Paszporty szczepionkowe zaplanowane jeszcze przed rozpoczęciem pandemii

Większość z nas słyszała o „paszportach szczepionkowych” dopiero po pandemii, kiedy różne rządy zaczęły podkreślać wymóg „paszportów szczepionkowych” przy podróżowaniu do innych krajów lub nawet w miejscach publicznych.

Jednak planowanie realizacji koncepcji „paszportów szczepionek” rozpoczęło się 20 miesięcy przed wybuchem pandemii. To, o czym mówi ta mapa drogowa, to nie tylko dokument, który ograniczyłby twój wjazd lub poruszanie się do określonych miejsc. Wyobrażają sobie cały ekosystem COVID przyszłości, w której każdy aspekt twojego życia jest monitorowany i regulowany zgodnie z kaprysami i fantazjami tych z BigPharmy.

Mapa drogowa paszportów szczepionek

Wstępny wniosek dotyczący „paszportów szczepionek” został po raz pierwszy opublikowany 26 kwietnia 2018 r. Przez Komisję Europejską. Propozycja została zignorowana przez media głównego nurtu i głęboko zakopana w dokumencie (czytaj poniżej) zatytułowanym „Wzmocniona współpraca przeciwko chorobom, którym można zapobiegać przez szczepienia”.

Zgodnie ze wstępną mapą drogową (wydaną na początku 2019 r.) Mającą na celu wdrożenie wniosku Komisji Europejskiej, głównym działaniem było „zbadanie wykonalności opracowania wspólnej karty szczepień / paszportu” dla obywateli Europy, która jest „kompatybilna z elektronicznymi systemami informacji o szczepieniach i uznana do użytku ponad granicami”.

Planowano uzyskać wniosek ustawodawczy wydany do 2022 r. W Europie.

We wniosku wymieniono również terminy – takie jak „przeciwdziałanie wahaniu szczepień”, „nieoczekiwane wybuchy epidemii” – które nie były tak powszechne przed wybuchem epidemii.

Inne punkty w dokumencie zawierającym mapę drogową obejmowały wspieranie autoryzacji „innowacyjnych szczepionek, w tym przeciw pojawiającym się zagrożeniom dla zdrowia”.

Stwierdzając, że „przemysł produkcji szczepionek” odgrywa „kluczową rolę” w osiąganiu celów opisanych w dokumencie zawierającym mapę drogową, wymienia „poprawę zdolności produkcyjnej UE” i gromadzenie zapasów szczepionek jako kolejne punkty działań, które należy wdrożyć.

[googleapps domain=”drive” dir=”file/d/1cDjaE5BQUcCguApyYjgVvo7o4QkGTIra/preview” query=”” width=”640″ height=”480″ /]

Mapa drogowa koncentruje się również na wzmocnieniu „istniejących partnerstw” i „współpracy z międzynarodowymi podmiotami i inicjatywami” i odnosi się do Światowego Szczytu Szczepień, który odbył się w 2019 r. Ujawnieni są również uczestnicy i program szczytu.

Światowy szczyt szczepień 2019

3 Okrągłe Stoły

Szczyt odbył się 12 września 2019 r. W Brukseli w Belgii, czyli zaledwie 3 miesiące przed wybuchem COVID-19. Szczyt nie był relacjonowany przez większość mediów głównego nurtu. Został zorganizowany przez Komisję Europejską we współpracy z WHO.

Szczyt został zorganizowany wokół trzech okrągłych stołów zatytułowanych:

  • Szczepionki, którym ufamy
  • Magia nauki
  • Szczepionki chroniące wszystkich i wszędzie

Znani członkowie panelu

Uczestnikami tego szczytu byli przywódcy polityczni, przedstawiciele wysokiego szczebla z ministerstw zdrowia, ONZ, czołowi naukowcy, pracownicy służby zdrowia i naukowcy, sektor pozarządowy i prywatny.

Godnymi uwagi członkami panelu przy tych okrągłych stołach byli dr Seth Berkley, dyrektor generalny GAVI, Nanette Cocero, globalna prezes Pfizer Vaccines, Global Vaccine Alliance – organizacji, która otrzymała ogromne fundusze od Fundacji Billa i Melindy Gatesów; oraz Joe Cerrell, dyrektor zarządzający Fundacji Billa i Melindy Gatesów ds. polityki globalnej i rzecznictwa.

Informator z WHO, dr Astrid Stuckelberger w przepięknej spowiedzi ujawnił podejrzane działania Bill Gates i GAVI .

Na 41. sesji Komitetu Śledczego Corona powiedziała, że ​​zasady, zgodnie z którymi kraje współpracują z WHO, praktycznie ralizują wszystkie zasady i formalne edykty i ogłoszenia WHO – a Gates jest obecny jako członek zarządu, jak nieoficjalne państwo członkowskie, podejmowanie decyzji, które mają wpływ na cały świat.

Planowanie w przypadku pandemii

Planowanie pandemiczne było wyraźnie widoczne na tym spotkaniu na szczycie. Kluczowe dokumenty przekazane uczestnikom obejmowały raporty dotyczące:

  • Planowanie gotowości na wypadek pandemii grypy
  • Ćwiczenia dotyczące pandemii grypy w Unii Europejskiej
  • Planowanie gotowości na wypadek ptasiej grypy i pandemii grypy
  • Przygotowanie i planowanie reakcji na pandemię grypy
  • W kierunku wystarczalności szczepionek przeciwko grypie pandemicznej w UE
  • „Partnerstwo publiczno-prywatne” dotyczące europejskich szczepionek przeciwko grypie pandemicznej

We wszystkich tych dokumentach wielokrotnie podkreśla się cel wzmocnienia współpracy z przemysłem farmaceutycznym, a także przesłanie, że globalna pandemia jest teraz nieunikniona.

[googleapps domain=”drive” dir=”file/d/1k0ihU-HUB7unCIrVxgzvVQGfAT4nk6zJ/preview” query=”” width=”640″ height=”480″ /]

Jak wynika z obszernej wymiany e-maili uzyskanej przez grupę prawników w sporze prawnym, niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zatrudniło naukowców do opracowania fałszywego modelu koronawirusa, aby uzasadnić ścisłe zamknięcie .

Kto faktycznie skorzysta z paszportów szczepionek?

Głównym beneficjentem tych projektów Paszportów Szczepionek będzie międzynarodowy przemysł farmaceutyczny, a nie zwykły człowiek.

Oprócz tego zwykli ludzie będą musieli udostępniać swoją dokumentację medyczną, aby udowodnić, że są zdolni do podróżowania za granicę, a nawet do oglądania filmu w kinie.

Szacunkowa wartość biznesu, do którego dążą giganci farmaceutyczni, jest warta 1,5 biliona dolarów w samym tylko 2021 roku.

Zaraz po zainstalowaniu nowego amerykańskiego prezydenta podpisano dekret nakładający nowe ograniczenia w podróżowaniu i rozpoczęto testowanie wykonalności paszportów szczepionki COVID-19.

Projekty w fazie rozwoju

To, o czym mówi ta mapa drogowa, to nie tylko dokument, który ograniczyłby twój wjazd lub poruszanie się do określonych miejsc. Wyobrażają sobie cały ekosystem COVID, przyszłość, w której każdy aspekt twojego życia jest monitorowany i regulowany zgodnie z kaprysami i fantazjami tych ogólnoświatowej bigpharmy.

Poniżej wymieniamy kilka projektów, które dałyby wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądała ta przyszłość.

Mikrochip Pentagonu COVID

Naukowcy z Pentagonu stworzyli mikroczip, który chcą wstrzyknąć do organizmu, aby wykryć koronawirusa w organizmie, jeszcze zanim pojawią się jakiekolwiek objawy. Stworzyli również filtr do usuwania wirusa z krwi.

Pieczęć zdrowia dla firm

Po paszportach szczepionkowych dla ludzi, Hollywood przedstawia teraz pieczęć zdrowotną COVID-19 dla firm. Gwiazdy takie jak Lady Gaga i Robert De Niro używają Covid-19 do promowania drogiego programu “pieczęci zdrowotnej”, który potwierdzi lokalizację Twojej firmy jako wolną od COVID-19.

Te gwiazdy nakłaniają ludzi do zakupu tej pieczęci zdrowia, która może kosztować ponad 12 000 dolarów i która „nie gwarantuje, że miejsce jest bezpieczne lub wolne od patogenów”.

Propaganda szczepień

Wraz z rosnącą liczbą przypadków wielu niepożądanych reakcji na szczepionkę COVID-19, teraz z niebieskiego filmu propagandowego szczepień bez podstaw naukowych pojawiają się, aby nakłonić Cię po prostu do kochania szczepionek, nie zadawania pytań i kontynuowania wstrzykiwania szczepionek rok po roku.

Latające strzykawki

Latające strzykawki to zwrot, który jest używany w odniesieniu do proponowanego projektu finansowanego przez Billa Gatesa, mającego na celu stworzenie genetycznie zmodyfikowanych komarów, które wstrzykują szczepionki ludziom, podczas ukąszenia.

Brak szczepionki = brak wynagrodzenia

W indyjskim stanie Jharkhand wydano kontrowersyjny nakaz „No Vaccine No Salary”, który został zmuszony do wycofania po krytyce ze strony pracowników.

To nie jest przypadek. To przebłysk tego, co ma nadejść.

Paszporty wolności oparte na kodzie QR

Wielka Brytania może wkrótce wprowadzić paszport wolności koronawirusa oparty na QR, aby ustalić, czy jesteś zdrowy. Jeśli okaże się, że masz COVID-19, możesz nie mieć wstępu do pubów, szkół i miejsc pracy.

Projekt Commons

Fundacja Rockefellera i Fundacji Clinton opracowali serię aplikacji COVID, które będą ściśle kontrolują swoje życie poczta-covid.

Inicjatywa jest inicjowana przez fundację non-profit Commons Project Foundation, która jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego.

Projekt Commons obejmuje trzy aplikacje COVID – CommonHealth, COVIDcheck i CommonPass .

Razem będą gromadzić, przechowywać i monitorować Twoje dane zdrowotne, na podstawie których aplikacje zdecydują, czy możesz podróżować, uczyć się, chodzić do biura itp.

Niewidzialny tatuaż ze szczepionką kwantową

Projekt finansowany przez Billa Gatesa ma na celu dostarczenie niewidzialnego tatuażu kwantowego ukrytego w szczepionce na koronawirusa do przechowywania historii szczepień.

Naukowcy wykazali, że ich nowy barwnik, który składa się z nanokryształów zwanych kropkami kwantowymi, może pozostawać pod skórą przez co najmniej pięć lat, gdzie emituje światło bliskiej podczerwieni, które można wykryć za pomocą specjalnie wyposażonego smartfona.

Cyfrowa karta zdrowia

Rząd Indii planuje wprowadzenie obowiązkowej cyfrowej karty zdrowia wzorowanej na koncepcji Billa Gatesa.

W ramach programu „One Nation One Health Card”, historia choroby danej osoby, w tym wszystkie zabiegi i testy, które przeszła dana osoba, zostaną zapisana cyfrowo na tej karcie.

Szpitale, kliniki i lekarze będą połączone z centralnym serwerem. Posunięcie ma na celu zmapowanie dokumentacji medycznej każdego obywatela kraju w formacie cyfrowym.

Elektroniczne tagi do śledzenia aktywności behawioralnej

Po tym, jak roboty AI wymusiły obowiązkowe zasady dotyczące maski twarzowej, Singapur wprowadził elektroniczne tagi COVID-19 do śledzenia aktywności behawioralnej w celu wymuszenia kwarantanny.

Jeśli spróbujesz opuścić dom, zaalarmuje władze, przez które może zostać nałożona grzywna w wysokości 10 000 $ lub sześć miesięcy więzienia lub obie te kary.

Pomidory GM jako jadalna szczepionka przeciwko koronawirusowi

Naukowcy w Meksyku uprawiają pomidory modyfikowane genetycznie jako jadalną szczepionkę na koronawirusa .

Grupa badawcza z meksykańskiego uniwersytetu wykorzystuje bioinformatykę i komputerową inżynierię genetyczną do identyfikacji potencjalnych antygenów do szczepionki, które mogą ulegać ekspresji w pomidorach.

Naukowcy twierdzą, że zjedzenie owoców z tych roślin zapewniłoby następnie odporność na COVID-19.

Trust Stamp

Trust Stamp to program tożsamości cyfrowej oparty na szczepieniach, finansowany przez Billa Gatesa i wdrożony przez Mastercard i GAVI, który wkrótce połączy Twoją biometryczną tożsamość cyfrową z danymi dotyczącymi szczepień.

Program ten jest częścią globalnej wojny o gotówkę i ma potencjalne podwójne zastosowanie do celów nadzoru i „przewidywania działań policyjnych” w oparciu o historię szczepień.

Ci, którzy nie chcą być szczepieni, mogą zostać wykluczeni z systemu na podstawie ich wyniku zaufania.

COVI PASS oparty na technologii RFID

Rząd Wielkiej Brytanii przygotowuje się do wprowadzenia COVI PASS – biometrycznego RFID umożliwiającego cyfrowe paszporty zdrowotne koronawirusa do monitorowania prawie każdego aspektu życia obywateli w imię wzmocnienia zarządzania zdrowiem publicznym.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Czytajcie tekst przed opublikowaniem. Niektóre zdania są nieczytelne. Poprawcie to bo aż niechętnie się to czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Sąd w Peru orzekł, że pandemię COVID-19 wywołali miliarderzy Gates, Soros i Rockefellerowie

Next Article

Urzędnicy wojskowi USA twierdzą, że odejdą z wojska, jeśli szczepienie przeciw COVID będzie obowiązkowe

Related Posts
Total
0
Share