Wojskowi z USA umierają i cierpią na okaleczające skutki szczepień przeciw COVID

Kilka rodzin wojskowych twierdzi, że zostały dotknięte NOP’ami po szczepionkach COVID.

Są to zarówno członkowie we wcześniejszych fazach kariery, jak i osoby na emeryturze.

W tym artykule skupimy się na sześciu z nich, z których dwa to zgony.

Brooke jest aktywną członkinią wojska, która według rodziców prawie straciła życie i nogę po zastrzyku Pfizera. Jej matka Rachel Gronbach i ojciec Greg Gronbach opublikowali w mediach społecznościowych informacje o doświadczeniach swojej córki i brzmi to dość traumatycznie. Doświadczenie Brookes z jej szczepionką Pfizera zmieniło bieg jej życia.

Brooke dostała zastrzyk w grudniu, to spowodowało zakrzepły w jej płucach. Przeszła operację w trybie nagłym i została umieszczona na OIOM-ie. Chirurg naczyniowy początkowo sądził, że jej noga będzie wymagała amputacji z powodu jednego ze skrzepów, który miał 3 cale, ponieważ kończyna była zablokowana przez kilka godzin.

Brooke przeszła siedem operacji od stycznia i ma jeszcze co najmniej jedną lub dwie.

Do końca życia będzie brać leki rozrzedzające krew. Według matki Brooke, kariera wojskowa Brooke dobiegła końca. Rok 2021 był wielkim niepowodzeniem dla tej niegdyś zdrowej 23-letniej kobiety.

Brooke nie jest osamotniona, jeśli chodzi o członków czynnej służby wojskowej, którzy mają problemy po “szczepionkach na covid”. Noe ma problemy od pięciu miesięcy według swojej matki Debbie Jones. Jego problemy zaczęły się cztery dni po szczepieniu. Po wielu testach stwierdzono, że ma zwężenie jelit.

Stan zdrowia Noego na dzień dzisiejszy jest nieznany.

Tonia Boyer napisała, że ​​jej mąż, DJ Boyer, miał zastrzyk Johnson & Johnson. Po zaszczepieniu DJ zaczął mieć problemy z sercem. Został umieszczony w sekcji medycznej swojego statku podczas oczekiwania na dotarcie do szpitala.

Według Toni DJ nie mógł nawet wstać bez komplikacji z sercem.

Marynarka oczywiście twierdzi, że to nie jest powiązane, jednak Tonia ma opinię kwestionując nagłą zmianę stanu zdrowia jej męża.

Aktualny stan zdrowia DJ na dzień dzisiejszy jest nieznany.

Natknąłem się na kilka historii dotyczących weteranów wojskowych. Jednym z wielu przykładów jest Christopher Shepherd. Jego żona, Jennifer Shepherd, rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na gofundme i twierdzi, że Chris nie może już pracować, ponieważ jego serce zostało uszkodzone od czasu szczepienia.

Inni weterani dotknięci negatywnym wpływem szczepionki to Tony Stewart Jr., który zmarł po drugiej dawce. Ratownicy medyczni i 9 innych nie mogli go uratować i odszedł na podłodze w swoim salonie na oczach swojej rodziny.

Zmarł również Kyle McFarland. Nie jest pewne, czy Kyle miał jedną czy dwie dawki, ale podobnie jak Tony, również zmarł w domu.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Oświadczenie rodziców dla szkoły MATERIAŁY DO POBRANIA

Next Article

Lekarz wojskowy USN: „Program szczepień przeciw COVID zabił więcej młodych aktywnych ludzi na służbie niż COVID”

Related Posts
Total
0
Share