653 Amerykanów zmarło z powodu szczepionek COVID-19 w ciągu zaledwie 3 tygodni

Według danych z Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS), co najmniej 653 Amerykanów zmarło z powodu szczepionek COVID-19 w ciągu zaledwie 3 tygodni. Zgłoszono jedną śmierć nienarodzonego dziecka, które zmarło tuż po tym, jak matka otrzymała zastrzyk Pfizer COVID-19 w czasie ciąży.

Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) to finansowana przez rząd USA baza danych, która śledzi urazy i zgony spowodowane przez szczepionki.

Aktualne dane dotyczące szczepionek COVID-19, które zostały zgłoszone dobrowolnie, są dostępne przez okres trzech tygodni od 23 grudnia do 13 stycznia 2021 roku.

Według bazy danych 653 Amerykanów zmarło z powodu szczepionek COVID-19 w ciągu 3 tygodni.

Nienarodzone dziecko, która zmarło tuż po tym, jak matka otrzymała zastrzyk Pfizer COVID-19 w czasie ciąży

Byłam w 28 tygodniu i 5 dniu ciąży, kiedy otrzymałam pierwszą dawkę szczepionki COVID19. Dwa dni później (po południu 25.12.2020) zauważyłam zmniejszony ruch dziecka.
Stwierdzono, że dziecko nie miało bicia serca we wczesnych godzinach porannych 26.12.2020, a ja urodziłam martwy płód żeński o masie 2 funtów 7 uncji w 29 tygodniu ciąży.

Według raportu Harvard Pilgrim Health Care, Inc. opublikowanego dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS) w 2011 r. mniej niż jeden procent wszystkich zdarzeń niepożądanych szczepionek jest zgłaszanych rządowi.

Chociaż 25% pacjentów ambulatoryjnych doświadcza zdarzenia niepożądanego, mniej niż 0,3% wszystkich zdarzeń niepożądanych i 1-13% zdarzeń ciężkich jest zgłaszanych do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Podobnie, mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych szczepionek jest zgłaszanych. Niskie wskaźniki zgłaszania wykluczają lub spowalniają identyfikację „problematycznych” leków i szczepionek, które zagrażają zdrowiu publicznemu. Potrzebne są nowe metody nadzoru działań niepożądanych leków i szczepionek.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Indyjski pracownik służby zdrowia umiera 6 dni po zastrzyku COVID-19, rodzina chce zakazać szczepionki Covishield

Next Article
dzieci, tajni agenci

Wielka Brytania chce wykorzystywać dzieci jako tajnych agentów do szpiegowania swoich rodziców

Related Posts
Total
0
Share