, ponieważ mówi mi to, że istnieje lekkomyślność. Nikogo to nie obchodzi. Władze nie dbają o to, co się dzieje” – powiedział.

Ale przy bliższym przyjrzeniu się Yeadon powiedział, że biorąc pod uwagę dwa inne badania, sytuacja wygląda „znacznie gorzej” ze względu na dowody na rzeczywisty szkodliwy wpływ na płodność.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Standardowe leczenie zgodnie z protokołem COVID wciąż zabija pacjentów w szpitalach – kiedy ustaną morderstwa?

Next Article

Raport z Australia i Izraela; 95-99% hospitalizowanych jest w pełni zaszczepionych

Related Posts
Total
0
Share