Zimowa burza w Buffalo: policja szuka bohatera, któremu przypisuje się uratowanie kilku istnień ludzkich

Zimowa burza w Buffalo, newsinsider
Zimowa burza w Buffalo, newsinsider

Mężczyzna, którego policja nazywa „Merry Christmas Jay”, włamał się do szkoły w Buffalo i wprowadził do środka kilka osób, aby schroniły się przed burzą

Policja poszukuje mężczyzny, który 23 grudnia włamał się do szkoły w rejonie Buffalo. Nie po to, aby oskarżyć go o jakiekolwiek przestępstwa, ale aby podziękować mu za jego bezinteresowne działania, które prawdopodobnie uratowały kilka istnień ludzkich i dwa psy podczas brutalnej zimowej burzy w zeszłym tygodniu.

Mężczyzna, którego policja nazywa „Merry Christmas Jay”, zostawił notatkę wyjaśniającą, że w piątek wieczorem wybił okno, aby móc wprowadzić kilka osób do szkoły Pine Hill na przedmieściach Buffalo w Cheektowaga.

„Bardzo mi przykro z powodu wybicia szkolnego okna i włamania do kuchni” – czytamy w notatce.

„Utknąłem w piątek o 20:00 i spałem w mojej ciężarówce z dwoma nieznajomymi. Po prostu starałem się nie umrzeć. Było też 7 starszych osób, które utknęły i skończyło im się paliwo. Musiałem to zrobić, aby uratować wszystkich i zapewnić im schronienie, jedzenie i łazienkę”

Policja chce podziękować mężczyźnie, który włamał się do szkoły w Buffalo, aby uratować kilka osób podczas brutalnej zimowej burzy w zeszłym tygodniu
Mężczyzna zostawił notatkę wyjaśniającą, dlaczego włamał się do szkoły i podpisał ją „Wesołych Świąt, Jay”

Administrator budynku otrzymał alarm o włamaniu w piątek wieczorem, ale policja nie mogła natychmiast zareagować z powodu pogarszającej się pogody.

Gdy funkcjonariusze w końcu dotarli do szkoły kilka dni później, znaleźli notatkę od „Merry Christmas Jay”.

Osoby schroniły się przed burzą w szkole Pine HIll w zeszły piątek i sobotę.

Kiedy Departament Policji Cheektowaga ściągnął nagranie z monitoringu wewnątrz szkoły, „byli świadkami, jak ludzie opiekują się ludźmi”.

„Była zamrażarka pełna jedzenia, ale nikt jej nie dotykał. Jedli tylko to, co było niezbędne do przeżycia. Korzystali z siłowni dla dzieci do zabawy. Wyciągali też inteligentne tablice z sal lekcyjnych, aby oglądać wiadomości w poszukiwaniu informacji” – poinformowała policja w Cheektowaga.

„Mieli 2 psy, którymi się również opiekowali. Kiedy w końcu mogli bezpiecznie wyjść, nigdy byś nie przypuszczał, że ktoś tam był”.

Co najmniej 39 osób zginęło w wyniku zimowej burzy, która nawiedziła Buffalo w piątek i sobotę.

Gwardia Narodowa chodziła w czwartek od drzwi do drzwi w drugim co do wielkości mieście Nowego Jorku. Urzędnicy ostrzegli, że można znaleźć więcej ciał.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
TikTok tryb pełny ekran

TikTok testuje nowy poziomy wyświetlacz o pełnej szerokości dla filmów

Next Article
Benedykt XVI zmarł w wieku 95 lat

Nie żyje były papież Benedykt XVI

Related Posts
Total
0
Share