Szokujący raport: rząd Stanów Zjednoczonych przyłapany na handlu świeżymi poronionymi częściami ciała dziecka do eksperymentów

Judicial Watch, grupa zajmująca się odpowiedzialnością prawną, udostępniła 600-stronicowy raport, w którym wyszczególniono, że rząd USA kupuje i handluje „świeżymi” częściami ciała dziecka po aborcji . Według raportu te części ciała zostały zakupione przez FDA w celu przeprowadzenia eksperymentów biologicznych, takich jak testy na obecność narkotyków i „uczłowieczenie” myszy.

Judicial Watch ujawnił niedawne e-maile między pracownikami amerykańskiej FDA a kalifornijską firmą Advanced Bioscience Resources (ABR).

Te e-maile w 600-stronicowym raporcie (czytaj poniżej) dowodzą, że w latach 2012-2018 agencja wydała dziesiątki tysięcy dolarów na zakup dzieci po aborcji do nieetycznych eksperymentów naukowych.

Kontrakt został rozwiązany przez administrację Trumpa w 2018 roku. Spowodowało to wstrzymanie rządowych badań tkanki płodu, ponieważ były one niezgodne z prawem.

ABR handlowało i pobierało narządy płodu, takie jak płuca, wątroby, gałki oczne, a nawet mózgi płodów z abortowanych dzieci.

Rozmowy e-mailowe między FDA i ABR zostały ujawnione i były naprawdę szokujące.

Za każde dziecko zapłacono z góry 12 000 USD firmie ABR. Narządy zostały wysłane jako „świeże; na mokrym lodzie ”.

Lekarze FDA zażądali narządów płodowych: „Zdecydowanie preferowane jest posiadanie płodu płci męskiej, jeśli to w ogóle możliwe… [ale] nieokreślona płeć lub kobieta są lepsze niż brak tkanki”.

Jak mówi pracownik ABR „Sprawdzamy tylko zewnętrzne narządy płciowe, a jeśli ich tam nie ma… nie możemy tego stwierdzić”.

E-maile ujawniają również, że FDA kupowała narządy niemowląt nawet po 20 tygodniu ciąży. To szokujące, ponieważ po tak długim czasie dziecko jest w stanie przetrwać poza macicą.

Jednak pracownik ABR zapewnił FDA, że współpracują z lekarzami przy dokonywaniu późnych aborcji.

Jednocześnie przyznał, że narządy niemowląt pobrane z późnych aborcji nie nadają się do eksperymentalnego użytku, gdyż podczas wykonywania aborcji późnej lekarze wstrzykują dziecku truciznę zwaną digoksyną, która niszczy wszystkie tkanki i komórki dziecka.

Sąd federalny nakazał FDA ujawnienie wszystkich dokumentów dotyczących transakcji dokonanych przy zakupie narządów dzieci po aborcji.

Sąd stwierdził również, że rząd USA kupił wątroby, grasicy, mózgi, płuca i oczy dzieci w drugim trymestrze ciąży.

Stwierdzono, że ABR może zebrać „ponad 2000 dolarów z jednego zakupionego płodu… za 60 dolarów”, a „rząd federalny uczestniczył w tym potencjalnie nielegalnym handlu przez lata”.

[googleapps domain=”drive” dir=”file/d/1Y1PeEBM0Mwxez7lzFtHHxD9pb7Fa4jwr/preview” query=”” width=”640″ height=”480″ /]

Nawet firmy technologiczne z Doliny Krzemowej wykorzystują próbki krwi COVID-19 młodych ludzi zebrane podczas oddawania krwi na próbę leczenia, aby odwrócić proces starzenia . Miliardy dolarów zainwestowano w gerobiologię kilka miesięcy przed oficjalnym rozpoczęciem pandemii.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Prezes tureckiej giełdy kryptowalut ucieka z funduszami użytkowników o wartości 2 miliardów dolarów. Władze wszczęły dochodzenie

Next Article

Sąd w Peru orzekł, że pandemię COVID-19 wywołali miliarderzy Gates, Soros i Rockefellerowie

Related Posts
Total
0
Share