CDC: Młodzież, której wstrzyknięto “szczepionkę na COVID”, ma 7,5 razy więcej zgonów, 15 razy więcej niepełnosprawności, 44 razy więcej hospitalizacji niż wszystkie inne szczepionki zatwierdzone przez FDA ŁĄCZNIE

Źródło

CDC dokonało kolejnego zrzutu danych do swojej bazy danych systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS).

Na dzień 27 sierpnia 2021 r. odnotowano 13 911 zgonów, 2 933 377 objawów urazu , 18 098 trwałej niepełnosprawności, 76 160 wizyt na ostrym dyżurze, 56 912 hospitalizacji i 14 327 zdarzeń zagrażających życiu po eksperymentalnych „szczepieniach” przeciwko COVID-19.

Obecnie odnotowano ponad dwukrotnie więcej zgonów po szczepieniu COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy, odkąd szczepionkom COVID-19 udzielono zezwolenia na zastosowanie awaryjne, niż zgonów odnotowanych po podaniu WSZYSTKICH szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat.

Od 1 stycznia 1991 r. do 30 listopada 2020 r., czyli ostatniego miesiąca przed udzieleniem zezwolenia na zastosowanie awaryjne wobec COVID, odnotowano jedynie 6068 zgonów (głównie niemowląt) po podaniu WSZYSTKICH szczepionek. ( Źródło.)

A jednak CDC nadal naciska na wszystkich, aby zaszczepili się na COVID-19.

Zastrzyki z COVID-19 wydają się zabijać i okaleczać nastolatków w rekordowej liczbie.

Rozszerzyłem wyszukiwanie, aby uwzględnić nowe dane i uwzględnić wiek od 12 do 19 lat.

Wyszukiwanie zwróciło następujące wyniki dla tej grupy wiekowej po szczepieniach na COVID-19: 30 zgonów, 173 trwałe kalectwo, 3575 wizyt na ostrym dyżurze, 1603 hospitalizacje i 316 zdarzeń zagrażających życiu. ( Źródło. Pamiętaj, że wyszukiwanie oddziela osoby w wieku 12-17 i 17-44 lata, chociaż przeszukaliśmy tylko wiek 19, więc musisz dodać te dwie tabele razem, aby uzyskać liczby na powyższym wykresie.)

Następnie przeszukałem dokładnie tę samą grupę wiekową, w tym samym okresie (od grudnia 2020 r. do najnowszego zrzutu danych) i wykluczyłem szczepienia na COVID-19, ale uwzględniłem wszystkie inne wymienione szczepionki.

Należą do nich te szczepionki:

6VAX-F
ADEN
ADEN_4_7
ANT
BCG
CEE
CHOL
DF
DPIPV
DPP
DT
DTAP
DTAPH
DTAHEPBIP
DTAPIPV
DTAPIPVHIB
DTIPV
DTOX
DTP
DTPHEP
DTPHIB
DTPIHI
DTPIPV
DTPPHIB
EBZR
GRYPA(H1N1)
FLU3
FLU4
FLUA3
FLUA4
FLUC3
FLUC4
FLUN(H1N1)
FLUN3
FLUN4
FLUR3
FLUR4
STRUMIEŃ
TOPNIK (H1N1)
H5N1
HBHEPB
HBPV
HEP
HEPA
HEPAB
HEPATYP
HIBV
HPV2
HPV4
HPV9
HPVX
IPV
JEV
JEV1
JEVX
LYME
MEA
MĘŻCZYŹNI
MEN
MENHIB
MER
MM
MMR
MMRV
MNC
MNQ
MNQHIB
MU
MUR
OPV
ZA
PLAGA
PNC
PNC10
PNC13
PPV
RAB
POCIERAĆ
RV
RV1
RV5
RVX
MAŁY
SSEV
TBE
TD
TDAP
TDAPIPV
TTOX
TYP
UNK
VARCEL
VARZOS
YF

To są WSZYSTKIE szczepionki wymienione w VAERS, bez 3 szczepionek na COVID. Niektóre z nich nie są już używane, a wielu z tych nastolatków nie dostaje.

Ale ta lista przedstawia wszystkie inne szczepienia nastolatków, a wiemy, że przed COVID największa liczba zgonów i urazów nastąpiła po szczepionkach Gardasil HPV i corocznych szczepieniach przeciw grypie dla tej grupy wiekowej.

Tak więc ze wszystkich tych szczepionek, które obejmują wszystkie szczepionki przeciw COVID, które młodzież do tej pory otrzymała w tym roku, były 4 zgony, 11 trwałych niepełnosprawności, 78 wizyt na izbie przyjęć, 36 hospitalizacji i 13 zdarzeń zagrażających życiu w tym samym okresie, co Wykonano zastrzyki COVID-19. ( Źródło. Pamiętaj, że wyszukiwanie oddziela osoby w wieku 12-17 i 17-44 lata, chociaż przeszukaliśmy tylko wiek 19, więc musisz dodać te dwie tabele razem, aby uzyskać liczby na powyższym wykresie.)

Oznacza to, że szczepionki przeciwko COVID-19 podane nastolatkom powodują 7,5 razy więcej zgonów, 15 razy więcej niepełnosprawności i 44 razy więcej hospitalizacji niż wszystkie inne szczepionki zatwierdzone przez FDA ŁĄCZNIE, które otrzymują ci nastolatkowie.

Przeszukałem również WSZYSTKIE przypadki „zakrzepicy” (skrzepy krwi), zarówno dla zastrzyków COVID, jak i dla wszystkich innych szczepionek, a przypadki zakrzepów krwi były 28 razy wyższe wśród nastolatków, którym wstrzyknięto COVID-19 ( źródło ) niż dla nastolatków, którym wstrzyknięto ze wszystkimi innymi szczepionkami w tym samym okresie czasu ( źródło ).

Ktoś z tłumu zwolenników szczepionek może spróbować wyjaśnić to wszystko, mówiąc, że o wiele więcej nastolatków otrzymało zastrzyki COVID-19 niż inne szczepionki, ale jeśli tak twierdzą, upewnij się, że udowodnią to za pomocą prawdziwych statystyk, ponieważ ja nie wierz, że jest to możliwe.

Wiemy na przykład, że dzieci w wieku od 12 do 15 lat nie zaczęły otrzymywać zastrzyków na COVID-19 do maja tego roku.

Ponadto liczba szczepionek na grypę wzrosła w zeszłym roku, co obejmowałoby grudzień objęty tymi raportami, a sprzedaż szczepionek na grypę byłaby wysoka w miesiącach zimowych rozpoczynających się w tym roku.

A sprzedaż szczepionki Gardasil firmy Merck wzrosła o 88% w ciągu pierwszych dwóch kwartałów tego roku 2021. ( Źródło.) Gardasil to szczepionka dwu- lub trzydawkowa.

Zgodnie z harmonogramem szczepień CDC , ta grupa wiekowa otrzymuje również szczepionki Tdap i meningokokowe (dwie dawki). Te strzały są wymagane do uczęszczania do szkoły publicznej, chyba że masz zezwolenie stanowe.

Tak więc nastolatek w tej grupie wiekowej, który przestrzega harmonogramu szczepień CDC, może otrzymać 6 innych zastrzyków, oprócz jednej lub dwóch dawek zastrzyku COVID-19.

Te szczepienia COVID-19 mają niszczycielski wpływ na naszych nastolatków, a mimo to CDC i FDA nie tylko nadal promują je wśród nastolatków, ale także zatwierdzą szczepienia COVID-19 dla niemowląt i dzieci.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Hey there this is kinda of off topic but I was wanting
    to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
    I’m starting a blog soon but have no coding experience so I wanted to get advice from someone with experience.
    Any help would be enormously appreciated!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Lekarz wojskowy USN: „Program szczepień przeciw COVID zabił więcej młodych aktywnych ludzi na służbie niż COVID”

Next Article

Płody oraz dzieci karmione piersią umierają i chorują po szczepieniach matek na COVID

Related Posts
Total
0
Share