Mariza Provata – Ciężki NOP po syfionce Pfizer’a

Mariza Provata – Pfizer 28 września 2021

Ciężka reakcja niepożądana: zapalenie mięśnia sercowego w wieku 30 lat.

Mariza Provata zachorowała na zapalenie mięśnia sercowego po drugiej szczepionce Pfizer.

Mariza, nauczycielka, od razu po szczepieniu doznała wielu problemów zdrowotnych.

Została przyjęta na oddział intensywnej terapii dwa dni później po zdiagnozowaniu zapalenia mięśnia sercowego.

Powiedziała, że ​​poczuła silny dyskomfort zaledwie kilka godzin po zastrzyku. Poszła do szpitala skarżąc się na silne bóle w klatce piersiowej i duszność. Lekarze zapewnili ją, że wszystko jest w porządku i została odesłana do domu.

Następnego dnia wróciła do szpitala, gdzie została zbadana przez kardiologów. Następnie zdiagnozowano u niej zapalenie mięśnia sercowego i przyjęto na OIOM szpitala Alexandra.

Mariza mówi:

Jestem z 10 osobami na tym samym oddziale i dwie z nich mają dokładnie to samo, co ja. Kolejna dziewczyna w moim wieku i nieco starszy mężczyzna. Jaki to procent? Jak powstają te statystyki i odsetek zagrożeń stwarzanych przez koronawirusa i szczepionkę? Gdybyśmy we trójkę mieli COVID-19, miejsce tętniłoby wiadomościami o tym, że jesteśmy leczeni. Teraz oni (media) nic nie mówią….

Kontynuowała:

Poszłam i dostałam szczepionkę sama. Nie chciałem, ale jestem nauczycielką i jesteśmy pod presją. Tak, przez państwo. Ten sam stan, który teraz da mi urlop bezpłatny. Dziękuję Ci!! Zachowałem się odpowiedzialnie tak, jak chciałeś, ty !

Mariza w swoim filmie skarży się gorzko, że państwo zmusiło ją do zaszczepienia się, mówiąc „wywierają na nas presję i szantażują” i wzywa wszystkich do ujawnienia wszelkich skutków ubocznych, których doświadczyli, aby być odpowiednio poinformowanym na całym świecie, a nie jednostronna opinia publiczna, a zwłaszcza młodzież. Tak długo „oni” mówili nam, że młodzi nie są grupami wrażliwymi i że zrobiono wszystko dla ochrony osób starszych, podczas gdy oni teraz przygotowują się do szczepienia małych dzieci!

ATENY, GRECJA

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Alpa Tailor – AstraZeneca Śmierć

Next Article

Majda El Azrak, 14 lat – Śmierć po syfionce firmy Pfizer

Related Posts
Total
0
Share