Lekarz wojskowy USN: „Program szczepień przeciw COVID zabił więcej młodych aktywnych ludzi na służbie niż COVID”

Dr Lee Merritt ukończyła rezydenturę chirurgii ortopedycznej w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Przez 9 lat służyła jako lekarz i chirurg marynarki wojennej, gdzie studiowała również broń biologiczną przed powrotem do Rochester, gdzie była jedyną kobietą, która została mianowana stypendystką Louisa A. Goldsteina Chirurgii Kręgosłupa.

Dr Merritt prowadzi prywatną praktykę Chirurgii Ortopedycznej i Kręgosłupa od 1995 roku, zasiadał w Zarządzie Stowarzyszenia Medycznego Arizony i jest byłym prezesem Stowarzyszenia Lekarzy i Chirurgów Amerykańskich.

Dr Merritt zwróciła się niedawno do American Frontline Doctors i omówiła, jak przez cały 2020 rok było tylko 20 zgonów wśród wszystkich aktywnych członków personelu wojskowego związanych z COVID. Jednak obecnie istnieje wiele doniesień o nowotworach i ponad 80 przypadkach zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie serca), które ma okres 5-letniej śmiertelności na poziomie około 66%, po szczepieniach COVID-19 w wojsku.

„Dzięki programowi szczepień rzekomo zabiliśmy więcej naszych młodych aktywnych ludzi niż COVID”

To nie pierwszy raz, kiedy wojsko zostało zamieszane w zabijanie czynnej służby wojskowej za pomocą eksperymentalnych szczepionek. Zdarzyło się to również podczas wojny w Zatoce Perskiej z eksperymentalną szczepionką na wąglik, która według niektórych szacunków zabiła 35 tyś wojskowych w związku z tym, co pierwotnie nazywano „syndromem wojny w Zatoce”.

Jest dostępny film, w którym żona żołnierza wojskowego w Korei Południowej wyjaśnia, jak jej poprzednio zdrowy mąż ma teraz poważne problemy z sercem po przyjęciu szczepionek COVID-19, następnie informator medyczny, wyjaśnia, jak długo posunie się wojsko aby ukryć zgony związane ze szczepionkami eksperymentalnymi.

Proszę, obejrzyj to i podzielić się ze wszystkimi, których znasz w wojsku, abyśmy nie widzieli powtórki z historii tego, co stało się ze szczepionką na wąglik.

Lepiej jest zaryzykować sąd wojenny i stracić karierę wojskową, niż oddać życie za szczepionkę lub zostać trwale niepełnosprawnym z powodu największej obecnie publicznej próby szczepień, jaką kiedykolwiek przeprowadzono na ludzkości.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Wojskowi z USA umierają i cierpią na okaleczające skutki szczepień przeciw COVID

Next Article

CDC: Młodzież, której wstrzyknięto "szczepionkę na COVID", ma 7,5 razy więcej zgonów, 15 razy więcej niepełnosprawności, 44 razy więcej hospitalizacji niż wszystkie inne szczepionki zatwierdzone przez FDA ŁĄCZNIE

Related Posts
Total
0
Share