Legenda NFL Franco Harris umiera nagle – był rzecznikiem CDC ds. „Szczepionek” na COVID

Legenda NFL Franco Harris, newsinsider
Legenda NFL Franco Harris umiera nagle, newsinsider

Legenda NFL Pittsburgh Steeler i gwiazda Hall of Fame Franco Harris zmarł nagle, zaledwie kilka dni przed tym, jak miał zostać uhonorowany przez Pittsburgh Steelers i wycofać swój numer na koszulce.

Franco Harris zmarł nagle we wtorek, a oto pamięć o jego dziedzictwie i tym, co znaczył dla Pittsburgh Steelers.

Dziś rano pojawiła się wiadomość, że wielki Steelers, Franco Harris, zmarł w wieku 72 lat. Na kilka dni przed rocznicą jego Niepokalanego Przyjęcia legenda miała zostać uchonorowana, a jego numer na koszulce oficjalnie wycofany podczas sobotniego meczu. W chwili pisania tego tekstu przyczyna śmierci nie została ustalona.
To cios dla wszystkich w rodzinie Steelersów. Harris był gigantem dynastii lat 70. i ulubieńcem fanów długo po przejściu na emeryturę. Jest synonimem sukcesu tego zespołu, w tym czterech Super Bowl w ciągu tej dekady. Zostawia żonę Danę Dokmanowicz ( Źródło ).
Franco Harris CDC

Franco Harris był jednym z „absolwentów NFL”, którzy w zeszłym roku pracowali z CDC nad promocją „szczepionek” na COVID-19.

Kondolencje od sportowców, celebrytów i polityków zaczęły napływać, gdy pojawiły się wieści o śmierci Harrisa, w tym od senatora Jaya Costy, który powiedział, że Harris jest przyjacielem rodziny.

Harris rozpoczął swoją profesjonalną karierę piłkarską jako numer 1 w Pittsburgh Steelers. Został wprowadzony do Pro Football Hall of Fame w 1990 roku.

Zgodnie z komunikatem prasowym organizacji, flaga w Pro Football Hall of Fame zostanie opuszczona do połowy masztu na jego cześć.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Benedykt XVI zmarł w wieku 95 lat

Nie żyje były papież Benedykt XVI

Next Article
Twitter, newsinsider

Pliki Twittera. UWAGA: Twitter był naciskany przez firmę Pfizer, aby usunął posty kwestionujące skuteczność szczepionki Covid

Related Posts
Total
0
Share