Lekarze na całym świecie wydają OSTRZEŻENIE: NIE WOLNO BRAĆ SZCZEPIONKI COVID!

Starając się zwalczać cenzurę wielkich mediów korporacyjnych i wielkich technologii, lekarze na całym świecie gorączkowo próbują ostrzec masy przed niszczycielskimi skutkami eksperymentalnych szczepionek przeciwko COVID, które mają być masowo wstrzykiwane niczego nie podejrzewającej opinii publicznej wspieranej przez siły zbrojne na całym świecie.

Co mogłoby zmotywować tych lekarzy, pielęgniarki, naukowców i innych pracowników służby zdrowia do złożenia tak żarliwej prośby? Co muszą zyskać poświęcając czas na edukowanie opinii publicznej na temat ukrytych niebezpieczeństw związanych z nową klasą szczepionek, które mają zostać zadane obywatelom krajów na całym świecie?

Nie mają NIC DO ZYSKU i wiele do stracenia, włączając w to karierę, a może nawet życie.

Dlaczego więc to robią? Dlaczego ci lekarze i specjaliści są tak bardzo cenzurowani, skoro nowe szczepionki COVID są w rzeczywistości „bezpieczne i skuteczne”? Co takiego ukrywają media i rząd, czego nie chcą, aby opinia publiczna wiedziała?

Robią to, ponieważ są lekarzami i naukowcami, którzy naprawdę rozumieją tutaj PRAWDZIWĄ naukę i znają niszczycielskie potencjalne konsekwencje tych, którzy zdecydują się na tę bardzo toksyczną i niebezpieczną szczepionkę, i próbują ocalić jak najwięcej ludzi przed konsekfencjami, którą spowoduje ta szczepionka, która obejmie ŚMIERĆ, urazy mózgu, trwające przez całe życie choroby autoimmunologiczne, bezpłodność i inne.

Obejrzyj ten film i ich naglące prośby, a następnie podziel się nim z jak największą liczbą osób, ponieważ czasu jest mało!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

#SzczepimySię; Już wiadomo, ile kosztowała promocja szczepionek

Next Article

36-letnia nauczycielka z Leszna umiera tydzień po przyjęciu szczepionki przeciw Covid

Related Posts
Total
0
Share