Płody oraz dzieci karmione piersią umierają i chorują po szczepieniach matek na COVID

W kwietniu tego roku został opublikowany komentarz wideo ReallyGraceful

W opublikowanym wideo informowano, że u ​​wielu matek karmiących swoje dzieci piersią wysycha mleko po zastrzyku z COVID.

Ponieważ coraz więcej danych jest wprowadzanych do rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS), obserwujemy obecnie przypadki, w których dzieci karmione piersią cierpią na niepożądane reakcje na szczepionki przeciw COVID, które przyjmują ich matki. Zastrzyki dla niemowląt nie zostały jeszcze zatwierdzone, chociaż taka zgoda jest spodziewana lada dzień.

Celeste McGovern z LifeSite News poinformowała o jednym przypadku, w którym karmione piersią dziecko zmarło z powodu zakrzepów krwi, co jest rzadko spotykane u niemowląt, ale częstym efektem ubocznym, który obserwujemy u osób, które przyjmują szczepionki na COVID, są zakrzepy krwi, które według CDC są „rzadkie ” pomimo danych w VAERS, które pokazują ponad 10 000 przypadków „zakrzepicy” , w tym 488 zgonów.

Raport VAERS nr 1532154 został złożony przez matkę, 36-letnią kobietę z Nowego Meksyku:

17 lipca zmarło moje dziecko.

Karmiłam piersią moje 6-tygodniowe dziecko w czasie, gdy otrzymałam pierwszą szczepionkę Pfizer 4 czerwca 2021 r.

Bardzo zachorował na wysoką gorączką około 2 tygodni po tym, jak 21 czerwca dostałem pierwszą szczepionkę firmy Pfizer. Przez 2 tygodnie był leczony dożylnie antybiotykami na rzekomą infekcję bakteryjną.

Jednak nigdy nie znaleźli żadnej konkretnej bakterii i nazwali jego diagnozę ujemną posocznicą. Pod koniec pobytu w szpitalu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa rinowirusa.
Po 14-dniowej kuracji antybiotykowej był w domu przez tydzień, ale wykazywał dziwne objawy (np. obrzęk powieki, dziwne wysypki, wymioty).

Zabrałem go z powrotem do szpitala 15 lipca, gdzie zachorował na coś, co nazywano nietypową chorobą Kawasaki.
Zmarł wkrótce potem z powodu zakrzepów w jego poważnie zaognionych tętnicach.

Jestem ciekawa, czy białko kolczaste mogło przedostać się do mleka matki i wywołać reakcję zapalną u mojego dziecka.

Mówią, że choroba Kawasaki jest bardzo podobna do wieloukładowego zespołu zapalnego u dzieci, który obserwuje się w zakażeniach po Covid. (Moje dziecko miało również niezwykłe okoliczności porodowe, ponieważ urodziło się w 37 tygodniu, wywołane zapaleniem wyrostka robaczkowego u matki).

Jednakże, jeśli wiedzą, że przeciwciała przechodzą przez mleko matki jako dobra rzecz, to dlaczego białko kolca nie miałoby również przechodzić przez mleko matki i potencjalnie powodować problemy. ( Źródło.)

W bazie danych VAERS, można zobaczyć, ile innych zgłoszeń dotyczy matek karmiących piersią, i są tam 94 przypadki, w tym jeszcze jedna śmierć niemowlęcia. ( Źródło.)

Innym zgonem niemowląt karmionych piersią jest przypadek VAERS 1166062, który wymienia zakrzepową plamicę małopłytkową jako jeden z objawów. Zakrzepowa plamica małopłytkowa jest rzadką chorobą krwi, w której zakrzepy tworzą się w małych naczyniach krwionośnych w całym ciele.

Pacjent otrzymał drugą dawkę szczepionki Pfizer 17 marca 2020 r. podczas pracy. 18 marca 2020 r. u jej 5-miesięcznego niemowlęcia karmionego piersią pojawiła się wysypka i w ciągu 24 godzin był niepocieszony, odmawiał jedzenia i rozwinął gorączkę.

Pacjent przyniósł dziecko do miejscowej izby przyjęć, gdzie dokonano oceny, analiza krwi wykazała podwyższony poziom enzymów wątrobowych. Niemowlę trafiło do szpitala, ale nadal podupadało i zmarło.

Diagnoza TTP. Brak znanych alergii. Brak nowych ekspozycji poza szczepieniem matki poprzedniego dnia. ( Źródło.)

Oto kilka innych przypadków w VAERS, w których szczepionka COVID podana matce karmiącej piersią najwyraźniej wpłynęła również na dziecko. Niektóre przypadki matek karmiących piersią, które otrzymały zastrzyk COVID, zgłaszają zmniejszenie przepływu mleka, zielone mleko, zapalenie sutka, zakrzepowe zapalenie żył w piersi, obfite miesiączki, mimo karmienia piersią itp.

W tym miejscu wymieniam tylko niektóre przypadki, które dotyczyły dziecka, które karmiło piersią i które nie otrzymało zastrzyków, ale najwyraźniej miało skutki uboczne picia mleka matki, które otrzymały zastrzyk.

30-letnia matka karmiąca piersią w stanie Connecticut z 5-miesięcznym synkiem

Wymioty, biegunka, wysypka na ciele i krwiomocz

Przypadek VAERS 970309: Pacjentka karmi piersią swojego 5-miesięcznego syna. Dwie noce po jej pierwszej dawce Moderny miał gwałtowne wymioty, biegunkę, wysypkę i krwiomocz (krew w moczu).

36-letnia kalifornijka

Matka karmiąca piersią – pokrzywka

Przypadek VAERS 999040 (Pfizer): Syn karmiony piersią ma ciężkie pokrzywki x5 dni.

31-letnia kalifornijka

Matka karmiąca piersią z 4-miesięcznym synkiem – biegunka

Przypadek VAERS 1070803 (Pfizer): W czasie otrzymywania obu dawek karmiłam wyłącznie piersią. Mój 4-miesięczny synek zachorował na biegunkę 1 lutego i trwało to 2 tygodnie. Badania laboratoryjne / badania stolca były negatywne dla jakichkolwiek infekcji bakteryjnych lub wirusowych.

38-letnia kobieta z New Jersey

Karmiąca piersią matka z 3-miesięczną córką – wysypka skórna

Sprawa VAERS 1111787 (Pfizer): Karmię wyłącznie moją córkę piersią. Urodziła się 9 grudnia 2020 roku. Ma około 3 miesięcy. Miała wysypkę na całym ciele.

35-letka z Alaski

Karmiąca piersią Matka z 12-miesięcznym niemowlęciem – wstrząs anafilaktyczny

Przypadek VAERS 1119088 (Pfizer): Pacjentka otrzymała pierwszą z serii szczepionkę przeciw krowim około 915… wkrótce potem bez problemu karmiła piersią swoje 12-miesięczne niemowlę. około 1215 dziecko robiło się wybredne i karmione piersią przez około 5 minut, zanim dziecko zachorowało na pokrzywkę.

Wezwano EMS i podano epinefrynę/difenhydraminę na oczywiście kaszel/świszczący oddech, przypuszczalnie anafilaksję.

Inne pokarmy spożywane przez dziecko w tym samym dniu to banan, batonik figowy dla dzieci, suszone jabłka, mięso z mrożonego posiłku i dwa kawałki płatków zbożowych (nowych dla dziecka). Kurs ER wymagał 4 godzin monitorowania, ale żadnych innych interwencji medycznych.

Niemowlę chłopiec

Karmiony piersią na Alasce – wstrząs anafilaktyczny

Sprawa VAERS 1124474 (Pfizer): MATKA 12-MIESIĘCZNEGO CHŁOPCA OTRZYMAŁA PIERWSZĄ DAWKĘ SZCZEPIONKI NA COVID 19 O 9:15 RANO. KARMIŁA PIERSIĄ 12-MIESIĘCZNEGO SYNA 3 GODZINY PÓŹNIEJ, A PODCZAS KARMIENIA U DZIECKA NASTĄPIŁ WSTRZĄS ANAFILAKTYCZNY. SZCZEPIONKĘ ZROBIŁA MATKA, A DZIECKO NA REAKCJĘ

34-letnia kalifornijka

Matka karmiąca piersią z 11-tygodniowym chłopcem – spadek apetytu, wymioty

Przypadek VAERS 1139952 (Moderna): Karmienie piersią wyłącznie 11-tygodniowego chłopca. Nie mam żadnych skutków ubocznych poza bólem ramienia, ale w ciągu 24 godzin apetyt dziecka zmniejszył się i raz zwymiotowało.

40-letnia matka

Karmiąca piersią z 1-miesięcznym niemowlęciem – biegunka przez 36 godzin

Sprawa VAERS 1144429 (Pfizer): Karmię piersią, a dzień po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID19 i karmieniu piersią tego dnia moje miesięczne dziecko miało biegunkę przez około 36 godzin. Nie było innych zmian w diecie. Około 14 godzin przed biegunką dostałem jedną dawkę tylenolu na bóle po szczepieniu.

29-latka New Jersey

Karmiąca piersią matka z 15-miesięcznym dzieckiem – zapalenie ucha, gorączka

Przypadek VAERS 1149144 (Moderna): Pacjentka, która otrzymała szczepionkę, była matką karmiącą piersią. Jej 15-miesięczne dziecko rozwinęło infekcję ucha, która po raz pierwszy wymagała antybiotyków, w ciągu 72 godzin od podania szczepionki.

U jej 15-miesięcznego dziecka nastąpiła gorączka około 6 dni po podaniu szczepionki. Następnie przepisano mu antybiotyki 7 pełnych dni po podaniu szczepionki matce.

Illinois, 31-letnia matka

Karmiąca piersią w stanie Illinois z 10-miesięcznym synem – Utrzymująca się gorączka 37-40°C.

Przypadek VAERS 1168528 (Moderna): Pacjentka karmi piersią swojego 10-miesięcznego synka, a u dziecka rozwinęła się utrzymująca się gorączka, rozpoczynająca się 12-24 godziny po szczepieniu i utrzymująca się do 4. dni po szczepieniu.

34-latka z Indiana

Karmiąca piersią matka z synem – wysypka skórna

Przypadek VAERS 1205906 (JANSSEN): Zmęczyłem się około godziny 20:00, a następnie pojawiły się dreszcze, gorączka 101,8, poty (około 12:30), osłabienie, bóle stawów i nudności. Gorączka i dreszcze trwały około 5 godzin. Następnego dnia miałem słabe ręce i bolały stawy. Jestem mamą karmiącą piersią, a następnego dnia u mojego syna pojawiła się wysypka.

30-letnia kobieta, Indiana

Matka Karmiąca Piersią z synem – wysypka rozprzestrzeniła się z żołądka na całe ciało

Przypadek VAERS 1229118 (Pfizer): W dniach 3-18-21 zdiagnozowano u mnie półpasiec. Zacząłem mieć wysypkę na 3-15-21. Przepisano mi leki, które właśnie zacząłem. Karmię piersią, a mój syn miał wysypkę w dniu 3-15-21. Wysypka rozprzestrzeniła się z żołądka na całe ciało.

Wysypka zmieniła kolor na jasnoczerwony, a guzy były widoczne na całym jego ciele. Zaczerwienienie zmniejszyło się począwszy od 17-03-21. Został zbadany przez lekarza w dniach 19.03.21 i powiedział, że jest to wysypka wirusowa, prawdopodobnie wywołana szczepionką, ale nic nie można zrobić.

28-latka, Indiana

Karmiąca piersią matka z 9,5-miesięcznym synem – gorączka, nieprawidłowy kał

Sprawa VAERS 1242964 (Moderna): Obecnie karmię piersią dziecko płci męskiej, które miało 9,5 miesiąca w czasie mojej szczepionki.

Tego popołudnia zdrzemnął się niezwykle długo, w ciągu dnia był niezwykle zepsuty i ospały; a wieczorem miał gorączkę.

Przesypiał całą noc (pomijając codzienną karmę – to zdarzyło się tylko trzy razy od urodzenia, co jest bardzo rzadkie) i następnego dnia nadal był marudny i zmęczony / śpiący. Jego gorączka złamała się około 30 godzin po zachorowaniu.

Od tego czasu nastąpiła znacząca zmiana w mokrych/brudnych pieluchach – jego całkowita ilość codziennych mokrych pieluch zmniejszyła się, a jego brudne pieluchy zmieniły się z półstałego stolca w bardzo mokry, bardziej wybuchowy i niesamowicie ziarnisty/zabrudzony (gdy minęło półtora tygodnia od mojej dawki). Przez cały ten czas karmiłam piersią.

37-letnia kobieta z New Jersey

Karmiąca piersią matka z 3-miesięcznym dzieckiem – biegunka

Przypadek VAERS 1258446 (Pfizer): Karmienie piersią 3-miesięczne dziecko miało luźne stolce przez tydzień po otrzymaniu drugiego zastrzyku Pfizera.

33-letnia nowojorka

Matka karmiąca piersią z niemowlęciem – wymioty pociskowe

Przypadek VAERS 1262437 (Pfizer): Niemowlę karmiące piersią wymiotowało przez wiele godzin. Poszła do pilnej karty, która powiedziała, że ​​inne matki karmiące piersią były tam z chorymi niemowlętami z podobnymi objawami kilka dni po zaszczepieniu.

27-letnia nowojorska matka

Karmiąca piersią z 8-tygodniowym niemowlęciem – gorączka

Przypadek VAERS 1275035 (Moderna): Karmienie piersią 8-tygodniowe dziecko miało gorączkę jeden dzień po szczepieniu matki.

25-letnia kobieta, Floryda

Karmiąca piersią Matka z córką – gorączka, biegunka

Przypadek VAERS 1277155 (Moderna): Karmię piersią io 19:15 u mojej córki zaczęła się gorączka. Była ciepła w dotyku. Jej temperatura na czole wynosiła 37°C.

Od tego czasu miała biegunkę i przez całą dobę zachowywała się bardzo czepliwie.

35-letnia matka

Karmiąca piersią z 14-miesięcznym dzieckiem – biegunka

Sprawa VAERS 1298064 (Moderna): Karmię piersią moje 14-miesięczne dziecko 3x dziennie. Miała łagodną biegunkę i łagodny rozstrój żołądka 5/6 i 5/7. Wykluczono brak zmian w diecie. Biegunka nie jest dla niej powszechna.

30-letnia kalifornijka

Matka karmiąca piersią z 22-miesięczną córeczką – gorączka, drażliwość

Przypadek VAERS 1324020 (Pfizer): Około dziesięć dni po szczepieniu zaczęłam mieć silne skurcze i straciłam skrzep krwi. Mój brzuch się napinał i zaczęłam odczuwać nacisk w podbrzuszu. Miałam też ból pleców. Zostałam sprawdzona w szpitalu i nie znaleźli nic złego. Byłam wtedy w 23 tygodniu ciąży. Już nie miałem skurczów.

Karmię też piersią mojego malucha, który po każdej dawce szczepionki był zepsuty i nieswój. Była bardzo rozdrażniona i miała niską gorączkę. Moja córka ma 22 miesiące. Ciąża-druga

32-letnia matka karmiąca piersią

Kobieta z 7-tygodniowym dzieckiem – letarg, zwiększone plucie

Przypadek VAERS 1334516 (Pfizer): Bóle i dreszcze zaczynające się 10-12 godzin po podaniu. Także słabość i zmęczenie. Utrzymywał się przez około 24 godziny. Umiarkowanie kontrolowany acetaminofenem (500 mg Q 6 godz.). Pacjentka karmi piersią; jej 7-tygodniowe dziecko było nieco ospałe i miało znacznie zwiększoną częstotliwość i objętość plucia w tym samym 24-godzinnym oknie, ale nie wydawało się być niekomfortowe.

31-letnia matka karmiąca piersią w Północnej Karolinie

Z 2-miesięcznym niemowlęciem – skrzep krwi, ciemne stolce

Przypadek VAERS 1347789 (Pfizer): Ta osoba ma 2-miesięczne niemowlę i karmiła piersią w momencie podania obu szczepionek Pfizer covid19.

Cztery dni po pierwszej szczepionce, zauważyła przypominające skrzep krwi zabarwione krwią u niemowlęcia, a dzień później ciemny stolec niemowlęcia.

Dwa dni po drugiej szczepionce mama zauważyła skrzepy przypominające skrzepy krwi z brodawki sutkowej (która wyglądała dokładnie tak, jak ulewanie zabarwione krwią, które zauważono u niemowlęcia).

32-letnia matka z Teksasu

Karmiąca piersią 4-tygodniowe niemowlę – gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, utrata apetytu

Sprawa VAERS 1443445 (Pfizer): Obecnie karmię piersią. Mój syn miał zaledwie 4 tygodnie i miał gorączkę 101? około 12 rano 6.12.2021 i gorączka nie obniżyłaby się nawet z Tylenolem. Miał też zatkany nos i nie chciał jeść. Został zabrany do szpitala tego samego dnia, ale nie znaleziono źródła gorączki itp.

37-letnia matka z Teksasu

Karmiąca piersią z 10-miesięczną córeczką – pokrzywka na twarzy i ciele

Sprawa VAERS 1592542 (Moderna): W ciągu 10 minut od otrzymania szczepionki poczułem, że zemdleję . Musiałam usiąść na podłodze w aptece. W ciągu następnych kilku godzin doświadczyłam łagodnego bólu w klatce piersiowej, łagodnego do umiarkowanego bólu głowy i objawów grypopodobnych. Ponadto większość lewej strony mojej twarzy zdrętwiała jak porażenie Bella (czoło, policzek, usta i język po lewej). Dostałam szczepionkę we wtorek.

W środę i czwartek u mojego 10-miesięcznego dziecka karmionego piersią zaczęły pojawiać się pokrzywki na twarzy i ciele. Jej uszy były czerwone na czubkach. Jej dłonie i palce były czerwone i spuchnięte, gorące w dotyku. Zabrałam ją do pilnej opieki, gdzie dostała doustny steryd. Miała negatywny wynik testu na wirusa oddechowego. Teraz jest kilka tygodni później, a po lewej stronie ust nadal mam plamkę bez czucia. Doświadczam ekstremalnego zmęczenia, gdzie trudno nie zasnąć przez cały dzień.

CDC nadal twierdzi, że zakrzepy krwi są „rzadkie” po zastrzykach COVID-19, a jednak jeśli zakrzepy krwi u niemowląt są już niezwykle rzadkie u matek karmiących piersią, które otrzymały zastrzyk COVID-19, a tutaj mamy teraz kilka przypadków, w tym dwa zgony w krótkim okresie czasu (około 9 miesięcy) w systemie (VAERS), teraz wiemy, ilość jest znacznie zaniżona ponieważ kładzie nacisk na pielęgniarki i pracowników służby zdrowia by nie zgłaszać COVID-19 zdarzeń niepożądanych.

Jednak to jest przestępstwem nie zgłaszać tego do wiadomości publicznej i nie ostrzegać ciężarnych i karmiących matek o tych zagrożeniach.

Dla kontrastu u matek karmiących piersią w ciągu ostatnich 5 lat przed szczepionką COVID-19 i w ciągu 5 lat zgłoszono do VAERS tylko 5 przypadków negatywnych reakcji matek karmiących dzieci, przy ZERO zgonów, po WSZYSTKICH szczepionkach innych niż COVID. ( Źródło .)

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

CDC: Młodzież, której wstrzyknięto "szczepionkę na COVID", ma 7,5 razy więcej zgonów, 15 razy więcej niepełnosprawności, 44 razy więcej hospitalizacji niż wszystkie inne szczepionki zatwierdzone przez FDA ŁĄCZNIE

Next Article

Zastrzyki na COVID zabijają i okaleczają nastolatków w rekordowych liczbach – następne są małe dzieci

Related Posts
Total
0
Share