Nowa premiera filmu dokumentalnego 2023: COVIDISM – Contagious Deception

COVIDISM, newsinsider
Nowa premiera filmu dokumentalnego 2023 COVIDISM – Contagious Deception

Bonum Vincit przygotował 2-minutowy zwiastun przedstawiający tematy poruszone w tym 4-częściowym filmie.

Serwis Health Impact News opublikował premierę filmu dokumentalnego z 2023 roku, Covidism: Contagious Deception.

„Covidism: Contagious Deception” to najobszerniejszy dokument o COVID-19, jaki miałem przyjemność obejrzeć, ponieważ dokładnie analizuje zarówno naukowe, jak i polityczne aspekty masowego oszustwa związanego z COVID-19 rozpoczętego w 2020 roku.

Dokument został napisany i wyprodukowany przez subskrybenta Health Impact News, Bonum Vincit (pseudonim), bułgarskiego niezależnego producenta filmowego, który chce pozostać anonimowy.

To niesamowity film, który zawiera wywiady i materiały filmowe z wieloma czołowymi naukowcami i lekarzami, którzy próbowali ostrzec opinię publiczną przed tym masowym oszustwem. Głosy te zostały ocenzurowane z mediów korporacyjnych i głównych serwisów społecznościowych.

Film ten został opublikowany w czterech częściach.

Część 1 dokładnie analizuje, w jaki sposób władze na całym świecie grają na liczbach dotyczących przypadków, hospitalizacji i zgonów z powodu rzekomego koronawirusa. Część 1 wyjaśnia również, w jaki sposób urzędnicy służby zdrowia aktywnie tłumili bezpieczne i skuteczne metody leczenia Covid-19, jednocześnie stosując śmiertelne protokoły dla pacjentów szpitalnych.

Część 2 skupia się na fascynującym harmonogramie wydarzeń, które doprowadziły do ​​globalnej reakcji Covid-19, i bada, czy nauka o śmiertelności i zakaźności Sars-Cov-2 uzasadnia środki zaradcze, takie jak blokady i noszenie masek.

Część 3 to głębokie zagłębienie się w temat „szczepionek przeciwko Covid-19”, szczegółowo opisując mnóstwo dowodów naukowych na ich niebezpieczną i nieskuteczną naturę, jednocześnie ujawniając oszukańcze taktyki manipulowania statystykami.

Część 4 składa wszystkie elementy układanki w całość, ujawniając z premedytacją złowrogie motywacje polityczne stojące za globalną reakcją na Covid-19 oraz sposób, w jaki jest ona misternie powiązana ze znacznie większym programem – Wielkim Resetem.

Producent filmu nie przyjmuje żadnych datków na to niesamowite dzieło i chce, aby każdy mógł swobodnie kopiować i rozpowszechniać film.

Jeśli doceniasz jego pracę, daj mu znać. Możesz się z nim skontaktować pod tym adresem e-mail: covid19_documentary@proton.me

Ta praca była dziełem miłości i zaczął ją w 2020 roku, co oznacza, że ​​wyprodukowanie tego filmu zajęło mu prawie 3 lata.

Ponieważ oferuje go publiczności ZA DARMO, oznacza to, że NIE pracuje dla ciebie i nie jest zobowiązany do reagowania na ataki i krytykę, jeśli zobaczysz w tym filmie coś, co ci się nie podoba.

Dlatego proszę, wysyłaj do niego e-maile z pozytywną zachętą i zachowaj dla siebie wszelkie negatywne komentarze, ponieważ nie jest on nikomu nic winien.

Wszystkie cztery części będą wkrótce dostępne na wszystkich kanałach wideo Health Impact News, a także na Bitchute, Rumble i Telegramie. (Uwaga: Telegram jest najłatwiejszy do pobrania).

Oto Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Współzałożyciel Google wśród miliarderów wezwany do sądu w sprawie Jeffreya Epsteina

Współzałożyciel Google wśród miliarderów wezwanych do sądu w sprawie Jeffreya Epsteina

Next Article
Flaherty potępił finansowanie Fundacji Billa i Melindy Gatesów przez Buffeta

Inwestor Peter Flaherty aresztowany na zgromadzeniu akcjonariuszy za wskazanie powiązań z Billem Gatesem i Jeffreyem Epsteinem

Related Posts
Total
0
Share