STOP dzieciobójstwu! 5000% wzrost liczby zgonów płodów po szczepionkach na COVID-19!

System zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) rządu Stanów Zjednoczonych został zaktualizowany i obecnie w VAERS odnotowuje się 4581 zgonów płodów po szczepionkach przeciwko COVID-19 podanych kobietom w ciąży i rodzącym.

A te odnotowane zgony płodów to tylko ułamek rzeczywistej liczby nienarodzonych dzieci, które zmarły od czasu, gdy eksperymentalne szczepionki COVID-19 otrzymały zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach, ponieważ poprzedni raport opublikowany dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej stwierdził, że mniej niż 1% wszystkich zdarzeń niepożądanych szczepionek jest faktycznie zgłaszanych do VAERS ( Źródło ).

Trzy z tych zgonów płodów nastąpiły po nowych zastrzykach przypominających Bivalent COVID-19 od firm Pfizer i Moderna, w tym 26-letniej kobiety z Arizony, u której rozwinął się rak piersi po szczepionce i zdecydowała się na chemioterapię i przerwanie życia jej nienarodzonego dziecka.

VAERS ID: 2447825 Zaczął zauważać guzek piersi 9/2021 Biopsja ER/PR + HER 2- rak piersi MRI 3/17/2022 z wątrobowymi metami wiele małych chorób płucnych również odnotowanych. Biopsja wątroby 4/1/22 zgodna z przerzutowym rakiem piersi. Zauważono, że była w ciąży.
Zdecyduj się na przerwanie ciąży 31/03/22, aby umożliwić pełną chemioterapię. AKT 4/5/22-7/23/22 . PET zauważył rozwiązane guzki pachowe i guzki płucne. Wątroba odpowiada, ale nadal jest aktywna. Sarted Lupron i anastrozol 8/10/22, dodano Kisqoli 8/23/22.
Nie twierdzę, że spowodowały to szczepionki MRNA, ale widziałem znacznie więcej i o wiele młodszych przypadków raka piersi w tej odległej populacji niż w bardzo długiej karierze.
Mieliśmy 18 nowych przypadków raka, ponieważ szczepionki tylko 1 były nieszczepione. To najmłodszy w historii ( Źródło ).

Dla kontrastu, w ciągu 30 lat przed dopuszczeniem szczepionek przeciwko COVID-19 do użytku awaryjnego zgłoszono 2245 przypadków zgonów płodów po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA, czyli około 75 zgonów płodów rocznie ( Źródło ).

Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę zgonów płodów po szczepionkach COVID-19 w roku 2021, 3774 zgonów płodów ( źródło ), co stanowi wzrost o 4943% w stosunku do średniej rocznej zgonów płodów po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.

Oprócz tych statystyk rządowych z VAERS, lekarze potwierdzają te dowody dzieciobójstwa przez szczepionki COVID-19 w oparciu o wzrost liczby zgonów płodów i martwo urodzonych dzieci po wprowadzeniu szczepionek na COVID-19.

Rzekomy e-mail, który wyciekł od „pielęgniarki zarządzającej” ze szpitala we Fresno w Kalifornii, stwierdza, że ​​po szczepionkach przeciwko COVID-19 nastąpił wzrost liczby urodzeń martwych dzieci i że według Epoch Times oczekuje się, że trend ten będzie się utrzymywał.

Jest to następstwem raportu, który niedawno został opublikowany przez dr Johna Campbella, dotyczącego wzrostu liczby zgonów noworodków w Szkocji.

I to jest następstwem innego raportu opublikowanego w październiku 2022 r. od dr Jamesa Thorpa, certyfikowanego przez komisję lekarza położnika i lekarza medycyny płodu matki z ponad 43-letnim doświadczeniem położniczym, z którym rozmawiał dr Drew Pensky i stwierdził, że w w ciągu ostatnich dwóch lat, odkąd wprowadzono szczepionki mRNA COVID, zauważył wśród swoich pacjentek „niespotykany” wzrost nagłej śmierci płodu i niekorzystnych skutków ciąży, takich jak wady rozwojowe płodu, a nawet zatrzymanie akcji serca płodu.

Jest to następstwem raportu, który opublikowano we wrześniu, o producencie trumien z okolic Toronto, który poinformował, że po raz pierwszy od 30 lat produkcji trumien musiał zamówić więcej trumien niż zwykle dla dzieci, zamawiając je hurtowo w tym roku, ponieważ nastąpił tak dramatyczny wzrost zgonów wśród dzieci.

I to wynika z raportu, który opublikowano w czerwcu o dr Elizabeth Mumper, która stwierdziła:

„ Kobieta w pierwszym trymestrze ciąży, która otrzyma ten zastrzyk, ma większe szanse na poronienie lub urodzenie martwego dziecka, niż gdyby faktycznie zastosowała środek poronny ”

W innym artykule opublikowanym w czerwcu przez healthimpactnews.com, informowano, że wskaźniki urodzeń na całym świecie spadają od czasu masowej dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19:

Wskaźniki urodzeń spadają na całym świecie po masowych szczepieniach przeciwko COVID-19 w 2021 r.

W maju Health Impact News opublikował artykuł informujący, że FDA posiada dane pokazujące, że 82% – 97% kobiet w ciąży, którym wstrzyknięto szczepionkę Pfizer COVID-19, straciło dzieci, zanim FDA zezwoliła na zastrzyki.

FDA dysponowała danymi wskazującymi, że 82% – 97% kobiet w ciąży, którym wstrzyknięto szczepionkę Pfizer COVID-19, straciło dzieci przed zatwierdzeniem szczepień.

W lutym tego roku Health Impact News opublikował film przedstawiający dwie młode matki, które straciły swoje dzieci po otrzymaniu szczepionek przeciwko COVID-19.

Oto jeden z wcześniejszych raportów, które sporządzono na temat zgonów płodów po szczepionkach przeciwko COVID w październiku 2021 r., a ten film obejrzało już prawie 2 miliony osób:

Kto opowiada się za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki za pomocą szczepionek przeciwko COVID-19?

Ten problem masowej śmierci płodów po szczepionkach przeciwko COVID-19 jest bardzo dobrze udokumentowany i potwierdzony do tej pory. Zostało to nawet omówione w Fox News i tylko Health Impact News przekazał tę wiadomość milionom ludzi.

I chociaż gubernatorzy czerwonych stanów szybko wykorzystali niedawne orzeczenie Sądu Najwyższego, aby zakazać rodzicom w ich stanach zabijania swoich nienarodzonych dzieci poprzez aborcję, ilu gubernatorów podejmuje działania, aby uniemożliwić rodzicom próby zabicia ich nienarodzonych dzieci, a nawet ich dzieci już urodzonych, szczepionką na COVID-19?

ŻADEN Z NICH!

Jeśli chodzi o 50 amerykańskich senatorów i 435 członków Izby Reprezentantów, a także byłego republikańskiego prezydenta Stanów Zjednoczonych, ilu z nich sprzeciwia się dzieciobójstwu i usiłowaniu zabójstwa dzieci za pomocą zastrzyków COVID-19?

ŻADEN Z NICH!

Wszyscy są proszczepionkowi.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Rada UE zatwierdza pakiet pomocowy dla Ukrainy mimo weta Węgier – Kancelaria Prezydenta Ukrainy

Next Article

Australijskie Biuro Statystyczne notuje 72% spadek liczby urodzeń 9 miesięcy po rozpoczęciu szczepień przeciwko COVID

Related Posts
Total
0
Share