FDA zezwala firmom Pfizer i Moderna na biwalentne zastrzyki przypominające COVID dla niemowląt w wieku od 6 miesięcy do 4 lat

Przestępcza Agencja Żywności i Leków, FDA wydała zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach nowych, śmiercionośnych zastrzyków przeciwko COVID dla dzieci w wieku od 6 miesięcy.

[googleapps domain=”drive” dir=”file/d/1ONSV4oIQeC6p0JmnzmS1F4tTPW_vkYD4/preview” query=”” width=”640″ height=”480″ /]

Nie było spotkań komitetu doradczego w celu omówienia tego, tylko przegląd dokumentacji dostarczonej przez firmy dostarczające zastrzyki, Pfizer i Moderna.

Możemy im zaufać, prawda?

Przypomnijmy, że te dwuwartościowe zastrzyki zostały wprowadzone we wrześniu ubiegłego roku i po raz pierwszy w historii FDA zatwierdziła „szczepionkę” bez żadnych ukończonych testów na ludziach.

Wszystkie trzy firmy farmaceutyczne, które mają szczepionki EUA COVID w USA, Pfizer, Moderna, J&J, mają byłych komisarzy FDA pracujących dla nich.

Utrzymując aktywność plandemii COVID, ogłaszając, że jest to ciągły „krajowy stan wyjątkowy”, FDA przesuwa do granic możliwości to, co może zrobić pod przykrywką „awaryjnego użycia”, co oznacza, że ​​​​producenci leków mogą skutecznie wykorzystywać amerykańską opinię publiczną jako ich laboratorium, ponieważ przejście przez odpowiednie kanały zatwierdzania przez FDA w celu wprowadzenia nowej szczepionki na rynek zajmuje średnio około 10 lat.

Odkąd te biwalentne dawki przypominające zostały zatwierdzone 3 miesiące temu, zgłoszono 11 343 przypadków szkód w rządowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), w tym 92 zgony ( Źródło ).

W październiku zezwolono na wstrzykiwanie ich dzieciom w wieku od 5 do 11 lat, a obecnie w VAERS odnotowano 1151 doniesień o krzywdach wyrządzonych dzieciom.

Przypominamy, że mniej niż 1% urazów poszczepiennych jest zgłaszanych do VAERS ( Źródło ).

A od dzisiaj FDA zezwoliła na wstrzykiwanie ich dzieciom w wieku 6 miesięcy.

Oto kilka przykładów zgłoszonych do VAERS przypadków dzieci, które otrzymały już zastrzyk przypominający COVID od firmy Pfizer lub Moderna, w przypadku których niektóre z nich straciły przytomność, miały napady padaczkowe, halucynacje i przeszły między innymi objawami wstrząsu anafilaktycznego. Wiele z tych dzieci otrzymuje kilka szczepionek jednocześnie, kiedy dostają te dawki przypominające, coś, czego nigdy nie badano w próbach leków.

VAERS ID: 243638014-letni chłopiec w Kolorado – NAJPIERW OTRZYMAŁ FLUARIX W LEWĄ RĘKĘ, A NASTĘPNIE PFIZER BIWALENTNY – POCZĄTKI NAPADÓW – DRGAWKI GŁOWY DO TYŁU – BRAK REAKCJI PRZEZ 5 SEKUND – Mdłości I UTRATA WSZYSTKICH KOLORÓW

VAERS ID: 246429315-latka z Pensylwanii – pacjentka zemdlała i uderzyła w ścianę, ale oddychała i reagowała leżąc na podłodze, NP przeniosła ją do przychodni minutowej, aby czekać na zespół ratownictwa medycznego

VAERS ID: 246984115-letni chłopiec w Karolinie Północnej – pacjent odczuwał ból i ucisk w klatce piersiowej, został poinstruowany, aby udać się na pogotowie z obawy przed zapaleniem mięśnia sercowego w określonej populacji pacjentów… na pogotowiu poddano klatkę piersiową prześwietleniu, pobrano krew i skonsultowano się z kardiologiem dziecięcym jeszcze w tym samym tygodniu

VAERS ID: 247147715-latka z Waszyngtonu – NAGŁA GORĄCZKA , BRAK REAKCJI, TACHYCARDIA. ER PRZYJAZD 10.04.2022@0345. PACJENT PRZENIESIONY DO SZPITALA OIOM 10.04.2022@0850. PACJENTA ZINTUBOWANO W CZASIE PRZENIESIENIA.

VAERS ID: 247546616-letni chłopiec w Maryland – po szczepieniu miał gorączkę/ dreszcze/ objawy grypopodobne. O 4:30 mama usłyszała krzyki / wołania do mamy. Przyszedł do pokoju mamy, nie czując się dobrze. Chce zostać wysłany do szpitala. Tętno 124 uderzeń/minutę. Mama poczuła, jak serce mu się podnosi. Wygląda na zdezorientowanego. Brak umiejętności wypowiadania się w sposób spójny. Czuje, że jest potrzebny do ucieczki. W drodze do szpitala wymiotowałem 6-7x. Lekarz medycyny na ostrym dyżurze uważa, że ​​to reakcja na szczepionkę. O 8 rano mówi, że umiera, gorzej i intensywniej niż za pierwszym razem. Przygniatanie do ścian/ chce przebiec przez szklane drzwi/ skrajne wzburzenie. Mama myśli, że to reakcja na ZASTRZYK. Pacjent czuje się zmęczony/odpoczywa i śpi. Pojechałem do ojca następnego dnia. Pacjent powiedział ojcu, że ma żywy koszmar. Opisuje to jako doświadczenie poza ciałem. Myślał, że umiera.

VAERS ID: 247669217-letni chłopiec w Teksasie – Około 3 – 5 minut po szczepieniu, pomimo zaleceń, aby pozostać w pozycji siedzącej, pacjent spacerował po klinice i miał epizod przedomdleniowy, w którym uderzył twarzą/głową w przeciwną stronę bok framugi drzwi, zgiął się w pasie i upadł na podłogę, a następnie przewrócił się na plecy. +rozdarcie górnej wargi (wewnątrz) i lekkie otarcie wokół rynienki podnosowej. Pomogli mu usiąść, a następnie wstał i wrócił z pomocą do sali egzaminacyjnej. Poproszony o zajęcie miejsca na krześle. Około 3 minuty później miał krótki napad toniczno-kloniczny (3 – 5 sekund) z LOC – nie pamięta zdarzenia. W tym czasie odnotowano niewielkie krwawienie z nosa. Kontynuowano ponowną ocenę parametrów życiowych, wezwano EMS i przetransportowano do szpitala w celu dalszego postępowania

VAERS ID: 248301615-latka z Pensylwanii – Pacjentka straciła przytomność, miała toniczne ruchy kloniczne obu kończyn górnych i sztywność całego ciała, straciła kontrolę nad pęcherzem. Obudziła się po około 30 sekundach zdezorientowana co do czasu i miejsca. Oceniana przez farmaceutę i ratowników medycznych. Przetransportowana do szpitala prywatnym pojazdem przez zespół ratownictwa medycznego.

VAERS ID: 247715016-latka w Massachusetts – napad toniczno-kloniczny. Rozpoznanie padaczki.

VAERS ID: 248310916-letni chłopiec w stanie Massachusetts – układowe: zawroty głowy/zawroty głowy – łagodne, ogólnoustrojowe: omdlenia/brak reakcji – łagodne, dodatkowe szczegóły: PACJENT PO SZCZEPIONCE UDERZYŁ GŁOWĄ W APTECE, ZABEZPIECZONY PRZEZ KARETKĘ NA Izbę Przyjęć

VAERS ID: 248619114-latka z Kansas – Pacjentka wstała o 6:30 rano i nie czuła się dobrze. Poszła do łazienki, zakręciło jej się w głowie i straciła przytomność. Mama i tata weszli, a mama również dostała zawrotów głowy i straciła przytomność. Pacjentka, mama i tata poszli na ostry dyżur.

VAERS ID: 244616012-letni chłopiec w Pensylwanii – Atak astmy, ucisk w gardle, zaostrzenie astmy.

VAERS ID: 24862931-letnia dziewczynka w Nowym Jorku – Po podaniu szczepionki w ciągu kilku minut pacjent zaczął odczuwać zamykanie przełyku. Dałem pacjentowi epipen i zadzwoniłem pod 911

VAERS ID: 24866633-letni chłopiec w Kalifornii – u pacjenta po raz pierwszy pojawiła się obustronna wysypka na boku, brzuchu i nogach dwa dni po podaniu szczepionki na covid. Następnie pojawił się ból, wyraźny obrzęk i zaczerwienienie obustronnych kolan i łokci z trudnością w poruszaniu się i ból przy poruszaniu. Pacjent miał niską gorączkę, a skóra była wrażliwa i gorąca w dotyku w okolicy kolan i łokci.

VAERS ID: 249719815-latka w stanie Utah – Otrzymała dwuwartościową szczepionkę w domu kultury i kilka minut(3) później przestała reagować i straciła przytomność, mniej niż 5 sekund. Położyła się na lewym boku, obudziła się i skarżyła na ból brzucha, a dzisiaj nic nie jadła. Przetransportowana przez EMS do miejscowego szpitala

VAERS ID: 249812612-letni chłopiec w Kansas – Obudził się z bólem w klatce piersiowej, a uderzenie serca na minutę przekroczyło 160. Matka zabrała go na ostry dyżur, gdzie został przebadany i obserwowany przez około 4 godziny. Poszedł i zobaczył PCP, wtedy był odniesiony do Kardiologa. Wizyta u kardiologa pod koniec miesiąca.

VAERS ID: 24999949-letnia dziewczynka z Oregonu – Dziecko dostało napadu zaraz po wyjęciu igły z ramienia. Napad trwał około 3-4 sekund. Dziecko nie pamiętało, co się wydarzyło i było bardzo zmęczone, ale czujne. EMS przybył w około 7 minut. Kiedy rozmawiali z nią i jej rodzicami, dziecko ponownie zemdlało. Pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala karetką.

VAERS ID: 250070613-letnia dziewczynka z Iowa – Pacjentka upadła, przestała reagować i trzęsła się w ciągu 5 minut od otrzymania szczepionki. Obudziła się w ciągu 2 minut, ale miała trudności z oddychaniem, było jej gorąco i potrzebowała wody. EMS przyjechał ją sprawdzić.

VAERS ID: 250897212-letnia dziewczynka z Utah – aftowe owrzodzenia jamy ustnej i sromu/pochwy.

VAERS ID: 251239910-letni chłopiec z Nowego Jorku – najpierw otrzymał szczepionkę covid w lewe ramię / potem flucelvax w prawą rękę pacjent natychmiast stracił przytomność zadzwoniono pod numer 911.

Wszystkie te przypadki, które są tylko kilkoma przykładami, pochodzą z własnej bazy danych rządu USA. Są prawdziwe. To nie są fałszywe wiadomości. Te dzieci cierpiały, ponieważ ich rodzice nie byli świadomi potencjalnych szkód, jakie powodują te eksperymentalne zastrzyki.

Wiadomości korporacyjne nie będą o tym informować.

Politycy w Waszyngtonie nic z tym nie zrobią, mimo że senator Ron Johnson miał w ubiegłym tygodniu kolejne spotkanie w Waszyngtonie, aby zeznawać o tych faktach. To już czwarty lub piąty raz, kiedy senator Johnson to zrobił.

I jaki był rezultat?

FDA nadal zezwala na więcej zastrzyków. Rodzice nadal nieświadomie krzywdzą swoje dzieci eksperymentalnymi zastrzykami terapii genowej. Żaden gubernator nie ma odwagi powstrzymać tego, podobnie jak nikt w Waszyngtonie

Big Pharma posiada je wszystkie.

Więc jesteś zdany na siebie. Zrób swoje badania. Podziel się tym z innymi.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Pedofilia w CIA. Centralna Agencja Wywiadowcza przyłapana na ukrywaniu szerzących się przestępstw seksualnych na dzieciach w agencji i NIKT nie poszedł do więzienia

Next Article
Ukraina, Mariupol, Azowstal, Prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan

Eksplozje wstrząsnęły Krymem, rosyjskim Biełgorodem i Kurskiem

Related Posts
Total
0
Share