Szczepienia pełne kłamstw

Szczepienia pełne kłamstw. Szokująca prawda o farmaceutycznych praktykach

Wszyscy byliśmy poddani szczepieniom ochronnym. Teraz to samo większość z nas funduje swoim dzieciom. Czy postępujemy jednak słusznie? Czy wszystkie szczepienia są konieczne? A jeśli część z nich może wręcz zaszkodzić? Komu tak naprawdę zależy, by prawda nie ujrzała światła dziennego i dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedzi na te kluczowe dla zdrowia pytania udziela Autor międzynarodowych bestsellerów. W swojej budzącej kontrowersje książce ujawnia fałszywość tezy o bezpiecznych i zapobiegających chorobom szczepionkach, co dodatkowo potwierdza wynikami niezależnych badań. Jednocześnie odkrywa kolejne kłamstwa, którymi przemysł farmaceutyczny karmi nas od pokoleń.

Poznaj statystyki świadczące o tym, że szczepionki wcale nie wypleniły chorób zaraźliwych, w tym polio.

Co więcej, wiele z nich zamiast podnosić wydajność układu odpornościowego, niszczy go.

Autor ujawnia spowodowany w dużej mierze szczepieniami masowy wzrost liczby przypadków alergii, egzem, artretyzmu, refluksu żołądkowego, raka, cukrzycy, schorzeń nerek, licznych chorób neurologicznych i autoimmunologicznych oraz nagłej śmierci łóżeczkowej. Co więcej, udowadnia, że wśród zaszczepionych dzieci wystąpiło znacznie więcej przypadków astmy, ADHD i autyzmu niż u osób, którym szczepień nie podano.

Z tej publikacji dowiesz się również, dlaczego większość szczepionek nie jest badana pod względem długoterminowego bezpieczeństwa, a ich niepożądane efekty nigdy nie zostają odnotowane oraz zrozumiesz czyje interesy są tym samym chronione.

Poznaj prawdę i decyduj świadomie!

Andreas Moritz jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie medycyny naturalnej na świecie.

Od ponad 30 lat naucza zasad ajurwedy, jogi, medytacji i zdrowego odżywiania, które praktykuje od czasów młodości. Stosuje metody irydologii, shiatsu i terapii fal. Dzięki swojemu holistycznemu podejściu pomógł w osiągnięciu zdrowia wielu osobom w końcowych stadiach chorób, w przypadku których konwencjonalne metody leczenia okazały się nieskuteczne.

W trakcie licznych podróży po świecie udzielał porad głowom państw i członkom rządów w Europie, Afryce i Azji oraz wygłaszał liczne prelekcje na temat medycyny ciała i umysłu.

Andreas Moritz jest twórcą Sztuki Ener-Chi oraz Sacred Santémony, jak również autorem książek.

Szczepienia pełne kłamstw. Szokująca prawda o farmaceutycznych praktykach

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Syfionka odebrała mu nogę!

Next Article

Weverton Silva, 13 lat – zmarł po syfionce firmy Pfizer

Related Posts
Total
0
Share