KOMENDANT Peter John MEADOWS. Zawał serca 24 godz po szczepionce Pfizer

Śmiertelna rzeczywistość niepożądanych reakcji poszczepiennych

Bardzo smutny raport o śmierci byłego sierżanta policji Greater Manchester, Petera Johna Meadowsa, wkrótce po pierwszej dawce Pfizera, podanej przez jego dwie córki. Te zbrodnie ludobójstwa muszą się skończyć. Boże, pomóż wszystkim tym, którzy zostali zaszczepieni, nie znając pełnych faktów, co może im to zrobić w nadchodzących miesiącach lub latach, a Panie proszę, pociągnij WSZYSTKICH do odpowiedzialności tych, którzy popełniają te zbrodnie przeciwko ludzkości.

Były sierżant policji z Manchester, Peter John Meadows, zaufał polityce szczepień przeciwko Covid-19 rządu Wielkiej Brytanii. Ta decyzja kosztowała go życie.

Dopiero jego dwie dzielne córki, Louise i Lisa, ujawniły, co działo się od czasu, gdy został zaszczepiony, aż do śmierci. Pomimo gromadzenia danych dotyczących niepożądanych reakcji poszczepiennych za pośrednictwem systemu żółtej kartki, zaprojektowanego w celu zapewnienia bezpieczeństwa publicznego w Wielkiej Brytanii, brytyjska Agencja ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) nie podjęła żadnych działań dochodzeniowych w celu ochrony brytyjskich obywateli przed takimi śmiertelnymi reakcjami poszczepiennymi w przyszłości. W wywiadzie z Brianem Gerrishem z UKCOLUMN Louise i Lisa ostrzegają niewinną i źle poinformowaną brytyjską opinię publiczną przed realnością niepożądanych reakcji poszczepiennych:

W drugiej części (01:25:50) Brian Gerrish i Debi Evans analizują całą procedurę szczepień, która zabiła wspaniałego byłego policjanta, męża i ojca. Analizują rolę lekarza rodzinnego i NHS, oficjalne procedury, wytyczne i nie tylko. Zawały serca, które doznał Peter Meadows po szczepieniu, są powszechne i zostały zarejestrowane, wraz z wieloma innymi niepożądanymi działaniami poszczepiennymi, w systemie żółtej karty MHRA. Mimo to MHRA nie analizuje gromadzonych danych, aby ostrzec brytyjską opinię publiczną o prawie 760 000 takich niepożądanych skutkach i ponad 1100 zgonach do chwili obecnej. Liczby te są na dzień 17 maja 2021 r., jeszcze większe, z około 786 350 odnotowanymi działaniami niepożądanymi poszczepiennymi i 1143 zgonami.

Niepowodzenie MHRA w pełnym zgłoszeniu tej tragedii nie może być przypadkowe. W rzeczywistości jest to wyrachowany atak na zdrowie brytyjskiej opinii publicznej i wykalkulowane morderstwo na tych, którzy nigdy nie zostali ostrzeżeni o ryzyku śmiertelnych niepożądanych reakcji poszczepiennych, zanim zaakceptowali szczepienie na COVID-19.

London Freedom marzec 26.06.21
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Urzędnicy wojskowi USA twierdzą, że odejdą z wojska, jeśli szczepienie przeciw COVID będzie obowiązkowe

Next Article

Włochy zakazują szczepionki AstraZeneca Covid dla osób poniżej 60. roku życia po śmierci nastolatki

Related Posts
Total
0
Share