Sąd w Peru orzekł, że pandemię COVID-19 wywołali miliarderzy Gates, Soros i Rockefellerowie

Sąd prowincji Chincha i Pisco w południowo-zachodnim Peru napisał w dokumencie, że pandemię Covid-19 wywołali jedni z najbardziej znanych biznesmenów na świecie – podały w czwartek media w tym kraju. Wśród odpowiedzialnych za wybuch pandemii wymienieni są m.in. Bill Gates oraz George Soros.

21 grudnia 2020 r. peruwiański sąd orzekł, że pandemię koronawirusa zapoczątkowali miliarderzy Bill Gates, George Soros i Rockefeller, ironicznie nazywani Dobrym Klubem – którzy chcą “uratować świat”.

Rezolucja utrzymuje, że proces karny został zatrzymany z powodu COVID-19, tak że miał on „nieprzewidywalny” charakter, z wyjątkiem jego twórców, którzy zajmowali się nim i nadal kierują nim z zachowaniem największej tajemnicy w swoich środowiskach i światowych korporacjach.

Jak donosi oficjalny peruwiański serwis prawniczy lpderecho, powołując się na orzeczenie sądowe z dnia 21 grudnia 2020 r.

c) Porozumienie plenarne 01-2017 z 18. fundacji stanowi: „… przedłużenie tymczasowego aresztowania nie może zostać zaakceptowane, jeżeli proces karny został sparaliżowany bez uzasadnienia, które go legitymizuje…”

W sprawie sub judice proces karny został sparaliżowany z powodu pandemii Covid 19, stworzonej przez elity przestępcze, które dominują na świecie; i że sparaliżował działalność w prawie wszystkich krajów świata i nikt nie wyobrażał sobie jego nadejścia i kontynuacji w przyszłości.

Wydarzenie to ma „nieprzewidywalny” charakter i jest uzasadnioną przyczyną, która sparaliżowała i będzie nadal utrudniać nie tylko pracę sądową światowych sądów, ale także wszelką działalność gospodarczą, społeczną i kulturalną.

Dlatego żaden światowy rząd, osoby fizyczne i prawne ani obrona pozwanego nie mogą utrzymywać, że pandemia ta ma charakter „przewidywalnej”, z wyjątkiem jej twórców nowego porządku światowego, takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller itp., i nadal kierują nim z zachowaniem skrajnej tajemnicy w swoich środowiskach i globalnych korporacjach, z prognozami dotyczącymi projektu 2030.

W takim przypadku pandemia COVID 19 stanowi niewątpliwie „szczególną trudność w utrudnianiu śledztwa lub postępowania karnego”.

W orzeczeniu nie wspomniano, że Fundacja Rockefellera i Fundacja Clintona opracowały serię aplikacji COVID, które będą ściśle kontrolować Twoje życie po zakażeniu. Inicjatywa została uruchomiona przez fundację non-profit Commons Project Foundation, która jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego. Projekt Commons obejmuje trzy aplikacje COVID; CommonHealth , COVIDcheck i CommonPass. Razem będą gromadzić, przechowywać i monitorować Twoje dane zdrowotne, na podstawie których aplikacje zdecydują, czy możesz podróżować, uczyć się, chodzić do biura itp.

Serwis prawniczy lpderecho poinformował 11 stycznia 2021 r. , Że urzędnicy sądowi najwyższego szczebla w Peru ogłosili, że rozpoczną dochodzenie w sprawie oświadczenia trzech sędziów.

Pomimo orzeczenia „weryfikatorzy faktów” doszli do wniosku, że peruwiański sąd nie ma dowodów na wydanie takiego wyroku, powołując się na oświadczenie WHO i CDC, które utraciły całą swoją wiarygodność. Interesujące jest to, że Lead Stories, Facebook weryfikator faktów, jest sam finansowany przez Chińczyków i zajmuje się obalaniem artykułów, które wskazują na ich rolę w pandemii i przyznawaniu czystych zarzutów swoim zwolennikom.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Szokujący raport: rząd Stanów Zjednoczonych przyłapany na handlu świeżymi poronionymi częściami ciała dziecka do eksperymentów

Next Article

Paszporty szczepionkowe zaplanowane jeszcze przed rozpoczęciem pandemii

Related Posts
Total
0
Share